2002m. gruodžio 20 d.

Danijos operatorius TDC Mobil pasirinko Ericsson pagrindiniu WCDMA 3G tinklo Danijoje tiekėju. TDC Mobil yra pirmasis Danijos operatorius, paskelbęs apie 3G tinklo tiekėjo pasirinkimą. Įrangos pristatymas prasidės 2003 m. sausio mėnesį.

“Mes didžiuojamės, kad TDC Mobil pasirinko mus pagrindiniu WCDMA tinklo tiekėju ir tikimės tokio pat ilgo bei pozityvaus bendradarbiavimo, kokį turėjome su TDC Mobil GSM ir Wireless LAN projektuose,” sakė Ib Byder, Ericsson Danijoje prezidentas. “Šis kontraktas sustiprins Ericsson, kaip 3G sprendimų tiekėjo, lyderio pozicijas pasaulyje.”

WCDMA kontraktas su TDC Mobil dar kartą patvirtina, kad Ericsson pirmauja 3G mobiliųjų sistemų tiekime. Iki šios dienos Ericsson buvo pasirinktas tiekėju 37 iš 72 viešai paskelbtų WCDMA sutarčių ir jau turi apie 40% pasaulinės 3G infrastruktūros rinkos.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2357
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!