Sukurtas tiek darbui, tiek žaidimui, nedidelis NOKIA N80 telefonas su WLAN yra pirmasis pasaulyje „UpnP“ aparatas

NOKIA mobilumo konferencija 2005, Barselona, Ispanija/Espoo, Suomija – NOKIA šiandien pristatė NOKIA N80, pirmą kada nors sukurtą telefoną belaidžiam tinklui tarp suderinamų TV, garso sistemų ir kompiuterio namuose sukurti. Puikaus dizaino NOKIA N80 telefonas pasižymi naujausiais produktyvumo įrankiais, multimedijos pramogomis ir mobilios fotografijos galimybėmis, kurios leidžia harmoningai sujungti darbą ir asmeninį gyvenimą. Sveriantis tik 134 gramus, kompaktiškas, tačiau turintis daug galimybių 3G multimedijos įrenginys paruoštas greitai interneto prieigai ir patogiam intuityviam naršymui su galimybe siųsti ir gauti elektronini paštą belaidžio LAN (WLAN) tinklo greičiu.

„Multimedijos kompiuteris NOKIA N80, kuris užtikrintai praplečia žmonių gyvenimus įtinklintos, mobiliosios multimedijos galimybėmis, tėra vizitinių kortelių pluošto dydžio“ – sako Anuosi Vanjoki, NOKIA Multimedijos vykdantysis viceprezidentas. „Kartu su NOKIA N80 telefonu žmonės gauna galimybę patirti technologinę NOKIA N serijos lyderystę savo gyvenamosiose vietose tiesiog juo naudodamiesi. Apimdamas labai pažangaus multimedijos kompiuterio savybes, NOKIA N80 telefonas leidžia žmonėms vienodai sėkmingai siekti profesinių tikslų ir užsiimti asmeniniais pomėgiais“.

Multimedijos ryšiai skaitmeniniuose namuose

Naudojantis paprasta, tačiau pažangia „UPnP“ (universali „Plug and Play“) technologija*, novatoriška NOKIA N80 telefono įranga gali būti naudojama skaitmeniniame namų tinkle, veikdama beveik kaip distancinio valdymo pultelis, sudarantis galimybes saugiai prieigai prie suderinamo namų kompiuterio, garso aparatūros ar televizoriaus. Lygiai taip pat atvaizdai ar vaizdo įrašai, saugomi NOKIA N80 telefone ar suderinamame kompiuteryje gali būti peržiūrimi nenaudojant laidų per gyvenamojo kambario televizorių, tuo pat metu garso aparatūra klausant įrenginyje laikomos muzikos. Spausdinimas dabar taip pat tapo greitesnis, kadangi NOKIA N80 telefonas gali būti naudojamas belaidžiam spausdinimui bet kuriuo suderinamu „UPnP“ savybę turinčiu namų spausdintuvu ar spausdinimo kioske.

Pažangus, greitas internetas jūsų kišenėje

NOKIA N80 telefonas yra pirmasis keturdažnis aparatas, sukurtas darbui 3G (WCDMA 1900 arba 2100), WLAN, EDGE ir keturiais GSM dažniais (850/900/1800/1900), sudarantis galimybes plačiajuosčiam prisijungimui praktiškai iš bet kurios vietos pasaulyje. Kartu su 3G ir EDGE duomenų ryšiu naudodamiesi įdiegtomis naujausiomis produktyvumo funkcijomis, žmonės NOKIA N80 telefonu daugiau kaip 136 tūkst.*** prieigos taškų visame pasaulyje gali prisijungti prie interneto, siųsti didelės apimties elektroninius laiškus arba realiu laiku siųsti aukštos kokybės atvaizdus. Be to, NOKIA N80 telefonas suderinamas su NOKIA interneto naršykle su minižemėlapiu, turinčiu savybe interneto tinklapius atvaizduoti atitolintai ir pusiau permatomus, kas savo ruožtu suteikia galimybę vartotojams intuityviai naršyti visus tinklapio kampus ir tuo pačiu matyti visą tinklapio vaizdą. Aukštos kokybės įrenginio ekranas pasižymi didele skiriamąja geba (352 x 416 vaizdo elementų, iki 262144 spalvų), o tai yra 90% daugiau nei turi įprastų išmaniųjų telefonų ir PDA QVGA ekranai. Be to, NOKIA N80 turi įdiegtą MPEG AVC kodavimo sistemą, skirtą aukštos kokybės filmukų rodymui realiu laiku.

Aukštos kokybės nuotraukos ir filmukai vienu paspaudimu

Pasižymėdamas puikiomis atvaizdų fiksavimo ergonominėmis savybėmis, NOKIA N80 telefonas taip pat yra puikus įrenginys atvaizdų fiksavimui, saugojimui ir keitimuisi atmintinomis akimirkomis. Be įdiegtos 3 megapikselių kameros su fiksavimo klavišu greitam ir stabiliam kameros aktyvavimui, horizontalaus fiksavimo visu ekranu išnaudojant visas aukšos skiriamosios gebos ekrano savybes ir perjungimo į vaizdo fiksavimo iš arti režimą, NOKIA N80 telefonas taip pat turi CIF vaizdo fiksavimo savybes su įdiegta vaizdo stabilizacija. Be to, NOKIA N80 turi didelę vidinę atmintį iki 40 MB, kuri gali būti išplėsta naudojant iki 2 GB talpos „miniSD“ atminties kortą, leidžiančia vartotojams įrenginyje saugoti iki 1000 aukštos kokybės atvaizdų.

Jūsų muzikos pasirinkimas

NOKIA N80 telefonas gali pasigirti daugelį skaitmeninės muzikos formatų palaikančiu muzikos grotuvu, o taip pat stereofoniniu FM radiju ir suderinamumu su VISUAL RADIO**** programa, kuri klausytojams suteikia priėjimą prie interaktyvaus informacijos kanalo, įskaitant informaciją apie dabar atliekamą dainą ir jos atlikėjus. Be to, dėl įdiegtos „UPnP“ technologijos muzikos perkėlimas tarp NOKIA N80 telefono ir suderinamo kompiuterio yra paprastesnis nei bet kada nors iki šiol. Vartotojai turi papildomą galimybę perkelti savo mėgstamą muziką naudodamiesi USB 2.0 jungtimi tiesiog perkeldami rinkmenas iš kompiuterio į įrenginį. Turėdamas puikias muzikos apdorojimo savybes, NOKIA N80 telefonas priskiriamas NOKIA XPRESSMUSIC gaminių grupei. NOKIA XPRESSMUSIC prekės ženklas padeda vartotojams lengvai atpažinti NOKIA gaminius, pasižyminčius puikiomis mobilios muzikos savybėmis.

Planuojama, kad NOKIA N80 telefonas, paremtas S60 3 kartos ir „Symbian“ operacinėmis sistemomis, prekyboje pasirodys 2006 metų pirmame ketvirtyje. Nesubsidijuojama pardavimo kaina bus apie 500 eurų.

*„UpnP“ technologija – standartas, reikalingas įvairių įrenginių sujungimui į tinklą skaitmeniniuose namuose, leidža automatiškai atrasti ir per nuotolį valdyti įrenginius, įskaitant tinklo įrenginius ir paslaugas, tokius kaip į tinklą sujungti kompiuteriai ir spausdintuvai, interneto sietuvai ir vartotojo elektroninė įranga. „UpnP“ yra nepriklausoma nuo jokių konkrečių operacinių sistemų, programavimo kalbų ar fizinio kontakto (pvz., ji gali būti naudojama su bet kuriuo IP nešikliu – WLAN, tinklo kabeliu ir t.t.).

** Dabartinės TV ir garso sistemos gali būti pajungtos prie skaitmeninių namų medijos sąsajos įrenginiu.

***IDC, pasaulinės 2004-2008 metų prognozės ir analizės dokumentas Nr. 32698, 2004 m. gruodis.

**** Norėdami sužinoti apie paslaugos įjungimo galimybę ir kainą, kreipkitės į tinklo operatorių arba paslaugos teikėją.

Views All Time
Views All Time
5318
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!