Niujorkas, JAV – Kasmet vykstančiame renginyje „Kapitalo rinkos dienos“, skirtame investuotojams ir finansų analitikams, NOKIA šiandien pristatė NOKIA 6233 telefoną – klasikinio dizaino modelį, pritaikytą verslui ir pramogoms. Elegantiškas 110 gramų, 81 cm³ prietaisas su 2 magapikselių kamera, 320 x 240 QVGA spalvų ekranu, skaitmeniniu muzikos grotuvu, stereofoniniu garsiakalbiu, turi gausų savybių bei programų rinkinį, leidžiantį naudotis WCDMA paslaugomis. NOKIA 6233 telefonas (WCDMA 2100/GSM 900/1800/1900), nerūdijančio plieno rėmeliu ir patobulinta intuityvia meniu struktūra, rinkoje pasirodys 2006 m. antrą ketvirtį. Planuojama mažmeninė kaina – maždaug 325 eurai be mokesčių ir subsidijų.

„Nors NOKIA 6233 telefonas – vienas mažiausių mūsų WCDMA telefonų šiandien, tačiau tai pakankamai rimtas prietaisas, turint omenyje jo veikimo savybes, – sakė Kai Oistamo, NOKIA mobiliųjų telefonų padalinio vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius. – NOKIA 6233 telefonas sukurtas pagal tą pačią formulę, kuri taip išpopuliarino NOKIA 6230i telefoną – klasikinio dizaino, turintis daug savybių prietaisas su intuityvia, paprasta naudoti sąsaja. Kadangi 3G ypač vilioja didžiąją rinką, esame tikri, kad NOKIA 6233 telefonas taip pat sulauks nepaprastai didelio vartotojų dėmesio“.

Naujausio modelio NOKIA telefonas veikia trečios laidos SERIES 40 platformos pagrindu. NOKIA 6233 telefonu 3G paslaugos ir programos yra lengvai ir intuityviai pasiekiamos. Palaikantis naujausius pranešimų, naršymo, muzikos ir vaizdo standartus, NOKIA 6233 telefonas turi puikų 320 x 240 QVGA ekraną, galintį veikti aktyvaus budėjimo režimu, kuris leidžia greitai pasiekti dažniausiai naudojamas programas.

Su NOKIA 6233 telefonu gali naudotis mobiliuoju biuru vos keliais klavišų spustelėjimais. Siekdamas užtikrinti, kad niekada nebūtų pamiršti susitikimai, o telefonų knyga būtų visada papildoma naujausiais duomenimis, NOKIA 6233 telefonas paprastai sinchronizuoja kalendorių, adresinę ir darbaknygės sąrašus su SYNCML. Norint atsispausdinti labiausiai patinkančius atvaizdus arba prijungti laisvų rankų įrangą ar automobilinį rinkinį, NOKIA 6233 telefonas siūlo BLUETOOTH belaidę technologiją, skirtą greitai ir paprastai perduoti duomenis ir sukurti ryšį.

Šiandien taip pat buvo pranešta, kad NOKIA 6233 telefonas yra suderinamas su NOKIA mobiliojo telefono laikikliu CR-56. NOKIA mobiliojo telefono laikiklis CR-56 su įmontuota antena geresniam signalo priėmimui palaiko ryšį su NOKIA automobiliniu rinkiniu ir įkrauna į laikiklį įstatyto telefono bateriją.

NOKIA 6233 telefonas turi ne tik naujausias savybes, leidžiančias produktyviai dirbti, bet ir neleidžia pamiršti apie pramogas. Su naujomis 3G paslaugomis, pvz., multimedijos garso ir vaizdo turinio transliacija, vartotojai gali parsisiųsti naujausias verslo naujienas, taip pat sporto apžvalgas apie rungtynes, kurių negalėjo pažiūrėti. Kelionės metu vartotojai gali greitai išsiųsti ir parsisiųsti dideles rinkmenas, kurias sudaro parsisiunčiami žaidimai, vaizdo įrašai arba MP3 ar AAC skambėjimo tonai. Muzikos mėgėjai gali prijungti ausines ir klausyti mėgstamos muzikos albumų, nes NOKIA 6233 telefono greitai keičiama MINISD atminties korta palaiko iki 2 GB. Garso savybes papildo vaizdo radijas ir įmontuotas stereofoninis garsiakalbis, leidžiantis klausyti 3-D garso.

NOKIA 6233 telefono kalbėjimo trukmė GSM tinkluose – daugiau nei 4 valandos (daugiau nei 3 valandos WCDMA), budėjimo trukmė – daugiau nei 2 savaitės.

Views All Time
Views All Time
9032
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!