Daugiau kaip pusė Rusijos gyventojų – 59 procentai – tiki meile iš pirmo žvilgsnio, o šiuo metu yra įsimylėję 45 procentai rusų. Beje, dažniau įsimyli vedę vyrai, o 52 procentai moterų šio puikaus jausmo dabar nejaučia. Tokią išvadą leidžia daryti neįprasta apklausa, kurią surengė Rusijos viešosios nuomonės tyrimo centras (VCIOM). Jos rezultatai paskelbti artėjant vasario 14-ajai – Įsimylėjėlių dienai.

Meile iš pirmo žvilgsnio beveik vienodai tiki ir vyrai, ir moterys (58 ir 60 procentų), ir susituokę, ir nesusituokę (60 ir 59 procentai).

Bet nors švelnius jausmus jaučia tiek daug respondentų, per du trečdalius Rusijos gyventojų – 77 procentai – dabar nevaikšto į pasimatymus. O tie, kurie juos skiria, yra linkę susitikti kavinėse. Tokių beveik pusė. Kas penktas susitinka kino teatre arba namuose. Rečiau rusai skiria pasimatymus parkuose, klubuose, gamtoje, svečiuose, restorane, teatre arba muziejuje.

Apklausa buvo surengta vasario 7-8 dienomis. Joje dalyvavo 1600 žmonių 42-uose Rusijos regionuose. Galima paklaida – 3,4 procento.

Views All Time
Views All Time
1650
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!