Pirmasis pasaulyje integruotas DVB-H mobilusis įrenginys bet kurį momentą paverčia ryškiausiu

NOKIA mobilumo konferencija 2005, Barselona, Ispanija/Espoo, Suomija – šiandiena mobilumo konferencijoje NOKIA išdidžiai pristatė NOKIA N92, pirmą integruotą DVB-H mobilųjį įrenginį NOKIA serijoje N, skirta žiūrėti televizijos programas. NOKIA N92 siūlo galimybę stebėti televizijos programas be būtinybės sėdėti prieš televizorių. Vartotojai gali nustatyti priminimus mėgstamų programų peržiūrai, sukurti asmeninių kanalų sąrašą ir užsisakyti TV kanalų paketus. Išskirtinė nauja forma siūlo itin ergonimiško naudojimo galimybes. Įrenginiu naudotis patogu dėl didelio 2,8 colio neatspindinčio šviesos QVAG ekrano, turinčio su 16 mln. spalvų, ir prisikirtųjų medijos klavišų, leidžiančių puikiai išnaudoti peržiūros galimybes.

„NOKIA N92 yra pirmasis gaminių, sujungiančių įprastinę televiziją su mobiliomis technologijomis ir sukuriančių naują kategoriją – mobiliąją televiziją, serijos įrenginys” – sako Richard Sharp, NOKIA RICH MEDIA viceprezidentas. „Mes esame įsitikinę, kad mobilioji televizija bus patraukli nauja paslauga vartotojams, kuri tuo pačiu sukurs sąlygas mobiliajai ir medijos pramonėms plėstis ir tobulėti”.

NOKIA N92 telefonas turi keturis skirtingus paprasto ir nesudėtingo naudojimo režimus. Naujasis peržiūros režimas yra pritaikytas televizijos ir vaizdo informacijos peržiūrai. Norėdami pradėti žiūrėti mobiliąją televiziją*, vartotojai tiesiog turi įjungti NOKIA N92 telefoną peržiūros režimu ir paspausti Multimedijos klavišą. Elektroninių paslaugų vedlys (ESG) turi savyje informaciją apie pasiekiamus televizijos kanalus, programas ir paslaugas. Kitos savybės, kuriomis pasižymi mobilioji televizija, yra galimybė žiūrėti programas iki keturių valandų, įrašyti vaizdą bei rodyti 30 sek. kartojimą.

Mobilusis ryšys leidžia žmonėms interaktyviai sąveikauti su televizija, naudotis tokiomis paslaugomis, kaip balsavimas, programos vertinimas ir papildoma interneto informacija. Be to, NOKIA N92 telefonas yra suderinamas su NOKIA interneto naršykle, turinčia minižemėlapį, kuris savo ruožtu suteikia pusiau permatomo atitolinto vaizdo galimybę. Taip vartotojai gali gretai orientuotis mažame ekrane. Matydami visą interneto tinklapio sandarą, vartotojai gali intuityviai visur naršyti ir iškart matyti originalią puslapio struktūrą.

NOKIA N92 telefonas taip pat yra XPRESS MUSIC įrenginys, suderinamas su iki 2 GB talpos atminties kortomis. Jame galima laikyti iki 1500 dainų, kurių klausomasi naudojantis integruotais stereofoniniais garsiakalbiais arba stereofoninėmis ausinėmis. Be to, įrenginys turi FM radiją ir suderinamas su VISUAL RADIO*. NSERIES pasižymi papildomomis savybėmis: 2 megapikselių kamera ypač geros kokybės nuotraukoms daryti ir suderinamumu su elektroninio pašto priedais.

NOKIA N92 telefonas pasižymi labai įvairiomis jungties galimybėmis, tokiomis kaip „Wi-Fi“, infraraudonieji spinduliai, BLUETOOTH belaidė technologija, taip pat USB 2.0 (duomenų saugojimo klasė), kuri leidžia vartotojams tiesiogiai sujungti NOKIA N92 telefoną su suderinamu kompiuteriu ir greitai bei patogiai perkelti duomenis.

NOKIA N92 telefonas, pagamintas S60 3 kartos ir „Symbian“ operacinių sistemų pagrindu, pasirodys prekyboje 2006 metų viduryje Europos, Afrikos ir Azijos šalyse, kuriose yra prieinama DVB-H paslauga. Nesubsidijuojama pardavimo kaina bus apie 600 eurų.

* Norėdami sužinoti apie paslaugos įjungimo galimybę ir kainą, kreipkitės į tinklo operatorių arba paslaugos teikėją.

Views All Time
Views All Time
4399
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!