Seksologas Theodooras Hendrikas van de Velde’as teigia, kad jau po penkerių bendro gyvenimo metų penkiasdešimt procentų sutuoktinių primiršta erotinius bučinius, o po dešimties reta pora prisimena šį nepaprastą jaudulį dovanojantį džiaugsmą, kuris ir buvo pradžių pradžia. Iš tikrųjų meilės žaidimams turime ne vien dešimt pirštų, bet ir burną, liežuvį, lūpas, dantis.

„Tavo lūpomis laša medus”

Bučinys – raktas į partnerio kūną. Pati gamta lėmė, kad galime patirti ir dovanoti malonumą burna. Ji pirmoji ir pažįsta malonumą. Tai įvyksta įsčiose, kai dar negimęs kūdikis žinda pirštą. Čiulpimo refleksas gyvybiškai svarbus, štai kodėl šis troškimas toks galingas. Burnoje, kaip ir kitose svarbiausiose erogeninėse zonose, yra daug kraujagyslių. Liežuvio paviršius taip pat yra lyg nusėtas jautrių nervų galūnėlių. (Pavydūs haremo šeimininkai eunuchus ne tik kastravo. Jiems išpjaudavo ir liežuvius – antrą svarbiausią lytinį organą, kad negalėtų daugiau kalbėti, bučiuotis ir patenkinti moterų.) Aromatas, kurį jaučiame bučiuodamiesi, žadina jausmus. Ypatingi kvapai, būdingi tik vienam ar kitam žmogui, traukia partnerį, ypač bučiuojantis. Erotiškas karštų lūpų žaismas – tai pats tikriausias nesumeluotas artumas, atviras prisipažinimas. 92 proc. moterų bučiuodamosi užmerkia akis. Per 50 proc. vyrų partnerę norėtų matyti. Jų nuomone, tai taip pat malonu, kaip ir įjungta šviesa mylintis. Pasaulio vyrai sutaria dėl vieno dalyko: jie bučiuoja, o moterys yra bučiuojamos. Bučinys – paradoksas. Jis turi būti švelnus, bet tvirtas. Į šį malonų darbą įsitraukia 30 veido raumenų. 71 proc. vyrų mano, kad bučiuojantis liežuvis – paskutinė pakopa į meilės aktą. Bet moteris iš bučinio kokybės sprendžia, ar apskritai bus einama toliau.

Bučinys į lūpas yra ypatingo intymumo išraiška, rodanti netgi didesnį dvasinį artumą nei sueitis. Lūpos ir liežuvis yra erogeniniai organai. Jiems nėra apribojimų. Vadinasi, galime bučiuotis taip ilgai ir taip dažnai, kiek norime. Net, jei esame netekę jėgų, mylėtis galime lūpomis.

Amžina improvizacija

Mūsų laikais nedaugelis naudojasi senovės indų bučinių meno paslaptimis. Bučinys niekada nebūna paprastas prisilietimas. Tai – gyvas, permainingas ir savitas bendravimas. Štai lūpos lengvai prisiliečia prie odos. Praviros, įkaitusios, jos slenka kūnu. Ant mylimojo odos piešia, tyrinėja linijas. Liežuvis dovanoja dar subtilesnių ir pikantiškesnių glamonių. Jo galiukas pakaitomis juda į viršų ir į apačią, į dešinę ir į kairę, ratu. Taip galima sujaudinti jautriausias vieteles. Tai labai intymi ir rafinuota glamonė. Improvizacijai ribų nėra.

Meilė nuo mechaninio sekso skiriasi jausmų ir kūno atvirumu. Kūnas – viena didelė erogeninė zona. Dviejų kvadratinių metrų odos plote yra išsidėstę pusė milijono nervinių taškų, ir kiekvienu momentu jie pasirengę priimti dirgiklius. Mylintis aktyvus tampa visas odos paviršius. Svarbiausios jautrumo zonos bendros visiems, tačiau kiekvienas žmogus turi tik jam vienam būdingų jautrumo židinių. Jie gali būti įgimti arba įgyti. Labai jautrūs taškai paprastai mažyčiai – juos lengva praleisti liečiant pirštais, bet lūpomis ir liežuviu tokia „nejautra” tikrai negresia.

Pradėję bučinių kelionę nuo lūpų, akių, skruostų, eikite ausų, kaklo link. Tai įprastos sritys. Prisiminkime kiek labiau pamirštas vyro nugaros ir sėdmenų glamones. Visas užpakalinis kūno paviršius nuo pakaušio iki padų gausiai nusėtas erogeninių zonų. Aistrą, kurią įžiebė kaklo glamonės, pakeičia saldus silpnumas. Dabar žvilgsnis krypsta į juosmenį, kur kiekvienas prisilietimas – tarsi laipteliai į jaudulio viršukalnę.

Tvirtos vyro kojos žadina moters svajonę būti užvaldytai. Netiesa, kad jos (priešingai nei moterų) nejautrios. Ypač – keliai ir pakinkliai. Kai juos čiupnojate lūpomis, saldus virpulys perbėga partnerio kūnu. Ne mažiau jautrios ir vyrų šlaunys, ypač vidinis ir užpakalinis jų paviršius. Kojų bučiavimas sukelia nežemiškus pojūčius.

Mintis apie pėdas dažniausiai siejasi su kutuliu. Tačiau jos gali būti subtilių glamonių objektas. Nepaprastą malonumą teikia Achilo sausgyslės gnybčiojimas, pėdų šoninio paviršiaus kandžiojimas. Švelnūs ir lengvi, godūs ir aistringi padų bučiniai maloniai veikia nervus. Pėdoje yra akupunktūrinis taškas, jį radusi, gerokai padidinsite partnerio seksualines galimybes. Nepaisant visų seksologijos atradimų, daugelis vyrų visiškai nemoka glamonėti intymiausių savo moters erogeninių zonų. Sunku aprašyti beribes bučinių galimybes ir daugybę pojūčių bei spalvų. Mylintiesiems niekada neatsibosta tyrinėti vienas kito kūną, jo slapčiausius vingius, stebėti geismo reakcijas…

Negalima bučiuotis ir kalbėti!

Tik nepradėkite bučiuodamasi plepėti! Net mielas šnabždesys vyrui nebus malonus, kai atrado jūsų lūpas. Tauškiate, vadinasi, jis nesugebėjo priversti jus pamesti galvą. Jaučiatės šiek tiek sutrikusi, o gal ima juokas? Įsivaizduokite, kad esate aistros apsvaiginto nepažįstamojo glėbyje. Svaigus švelnumas ir natūralus susijaudinimas maloniai nustebins ir įkvėps vyrą. Na, o jeigu jis nepuolė bučiuotis, nepriekaištaukite – pati imkitės iniciatyvos. Švelniu bučiniu užklupkite jį, kai to nelaukė. Bučinys daug pasako apie partnerių jausmus. Įsiklausykite į savo pojūčius. Ar jaučiate mylimo vyro skonėjimąsi, švelnumą, aistrą ir tai, kaip pati su juo susiliejate? Paprastai vyrai vertina, kai bučiuojama moteris paklūsta jų troškimams, nusileidžia jiems, palaimingai nugrimzta, o ne puola, ima viršų.

Erotinis bučinys pažadina visus pojūčius: lytėjimą, uoslę, skonį, klausą, todėl svarbi jūsų fizinė sveikata ir higiena. Blogas burnos kvapas gali būti nepakeliamai atgrasus.

Kai kurie vyrai netgi įsiaudrina, kai ant jo kūno paliekate ryškų dažų pėdsaką. Bet, jei dažais ištepliojate jo lūpas, veidą, ausis… Įtardama, kad teks bučiuotis, makiažą geriau nusivalykite. Nepatrauklios yra sausos, suskeldėjusios lūpos. Kad tokios nebūtų, gerkite pakankamai skysčių, dažniau tepkite jas minkštinamuoju pieštuku. Rausvos, švelnios, blizgančios lūpos – galingas erotinis signalas.

Bučinių pavojai

Jei burnos gleivinė nėra sveika, jei lūpos suskirdusios, venkite bučiuotis su atsitiktiniu partneriu, kurio lūpos taip pat nėra sveikos. Ypač pavojingas šiuo atveju yra oralinis seksas. Per žaizdas patekusi infekcija nukeliaus į jūsų kraują.

Views All Time
Views All Time
7016
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!