“Nokia E52” – “švaresniems” pokalbiams ir el. paštui
| |

“Nokia E52” – “švaresniems” pokalbiams ir el. paštui

Lenkijos sostinėje Varšuvoje “Nokia” kompanija paskelbė apie naują “Eseries” telefonų serijos modelį – “Nokia E52”. Šis įrenginys, išsiskiriantis verslui skirtais telefonijos sprendimais, papildys į produktyvumą orientuotų “Nokia” išmaniųjų telefonų liniją, kurioje karaliauja neseniai pasirodę modeliai “Nokia E75” ir “Nokia E55”. “Nokia E52″ yra skirtas tiems, kurie siekia efektyvumo tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime bei kuriems svarbi ilga baterijos veikimo trukmė, pokalbių garso kokybė ir plonas korpusas”, – sakė “Nokia” viceprezidentas IIari Nurmi. “Naujasis modelis už savo populiarų pirmtaką “Nokia E51” yra tobulesnis galinga baterija, kuri budėjimo rėžime veikia iki mėnesio, pasižymi geresne garso kokybe, nes turi triukšmo mažinimo funkciją. “Nokia E52” palaiko duomenų perdavimą HSPA tinklais, turi navigacinę sistemą A-GPS su “Nokia Maps” ir 3,2 megapikselių raiškos vaizdo kamerą”. Naujasis “Nokia” įrenginys yra suderinamas su pažangiomis verslo telefonijos sistemomis ir atstoja fiksuotąjį stalinį telefoną. Integruota “Call Connect” (skambučio sujungimo) funkcija sujungia “Nokia E52” su “Cisco” ir “Alcatel-Lucent” žinybinių stočių (PBX) sprendimais. Tad vartotojui pakanka turėti tik vieną telefono numerį, nes per mobilųjį telefoną galima naudotis visomis fiksuotojo ryšio galimybėmis. Bendrovėms tai reiškia mažesnes investicijas į įrenginius, mažiau balso pašto dėžučių bei efektyviai kontroliuojamas išlaidas – kompiuterizuotos sistemos pačios parenka pigiausius būdus.

| |

“Nokia N86” telefone – profesionali 8 megapikselių kamera

Mobiliųjų prietaisų gamintoja “Nokia” sukūrė fotografijai pritaikytą telefoną, turintį 8 megapikselių raiškos plačiakampę “Carl Zeiss” optiką, prilygstančią skaitmeniniam fotoaparatui. Šis didžiausią raišką iš visų “Nokia” telefonų turintis prietaisas užtikrins fotografijų kokybę ir esant geram apšvietimui, ir prieblandoje. “Vartotojai šiandien nori telefonų su fotokameromis, kurios puikiai fiksuotų kadrus nepriklausomai nuo apšvietimo”, – sakė “Nokia Nseries” vadovas Juha-Pekka Sipponen. – “”Nokia N86 8 MP” modelyje esanti optika prilygsta diegiamoms į aukštos kokybės skaitmeninius fotoaparatus. Nesvarbu, ar dalyvaujate bulių lenktynėse Pamplonoje, ar fotografuojate Sidnėjaus panoramos grožį, su “Nokia N86 8 MP” padarytos nuotraukos bus ypatingai aiškios ir ryškios. Be to, telefonas visas nuotraukas sužymi geografiškai ir paruošia jas patalpinimui į portalus “Ovi Share” ar “Flickr”. Valdymo paprastumu “Nokia N86 8 MP” patiks pradedančiam fotografui, o nuotraukų kokybė padarys įspūdį net patyrusiam. Telefonas turi plačiakampį “Carl Zeiss Tessar” objektyvą, skirtą panoraminėms nuotraukoms, greitai sureaguoja į fotografavimo mygtuko paspaudimą ir leidžia reguliuoti diafragmą. Spartus mechaninis užraktas užtikrina, kad nuotraukose vaizdas neišsilietų, o dviguba LED kameros blykstė yra pakankamai stipri aukštos kokybės fotografijai ar vaizdo įrašui užfiksuoti. “Skaitmeninių nuotraukų kokybė priklauso ne tik nuo megapikselių kiekio, bet ir nuo kitų optikos kokybinių savybių.

| |

Naujuose “Nokia” telefonuose ir sprendimuose – suasmenintas internetas

Pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese “GSM World” mobiliųjų telefonų rinkos lyderė “Nokia” pristatė “Ovi Store” – pirmąją internetinę mobiliojo turinio ir programų parduotuvę, siūlančią suasmenintą turinį pagal vartotojo socialinius ryšius ir buvimo vietą. Kongrese kompanija taip pat pristatė keturis naujus telefonus – verslui skirtus “Nokia E75” ir “Nokia E55”, kuriuose įdiegti pažangiausi el. pašto telefone sprendimai, taip pat – navigacinės telefonų serijos naujoką “Nokia 6710 Navigator” bei klasikinį “Nokia 6720 classic”. “Šiandien pristatomi nauji telefonai ir sprendimai leis žmonėms suasmeninti savo prietaisus per funkcionalias mobiliąsias programas, patobulintas navigacijos galimybes ir vienu klavišo paspaudimu pasiekiamu el. paštu”, – sakė “Nokia” kompanijos prezidentas ir vykdantysis direktorius Olli-Pekka Kallasvuo. “Mes tikime, kad siūlydami suasmenintą interneto turinį kuriame inovacijų ir interneto paslaugų etaloną”. Elektroninė mobiliųjų programų parduotuvė “Ovi Store” vartotojams bus pasiekiama jau gegužės mėnesį. Iš jos bus galima parsisiųsti ir įsidiegti į telefonus įvairias programas, su kuriomis jų funkcionalumas atitiktų unikalius asmeninius poreikius. “Ovi Store” parduotuvėje mobilusis turinys ir programos vartotojams bus siūlomos atsižvelgiant į jų socialinę vietą, nustatomą ir pagal fizinę buvimo vietą, ir pagal socialinius ryšius, į kuriuos asmuo yra įsitraukęs.

| |

“Nokia” plečia muzikinių telefonų seriją pristatydama “Nokia 5630 XpressMusic”

Pasaulinė mobiliųjų telefonų lyderė “Nokia” pristatė naują muzikinį telefoną “Nokia 5630 XpressMusic”. Itin plono korpuso modelis išsiskiria muzikos valdymo ir garso kokybe, taip pat turi specialias mobiliųjų pramogų ir dalinimosi turiniu – nuotraukomis, vaizdo įrašais ir kt. – funkcijas. Kaip ir daugumoje ankstesnių “XpressMusic” telefonų serijos modelių, “Nokia 5630 XpressMusic” korpuso šone įdiegti muzikos valdymo klavišai. Surasti ir paleisti dainą galima ne tik šiais klavišais, bet ir balso komandomis – ištarus atlikėjo ar dainos pavadinimą, telefonas suranda įrašą atmintinėje ir įjungia grotuvą (“Say and Play” funkcija). “Nokia 5630 XpressMusic” komplektuojamas su 4 GB talpos atminties kortele (išplečiama iki 16 GB), kurioje telpa iki 3 tūkst. įrašų. Telefonas taip pat atpažįsta visus pagrindinius skaitmeninius muzikos formatus, prie jo galima prijungti ausines per standartinę 3,5 mm AV jungtį. Naujajame modelyje įdiegta keletas esminių savybių, kuriomis išsiskyrė lietimu valdomas “Nokia 5800 XpressMusic” muzikinis telefonas, ką tik pasirodęs prekyboje Lietuvoje. Naujojo modelio darbalaukyje įdiegta “kontaktų juosta”, kuri leidžia įtraukti net 20 asmenų, su kuriais dažniausiai tenka bendrauti, ir matyti visą bendravimo istoriją – nuo skambučių laikų ir SMS žinučių iki persiųstų nuotraukų ir el. laiškų. Darbalaukio apačioje yra tiesioginių nuorodų juosta, kurioje sudėtos pagrindinės pramoginės programos – pasirinkus ikoną galima greitai paleisti muzikos įrašų grotuvą.

| |

Suderink verslą ir malonumus: elegantiškas NOKIA 6233 telefonas su 3G paslaugomis

Niujorkas, JAV – Kasmet vykstančiame renginyje „Kapitalo rinkos dienos“, skirtame investuotojams ir finansų analitikams, NOKIA šiandien pristatė NOKIA 6233 telefoną – klasikinio dizaino modelį, pritaikytą verslui ir pramogoms. Elegantiškas 110 gramų, 81 cm³ prietaisas su 2 magapikselių kamera, 320 x 240 QVGA spalvų ekranu, skaitmeniniu muzikos grotuvu, stereofoniniu garsiakalbiu, turi gausų savybių bei programų rinkinį, leidžiantį naudotis WCDMA paslaugomis. NOKIA 6233 telefonas (WCDMA 2100/GSM 900/1800/1900), nerūdijančio plieno rėmeliu ir patobulinta intuityvia meniu struktūra, rinkoje pasirodys 2006 m. antrą ketvirtį. Planuojama mažmeninė kaina – maždaug 325 eurai be mokesčių ir subsidijų. „Nors NOKIA 6233 telefonas – vienas mažiausių mūsų WCDMA telefonų šiandien, tačiau tai pakankamai rimtas prietaisas, turint omenyje jo veikimo savybes, – sakė Kai Oistamo, NOKIA mobiliųjų telefonų padalinio vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius. – NOKIA 6233 telefonas sukurtas pagal tą pačią formulę, kuri taip išpopuliarino NOKIA 6230i telefoną – klasikinio dizaino, turintis daug savybių prietaisas su intuityvia, paprasta naudoti sąsaja. Kadangi 3G ypač vilioja didžiąją rinką, esame tikri, kad NOKIA 6233 telefonas taip pat sulauks nepaprastai didelio vartotojų dėmesio“.

| |

Išmanusis telefonas tapo dar išmanesniu: naujasis NOKIA 9300i telefonas turi puikią sąsają su WLAN ir įvairių el. pašto sprendimų

Su papildomu WLAN ryšiu NOKIA 9300i telefono našumas padidėja, nes patikimas ir optimalus duomenų ryšys leidžia parsisiųsti didelio formato rinkmenas arba el. laiškus1 su priedais. 80 MB talpos atmintis (išplečiama iki 2 GB su pasirenkama MMC korta) užtikrina pakankamai vietos rinkmenoms kaupti, plačiame spalvotame ekrane paprasta peržiūrėti skirtingų rūšių dokumentus, skaičiuokles, pristatymus ir internetinius puslapius. Pridėjus išskirtines balso galimybes, NOKIA 9300i verslo išmanusis telefonas tampa nuostabiu „viskas viename“ prietaisu. „NOKIA ir toliau siūlo įvairias alternatyvas tiems, kurie ieško visas savybes turinčių išmaniųjų telefonų, specialiai sukurtų verslui, – sakė Niklas Savander, sprendimų įmonėms verslo grupės NOKIA verslo prietaisų skyriaus vyresnysis viceprezidentas. – Mūsų verslo klientams reikalingas tęstinumas, taip pat ir nuolatinis mūsų produktų tobulinimas. Visa tai įgyvendinta NOKIA 9300i telefone, suderinus WLAN ir kitas savybes su galingų programų ir el. pašto spendimų rinkiniu“.

| |

NOKIA serija N žengia į skaitmeninius namus su NOKIA N80 telefonu

NOKIA N80 telefonas yra pirmasis keturdažnis aparatas, sukurtas darbui 3G (WCDMA 1900 arba 2100), WLAN, EDGE ir keturiais GSM dažniais (850/900/1800/1900), sudarantis galimybes plačiajuosčiam prisijungimui praktiškai iš bet kurios vietos pasaulyje. Kartu su 3G ir EDGE duomenų ryšiu naudodamiesi įdiegtomis naujausiomis produktyvumo funkcijomis, žmonės NOKIA N80 telefonu daugiau kaip 136 tūkst.*** prieigos taškų visame pasaulyje gali prisijungti prie interneto, siųsti didelės apimties elektroninius laiškus arba realiu laiku siųsti aukštos kokybės atvaizdus. Be to, NOKIA N80 telefonas suderinamas su NOKIA interneto naršykle su minižemėlapiu, turinčiu savybe interneto tinklapius atvaizduoti atitolintai ir pusiau permatomus, kas savo ruožtu suteikia galimybę vartotojams intuityviai naršyti visus tinklapio kampus ir tuo pačiu matyti visą tinklapio vaizdą. Aukštos kokybės įrenginio ekranas pasižymi didele skiriamąja geba (352 x 416 vaizdo elementų, iki 262144 spalvų), o tai yra 90% daugiau nei turi įprastų išmaniųjų telefonų ir PDA QVGA ekranai. Be to, NOKIA N80 turi įdiegtą MPEG AVC kodavimo sistemą, skirtą aukštos kokybės filmukų rodymui realiu laiku.

| |

Nauja gaminių kategorija – NOKIA 770 interneto naršyklė pasirodė prekyboje

Espo, Suomija – Šiandien NOKIA pranešė, kad pradėjo tiekti rinkai pirmąjį prietaisą priklausantį naujajai interneto naršyklių produktų kategorijai – NOKIA 770 naršyklę. Glotnus, kišeninio dydžio prietaisas yra pirmasis NOKIA LINUX pagrindu sukurtas terminalo produktas, skirtas patogiai naršyti internete ir bendravimui el. paštu per WI-FI. „Džiaugiamės galėdami pateikti rinkai pirmąjį NOKIA interneto naršyklės prietaisą, – sakė Janne Jormalainen, Nokia multimedijos skyriaus konvergencinių gaminių padalinio viceprezidentas. – Pristatę šį produktą gegužės mėnesį sulaukėme didžiulio susidomėjimo, ypač juo domėjosi OPEN SOURCE bendruomenė.“ NOKIA 770 interneto naršyklė turi įspūdingą aukštos skiriamosios gebos platų ekraną (4,13˝) su priartinimu ir klaviatūrą ekrane, kuri yra puikiai pritaikyta peržiūrėti internetinį turinį. Be WI-FI, prietaisas taip pat gali prisijungti prie interneto naudodamas BLUETOOTH belaidę technologiją.

| |

„Nokia Plug In“ muzika užlieja ir virtualią erdvę

„Nokia Plug In“ vakarėliai – muzika, vaizdai, garsas – jaunimo tarpe jau tapo kokybės ženklo sinonimu. Tačiau šiandien „Nokia Plug In“ išaugo iš renginio ribų ir virto judėjimu, propaguojančiu klubinę kultūrą bei skleidžiančiu jos naujoves. „Nokia Plug In“ muzika liejasi vakarėliuose, radijo eteryje, interneto svetainėje, ir greitai – mobiliuosiuose telefonuose. Lapkričio 12 dieną, šeštadienį, Vilniaus „Galaxy“ klube vyksiantis „Nokia Plug In“ vakarėlis gyvai supažindins su autentišku house stiliumi, būdingu Ispanijos šokių muzikos scenai, kuriai atstovaus didžėjus David Penn. Sparčiai progresuojančios Ukrainos šokių muzikos nuotaikas perteiks DJ Sender – šiemet oficialiai paskelbtas geriausiu šios šalies didžėjumi. Lietuvos klubų scenos naujienas pristatys didžėjus Donatello. Prieš mėnesį pristatytoje, visiškai atnaujintoje „Nokia Plug In“ interneto svetainėje jau dabar galima pasiklausyti artėjančio vakarėlio svečių muzikos, sužinoti apie įvairias akcijas, dalyvauti žaidimuose ir laimėti prizų. Be to, net ir didžiausi šokių muzikos žinovai čia ras įdomių tarptautinių naujienų ir nuorodų apie klubinę kultūrą.

| |

NOKIA N92 telefono pristatymas: televizija tampa mobilia

NOKIA N92 telefonas turi keturis skirtingus paprasto ir nesudėtingo naudojimo režimus. Naujasis peržiūros režimas yra pritaikytas televizijos ir vaizdo informacijos peržiūrai. Norėdami pradėti žiūrėti mobiliąją televiziją*, vartotojai tiesiog turi įjungti NOKIA N92 telefoną peržiūros režimu ir paspausti Multimedijos klavišą. Elektroninių paslaugų vedlys (ESG) turi savyje informaciją apie pasiekiamus televizijos kanalus, programas ir paslaugas. Kitos savybės, kuriomis pasižymi mobilioji televizija, yra galimybė žiūrėti programas iki keturių valandų, įrašyti vaizdą bei rodyti 30 sek. kartojimą. Mobilusis ryšys leidžia žmonėms interaktyviai sąveikauti su televizija, naudotis tokiomis paslaugomis, kaip balsavimas, programos vertinimas ir papildoma interneto informacija. Be to, NOKIA N92 telefonas yra suderinamas su NOKIA interneto naršykle, turinčia minižemėlapį, kuris savo ruožtu suteikia pusiau permatomo atitolinto vaizdo galimybę. Taip vartotojai gali gretai orientuotis mažame ekrane. Matydami visą interneto tinklapio sandarą, vartotojai gali intuityviai visur naršyti ir iškart matyti originalią puslapio struktūrą.