2002m. spalio 24 d.

Hutchison Group Indijoje pasirinko Ericsson vieninteliu MMS sprendimų ir GPRS infrastruktūros tiekėju visiems Indijoje veikiantiems mobiliojo ryšio tinklams. Ericsson pateiks GPRS infrastruktūrą ir integravimo paslaugas bei atnaujins keturis Hutchison GSM mobiliojo ryšio tinklus Mumbajuje, Delyje, Kalkutoje bei Gudžarate.

“Hutchison yra vienas greičiausiai augančių korinio tinklo operatorių Indijoje. Ericsson MMS sprendimas leis pasiūlyti didesnės vertės paslaugas vartotojams, taip pat padės operatoriui didinti pajamas dėl padidėjusios tinklo apkrovos bei naujų tarifų opcijų,” sako Jan Campbell, Ericsson Indijoje vykdantysis direktorius.

Ericsson GPRS sistema leis Hutchison siūlyti vartotojams nuolainį prisijungimą ir platesnę dažnių juostą paketiniam duomenų perdavimui. MMS puikiai išnaudos šiuos du privalumus – vartotojai galės nuolat gauti turiningas žinutes. Diegdamas Ericsson GPRS ir MMS sprendimus,Hutchison taip pat žengia svarbų žingsnį į 3G mobiliųjų tinklų evoliuciją.

Praėjusiais metais Ericsson laimėjo atskirus kontraktus tiekti GSM/GPRS infrastruktūrą trims naujiems Hutchison mobiliojo ryšio tinklams Karnatakoje, Andhra Pradeše ir Chennai.

Ericsson yra neabejotinas MMS technologijų lyderis, jo technologijas naudoja apie 50% of MMS abonentų visame pasaulyje. Ericsson yra pasirašęs 36 komercines sutartis ir daugiau kaip 90 bandymų kliento tinkle sutarčių. Ericsson MMS sprendimas pilnai atitinka 3GPP.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2071
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!