Espo, Suomija – Šiandien NOKIA pranešė, kad pradėjo tiekti rinkai pirmąjį prietaisą priklausantį naujajai interneto naršyklių produktų kategorijai – NOKIA 770 naršyklę. Glotnus, kišeninio dydžio prietaisas yra pirmasis NOKIA LINUX pagrindu sukurtas terminalo produktas, skirtas patogiai naršyti internete ir bendravimui el. paštu per WI-FI.

„Džiaugiamės galėdami pateikti rinkai pirmąjį NOKIA interneto naršyklės prietaisą, – sakė Janne Jormalainen, Nokia multimedijos skyriaus konvergencinių gaminių padalinio viceprezidentas. – Pristatę šį produktą gegužės mėnesį sulaukėme didžiulio susidomėjimo, ypač juo domėjosi OPEN SOURCE bendruomenė.“ NOKIA 770 interneto naršyklė turi įspūdingą aukštos skiriamosios gebos platų ekraną (4,13˝) su priartinimu ir klaviatūrą ekrane, kuri yra puikiai pritaikyta peržiūrėti internetinį turinį. Be WI-FI, prietaisas taip pat gali prisijungti prie interneto naudodamas BLUETOOTH belaidę technologiją.

Prietaisas veikia LINUX pagrindu sukurta NOKIA INTERNET TABLET 2005 programinės įrangos versija, kuris remiasi populiariomis darbalaukio LINUX ir OPEN SOURCE technologijomis. MAEMO tinklalapis (www.maemo.org) aprūpina OPEN SOURCE programuotojų ir naujovių firmas priemonėmis ir suteikia galimybę bendradarbiauti su NOKIA kuriant ateities prietaisus ir OS leidimus, priklausančius interneto naršyklės kategorijai. Neseniai NOKIA 770 interneto naršyklei Jungtinės Karalystės LINUX ir atvirų kodų apdovanojimuose buvo suteiktas „Geriausiai įdiegto LINUX/mobiliojo prietaiso arba iniciatyvos 2005 m.“ vardas.

„Tai pirmasis žingsnis kuriant atvirų kodų produktus plačiajuosčiam ryšiui ir internetinėms paslaugoms. Nuolat žadame pristatyti rinkai programinės įrangos atnaujinimus. 2006 m. pirmoje pusėje pradėsime prekybą kita operacinės sistemos plėtote, kuri palaiko daugiau dalyvavimu paremtų savybių, tokių kaip VOIP ir tiesioginiai pranešimai“, – papildė Janne Jormalainen.

NOKIA 770 interneto naršyklė didžiuojasi interneto naršykle su FLASH leistuvu, el. paštu, internetiniu radiju, naujienų skaitliu, rinkmenų tvarkykle ir medijos leistuvais ir suteikia galimybę keliauti kartu su mėgstamomis internetinėmis paslaugomis.

NOKIA 770 interneto naršyklę galima įsigyti ne tik specialiose mažmeninės prekybos vietose, bet ir internetu europe.nokia.com, kuri kainuos apie 350 eurų su mokesčiais. Planuojama, kad www.nokiausa.com pardavimo kanalas bus atidarytas viena savaite vėliau.
Visą NOKIA 770 prietaiso savybių sąrašą ir gaminio programinės įrangos palaikymą galima rasti europe.nokia.com/770 (Informacija anglų kalba).

Apie NOKIA

NOKIA yra pasaulinė mobiliųjų komunikacijų lyderė, aktyviai vykdanti mobiliosios pramonės plėtros ir stiprinimo politiką. Bendrovės tikslas – išplėsti žmonių galimybes teikiant saugius ir paprastus naudoti gaminius, leidžiančius patogiau gyventi ir produktyviau dirbti. Kompanija gamina mobiliuosius telefonus, taip pat įvairias vaizdo, žaidimų, medijos priemones, plėtoja pažangius sprendimus tinklo operatoriams ir verslui. europe.nokia.com (Informacija anglų kalba).

Views All Time
Views All Time
4155
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!