Prieš metus startavusiame tinklalapyje www.help-eu.com jau naršė milijonas lankytojų. Rūkymo prevencijai skirti interneto vartai pradėjo veikti 2005-ųjų metų birželį.

Šio tinklalapio tikslas– teikti objektyvią ir tikrą informaciją Europos Sąjungos piliečiams. Jame pateikiamos nuorodos organizacijų, galinčių padėti žmonėms mesti rūkyti arba atsispirti nuo pagundos pradėti. Tinklalapio lankytojai taip pat supažindinami su naujausiais ES šalių įvykiais ir projektais. Visa tai pateikiama 20 kalbų.

Populiariausia tinklalapio dalis– “Testas”, kuriuo galima pasitikrinti priklausomybės nuo rūkymo laipsnį. Po testo lankytojai daugiausia domisi skyriais “Noriu mesti”, “Patarimai” ir “Reikia pagalbos”.

Susidomėjimą tinklalapiu lėmė aktyvi komunikacija televizijoje ir spaudoje, informacinių lapelių, atvirlaiškių platinimas, be to, mielos smulkmenos su kampanijos rekvizitais: apyrankės, kurių jau išdalinta 1,25 mln. vienetų, marškinėliai (30 tūkst.), lankstomi pieštukai (150 tūkst.) bei kuprinės.

Apie kampaniją “HELP” – Europos komisijos inicijuojama kampanija už gyvenimą be tabako “HELP” skatina žmones nepradėti ar liautis rūkyti visose 25 ES šalyse.

Kampanija daugiausia orientuota į jaunus žmones arba tuos, kurie dirba tarp jaunų žmonių; tikslinę grupę sudaro tiek rūkaliai, tiek nerūkantys. Itin didelis dėmesys kreipiamas į 15-18 metų amžiaus paauglius bei suagusiuosius iki 30 metų.

Kampanija plėtojama trimis prioritetinėmis kryptimis: rūkymo prevencijos, metimo rūkyti bei pasyvaus rūkymo pavojaus. Daugiau informacijos: http://www.help-eu.com

Europos komisija internetą vertina kaip puikų komunikacijos kanalą informacijai apie sveikatą skleisti. Neseniai pradėjusiame veikti “Viešosios sveikatos” tinklalapyje, ES piliečiai gali rasti paprastai ir aiškiai pateiktą informaciją, o taip pat ir mokslines žinias, kurios, tikimasi, teigiamai paveiks žmonių elgesį ir motyvuos rūpintis savo sveikata. Šie interento vartai http://health.europa.eu netrukus veiks visomis oficialiomis ES kalbomis.

Views All Time
Views All Time
4601
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!