Heroinas – milteliai, kurių atspalvis įvairuoja nuo balto ar pilkšvo iki rudo priklausomai nuo teršalų ir ruošimo būdo. Norint susišvirkšti heroino, kaip ir švirkščiant morfijų, reikia pridėti rūgšties. Heroino koncentracija “gatvei skirtuose preparatuose” gali būti įvairi.

Pirmaisiais XX a. dešimtmečiais heroinas buvo vartojamas medicinoje, tačiau vėliau daugelyje šalių uždraustas ir pakeistas kitais opijatais. Jungtinėje Karalystėje heroiną (diamorfiną) iki šiol leidžiama vartoti malšinti skausmą sergantiesiems mirtinomis ligomis.

Rūkomas heroinas atrodo kaip smulkūs pilkšvai balti ar rudi akmenėliai, tačiau būna ir miltelių pavidalo. Miltelius galima naudoti injekcijoms, prieš tai atskiedus rūgštimi, kad taptų tirpūs vandenyje.

Nelegaliai vežant heroiną stengiamasi, kad jo koncentracija būtų kuo didesnė, kartais daugiau kaip 90 proc. Prieš parduodant heroinas keletą kartų atskiedžiamas. Skiedžiama įvairiomis medžiagomis. Kai kurios priemaišos, pavyzdžiui, fenacetinas, pačios turi intoksikuojamųjų savybių. Dėl šios priežasties heroino kiekis mišinyje gali būti visai nedidelis. Mišinys, prieš visiškai išnykstant intoksikacinėms savybėms, gali būti atskiestas iki 2-3 proc. heroino.

Views All Time
Views All Time
4050
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!