Ericsson laimėjo 105 mln JAV dolerių vertės GSM tinklo plėtimo ir atnaujinimo kontraktą Serbijoje

2002m. birželio 27 d.

Ericsson ir didžiausias Serbijos operatorius Mobtel pasirašė kontraktą, kurio vertė didesnė negu 105 milijonai dolerių, dėl Mobtel GSM 900/1800 tinklo išplėtimo ir atnaujinimo. Ericsson bus vienintelis tiekėjas, pateikęs tinklo ir programinę įrangą bei paslaugas.

Sutarties įgyvendinimas prasidės netrukus ir turėtų pasibaigti per 12 mėnesių. Kai tik darbai bus užbaigti, Mobtel galės pasiūlyti savo klientams naujausias, pažangias paslaugas ir netgi MMS (Multimedia Messaging Service). Tinklo talpa beveik padvigubės nuo dabartinio lygio (vieno milijono abonentų) iki dviejų milijonų abonentų.

Straipsniai 1 reklama

Dėl tinklo plėtimo Mobtel galės pasiūlyti vartotojams naujausias mobiliojo interneto paslaugas, taip pat ruošiamasi staigiam vartotojų skaičiaus augimui, – sakė Sreten Karic, Mobtel generalinis direktorius.

Ericsson pateiks komutacinę, radijo ir mikrobangę perdavimo įrangą, GPRS paketinę duomenų technologiją, MPS (Mobile Positioning System – mobiliąją vietos nustatymo sistemą) ir praplėstą mobiliojo interneto funkcionalumą, pvz., MMS paslaugoms.

Tai bus didelis žingsnis Jugoslavijos rinkoje, – sakė Mobtel vykdantysis direktorius Branislav Andjelic, – Mes laimingi, dirbdami su Ericsson, kuris yra mūsų partneris dar nuo 1995 metų.

Gavęs šį užsakymą, Ericsson ir toliau išliks ilgalaikiu partneriu bei pirmaujančiu mobiliojo interneto sistemų ir paslaugų tiekėju, – sakė Jan Hultgren, Ericsson Jugoslavija prezidentas.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *