2002m. gruodžio 02 d.

Ericsson ir Hutchison pasirašė septynerių metų trukmės sutartį dėl naujoviško paslaugų verslo modelio įdiegimo. Toks modelis turėtų padidinti darbo efektyvumą ir žymiai sumažinti kaštus. Ši iniciatyva bus geru telekomunikacinių tinklų ir su jais susijusių paslagų mobiliųjų komunikacijų srityje pavyzdžiu. Šiuo metu tai yra daugiausiai apimanti paslaugų sutartis visoje telekomunikacijų rinkoje.

Pagal šią sutartį, Ericsson apsiims vykdyti kasdieninę tinklo valdymo veiklą, valdys Hutchison 2G (CDMA), 3G (WCDMA) ir radijo ieškos tinklus, taip pat paslaugų platformas. Hutchison išlaikys savo tinklų išteklių nuosavybę ir visišką kontrolę, toliau rūpinsis tinklų strateginiu dizainu ir planavimu, taip pat priims įrangos pirkimo sprendimus.

“Dėl išaugusių technologinių 3G tinklų reikalavimų reikia pereiti prie paslaugų pirkimo,” sakė Kevin Russell, Hutchison Telecoms Australijoje vykdantysis direktorius.” Mes seniai turime stiprius partnerystės ryšius su Ericsson – pasauliniu tinklinių technologijų lyderiu – todėl ir tęsiame bei plėtojame šią partnerystę.” “Ši iniciatyva sutaupys mums kaštų, o Hutchison nepraras kontrolės,” sakė p. Russell.

“Sutartis su Hutchison keičia paslaugų koncepciją,” sakė Kurt Hellström, Ericsson vykdantysis direktorius. “Ericsson turi unikalią telekomunikacijų įrangos integravimo bei įdiegimo visose pagrindinėse technologijose patirtį ir žinias.”

Apie 240 Hutchison techninio ir infromacinių technologijų personalo pereis dirbti į Ericsson, papildydami Hutchinson kompanijai skirtą Ericsson personalą.

Ši sutartis buvo trečia šiemet Ericsson paskelbta paslaugų sutartis. Iki dabar Ericsson pasirašė daugiau kaip 35 paslaugų valdymo sutarčių, gerokai daugiau nei bet kuris kitas telekomunikacinės įrangos tiekėjas. Ericsson Global Services greitai augantis padalinys, kuriame dirba 17 000 darbuotojų, yra didžiausias paslaugų verslas telekomunikacijų rinkoje.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2078
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!