Kuri moteris nebuvo sutikusi vaikino, su kuriuo norėtų susitikinėti? Gaila, kad negalime kontroliuoti vyrų norų. Jei galėtume, tuomet lengvai pasirinktume, kuris vyras turėtų eiti dėl mūsų iš proto. Jei yra asmuo, kuris jus domina, jums bus įdomu sužinoti, kaip priversti tą vaikiną įsimylėti jus. Kai tik suprasite, kas žavi vyrus, jūs turėsite daug daugiau galimybių ilgam išlaikyti jo dėmesį.

Pirmasis dalykas, į kurį turite atkreipti dėmesį, galvodamos apie tai, kaip priversti vaikiną įsimylėti jus, yra jūsų išvaizda. Neturite būti liesos kaip pieštukas arba turėti idealius plaukus. Tačiau turite būti patenkintos savo išvaizda. Vienas vyrus atstumiantis dalykas yra savo išvaizda susirūpinusi moteris. Jei jūs nuolat skundžiatės, kad jūsų šlaunys per storos arba, kad jums atrodo, kad jūsų akys yra per toli viena nuo kitos, vyras pastebės, kokia jūs savikritiška ir jam tai neatrodys patrauklu. Niekada neatsiprašinėkite vyro dėl to, kaip atrodote.

Visi vyrai mėgsta spontaniškumą. Jie nori moters, kuri būtų pasiruošusi ir norėtų daryti bet ką bet kuriuo metu. Jei jis paskutinę minutę nusprendžia, kad nori išvykti su jumis savaitgaliui, pasakykite, kad susiruošite per valandą. Kai kalbama apie tai, kaip priversti vaikiną įsimylėti jus, polinkis rizikuoti yra esminis dalykas. Jūs norite būti tokia moterim, kuri, jis žino, yra pasiruošusi bet kokiam iššūkiui.

Priimti tai, kas yra tikrai svarbu jam – dar vienas dalykas, kurį turite padaryti. Jei jus domina vyras, kuriam patinka sportuoti su draugais, neverskite jo jaustis kaltu dėl to. Jei pakankamai didelę dalį savo laiko jis turi skirti darbui, palaikykite jį ir kartais užsukite į jo biurą su namuose gamintais pietumis. Jei tikrai norite priversti vyrą įsimylėti jus, savo elgesiu turėsite pademonstruoti, kad jums priimtini visi su juo susiję dalykai.

Nepalikite meilės reikalų likimui arba atsitiktinumui. Jei jūs tikrai mylite vyrą ir norite, kad jis jaustų jums tą patį, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, norėdama užtikrinti, kad tai nutiktų. Nepraraskite jo, nežinodama ką daryti arba ką sakyti.

Views All Time
Views All Time
10257
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!