“Grim Fandango” žaidime jūs esate Manuel Calavera, mirties kelionių agentūros agentas. Norėdamas išpirkti savo gyvenimo nuodėmes Manuel turi skirstyti bilietus visoms mirusioms sieloms. Visi, dorai bei teisingai nugyvenę savo gyvenimą, gauna bilietą į vietą, vadinamą “Numeris 9”. Mirties kelionių agentūros bosas pažadėjo Manuel, kad kuo daugiau bilietų į “Numerį 9”, tuo greičiau jis pats galės keliauti amžinam poilsiui. Žinoma, tai tik pažadai, todėl Manuel Calavera pradeda savo klajones.

“Fifa 99” sąrašuose yra net 250 komandų, 20 realiai egzistuojančių stadionų iš viso pasaulio bei 8 skirtingi žaidimo būdai. Pagrindinis “Fifa 99” akcentas yra Europos Super Lyga. “Fifa 99” žaidime taip pat yra galimybė susikurti savo čempionatą, kuriame kausis nuo 2 iki 24 realių klubų.

“Myth 2: Soulblighter” kaip ir jo pirmtaką galima būtų pavadinti ne strateginiu, tačiau taktiniu arba karo žaidimu. Žaidimo esmė yra tinkamai vadovauti kareiviams bei gerai apgalvoti kiekvienos užduoties įvykdymo būdą. Kiekvienai užduočiai duodamas kareivių būrys, kurio pagalba ir reikia sutriuškinti priešininkus ar atlikti kitas užduotis.

“Need For Speed 3”– šiuo metu pačios populiariausios automobilių lenktynės. Žaidime 13 automobilių. NFS’ą galima žaisti ir dviems. Pasirinkimas gan platus: ‘Single Race’ – tai lenktynes ” kas greičiau apvažiuos vieną trasą”. ‘Tornament’ – tai tikras čempionatas, yra pasirenkama mašinų kategorija ir kaunamasi visose 8 trasose. Čempionatą laimėjus atsiranda papildomų mašinų, tokių kaip Mercedes CLK – GTR, Jaguar XJR – 15. ‘Knockout’ – tai žūtbūtinė kova dėl pergalės. Lenktyniauja 8 automobiliai ir po kiekvienos pravažiuotos trasos paskutinis finišavęs automobilis diskvalifikuojamas iš rungtynių. Laimėję gaunate papildomą trasą ‘Empire City’, bei patį greičiausią automobilį El Nino. Įdomiausia žaidimo skiltis ‘Pursuit’, tai kažkas panašaus į žaidimą banditai ir policininkai. ‘Banditų’ tikslas šioje kovoje nepakliūti policijai į nagus ir pirmam finišuoti trasoje. Jei tai pavyksta visose aštuoniose trasose ‘banditas’ apdovanojamas automobiliu El Nino. Jeigu žaidžiate policininkų pusėje, jūsų tikslas yra išgaudyti visus ‘banditus’, nespėjus jiems finišuoti.

“RollerCoaster Tycoon” žaidime reikia statyti bei prižiūrėti parką, kuris iki nustatytos datos sulauks reikiamo kiekio lankytojų arba pasieks reikiamą reitingą. Pradinėm investicijoms suteikiama paskola, kurią naudojant galima pradėti statyti amerikietiškus kalniukus, siaubo kambarius, karuselės, gėrimų kioskus bei kitus tikram parkui reikalingus pastatus. Už naudojimąsi atrakcionais bei maistą ir gėrimus įsigytus parke lankytojai moka pinigus, kurie eina į parko sąskaitą ir gali būti panaudoti parko plėtimui. Tačiau uždirbtos bei pasiskolintos lėšos gali būti panaudotos ne tik pastatų bei įrengimų statymui, bet ir tyrimams bei projektavimo darbams, darbuotojų algoms bei kitoms realus gyvenimo išlaidoms.

“SIMCITY 3000” viskas prasideda nuo tuščio lauko bei pinigų sumos. Galima rinktis vieną iš keliasdešimties garsiausių pasaulio miestų vietovių ir statyti didingiausius pasaulio pastatus.
Tenka pasirinkti vietovės gamtines sąlygas, tiesti vandentiekius, elektros linijas, kurti parkus, mokyklas, zoologijos sodus, statyti policijos nuovadas, gaisrininkų būstines, kalėjimus. Realiame laike reikia tvarkyti visus miesto finansinius reikalus…

“Half-Life” yra geriausia “Unreal” grafikos, “SiN” scenarijaus, “Quake II” žaidimo keliese galimybių bei tobulo dirbtinio intelekto kombinacją.
Žaidime Gordonas Freemanas susiruošia įsidarbinti “Black Mesa” gamykloje, kurioje atliekami ypatingai slapti tyrimai. Pačiame jų įkarštyje į gamyklą įsiveržia ir ją užgrobia ateiviai, kurie visus žudo savo kelyje. Jums tenka valdyti Gordoną Freemaną, kuris nieko neįtardamas ramiai atvyksta į gamyklą. Čia ir prasideda smagumas…

“Thief ” žaidime dažniausiai tenka ką nors pavogti. Kadangi visi priešininkai žymiai stipresni, reikia pasistengti prasmukti nepastebėtam. Teks pasinaudoti visais savo pojūčiais, kad nepakliūtum sargams. Teks išmokti ne tik žiūrėti, bet ir klausytis. Garsai yra neatsiejama šio žaidimo dalis. Būtent garsai jums padeda orientuotis šiame tamsiame ir paslaptingame pasaulyje.

“Tycoon II” strateginis realaus laiko žaidimas žaislinių ir tikrų traukinių mėgėjams. Reikia įrenginėti stotis ir pagalbinius pastatus, tiesti bėgius, prižiūrėti ir tobulinti traukinius, rūpintis reisais bei prekybiniais ryšiais. Tenka tai daryti laiku, atidžiai sekti konkurentus ir savo firmos akcijų kursą biržoje.

Views All Time
Views All Time
4302
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!