Pasaulinis IT inovacijų taikymo lyderis “Intel” šią savaitę pristatė “NOR flash” tipo atmintines, skirtas vis labiau pasaulyje populiarėjantiems nebrangiems mobiliesiems telefonams. Pirmieji šiam rinkos segmentui skirti “Intel” produktai yra pritaikyti vieno lusto telefonams. Didieji telefonų gamintojai aparatus su naujosiomis atmintinėmis pristatys jau už poros mėnesių.

Naujieji lustai buvo sukurti išaugus nebrangių mobiliųjų telefonų paklausai. GSM ryšio operatorių asociacijos “GSM Association” duomenimis, mobiliuoju ryšiu pasaulyje naudojasi vos 20 procentų žmonių ir didžiajai daliai jis yra neprieinamas daugiausia dėl mobiliojo telefono aparato kainos.

“NOR flash” tipo atmintinių rinkos lyderis “Intel” sieks įsitvirtinti ir nebrangių mobiliųjų telefonų rinkos segmente”, – sakė “Intel” Atmintinių produktų grupės viceprezidentas ir generalinis direktorius Darinas Bilerbekas (Darin Billerbeck).

Pasak jo, šiuo metu “Intel” telefonų gamintojams siūlo 32 – 256 megabaitų talpos atmintines nebrangiems telefono aparatams, o sudėtingesniems aparatams ar daugiafunkciniams įrenginiams – iki 1 gigabaito talpos atmintines.

“Nebrangių telefonų rinkos segmentas nuolat didės, todėl siekdami patenkinti jo poreikius ketiname kitais metais pereiti nuo dabartinių 130nm ir 90nm gamybos technologijų prie 65nm technologijos”, – sakė Darinas Bilerbekas.

Views All Time
Views All Time
4905
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!