Jis prisijungia prie NOKIA 9300 verslo išmaniojo telefono ir kitų verslo prietaisų, siekdamas sužavėti ir suteikti galios savo vartotojams

Niujorkas – 2005 m. lapkričio 29 d. – NOKIA šiandien išplėtė savo verslo prietaisų rinkinį papildydama jį šiuolaikiškos išmaniųjų telefonų klasės NOKIA 9300i telefonu. NOKIA 9300i telefonas turi WLAN ryšį, visų ženklų klaviatūrą, 65 536 spalvų ekraną, palaiko įvairius verslo el. pašto sprendimus ir priedų žiūryklę – tai puikus dizaino ir funkcionalumo derinys, idealiai pritaikytas įgyvendinti sudėtingas mobiliojo telefono profesionalų užduotis.

Su papildomu WLAN ryšiu NOKIA 9300i telefono našumas padidėja, nes patikimas ir optimalus duomenų ryšys leidžia parsisiųsti didelio formato rinkmenas arba el. laiškus1 su priedais. 80 MB talpos atmintis (išplečiama iki 2 GB su pasirenkama MMC korta) užtikrina pakankamai vietos rinkmenoms kaupti, plačiame spalvotame ekrane paprasta peržiūrėti skirtingų rūšių dokumentus, skaičiuokles, pristatymus ir internetinius puslapius. Pridėjus išskirtines balso galimybes, NOKIA 9300i verslo išmanusis telefonas tampa nuostabiu „viskas viename“ prietaisu.

„NOKIA ir toliau siūlo įvairias alternatyvas tiems, kurie ieško visas savybes turinčių išmaniųjų telefonų, specialiai sukurtų verslui, – sakė Niklas Savander, sprendimų įmonėms verslo grupės NOKIA verslo prietaisų skyriaus vyresnysis viceprezidentas. – Mūsų verslo klientams reikalingas tęstinumas, taip pat ir nuolatinis mūsų produktų tobulinimas. Visa tai įgyvendinta NOKIA 9300i telefone, suderinus WLAN ir kitas savybes su galingų programų ir el. pašto spendimų rinkiniu“.

NOKIA 9300i išmanusis telefonas palaiko E-GPRS (EDGE) ir WLAN 802.11g, penkių šalių konferencinį ryšį, naudojantis įmontuotu garsiakalbiu, įvairius el. pašto klientus (su priedais), tokius kaip BLACKBERRY ryšys, IBM WEBSPHERE, ORACLE COLLOBORATION SUITE, SMARTNER ir VISTO. NOKIA 9300i telefonas taip pat gali naudoti infraraudonuosius spindulius ir BLUETOOTH ryšį ir tokiu būdu suteikti vartotojams dvi skirtingas galimybes belaidžiu būdu sinchronizuoti prietaisus su staliniu arba nešiojamuoju kompiuteriu, taip pat keistis duomenimis su kitais mobiliaisiais prietaisais.

Pradėti prekybą NOKIA 9300i išmaniuoju telefonu planuojama 2006 m. pirmą ketvirtį. NOKIA pasiūlys vieną NOKIA 9300i telefono tridažnę versiją, pritaikytą Europos ir Azijos (900/1800/1900 MHz) mobiliesiems tinklams, taip pat galinčią veikti Amerikoje suderinamuose GSM tinkluose. Daugiau informacijos apie savybes ir įsigijimo galimybes rasite www.nokia.lt. Dėl informacijos apie kainas kreipkitės į vietinį NOKIA atstovą.

Views All Time
Views All Time
5332
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!