Barselona, Ispanija – Mobiliųjų prietaisų gamintoja “Nokia” sukūrė fotografijai pritaikytą telefoną, turintį 8 megapikselių raiškos plačiakampę “Carl Zeiss” optiką, prilygstančią skaitmeniniam fotoaparatui. Šis didžiausią raišką iš visų “Nokia” telefonų turintis prietaisas užtikrins fotografijų kokybę ir esant geram apšvietimui, ir prieblandoje.

“Vartotojai šiandien nori telefonų su fotokameromis, kurios puikiai fiksuotų kadrus nepriklausomai nuo apšvietimo”, – sakė “Nokia Nseries” vadovas Juha-Pekka Sipponen. – “”Nokia N86 8 MP” modelyje esanti optika prilygsta diegiamoms į aukštos kokybės skaitmeninius fotoaparatus. Nesvarbu, ar dalyvaujate bulių lenktynėse Pamplonoje, ar fotografuojate Sidnėjaus panoramos grožį, su “Nokia N86 8 MP” padarytos nuotraukos bus ypatingai aiškios ir ryškios. Be to, telefonas visas nuotraukas sužymi geografiškai ir paruošia jas patalpinimui į portalus “Ovi Share” ar “Flickr”.

Valdymo paprastumu “Nokia N86 8 MP” patiks pradedančiam fotografui, o nuotraukų kokybė padarys įspūdį net patyrusiam. Telefonas turi plačiakampį “Carl Zeiss Tessar” objektyvą, skirtą panoraminėms nuotraukoms, greitai sureaguoja į fotografavimo mygtuko paspaudimą ir leidžia reguliuoti diafragmą. Spartus mechaninis užraktas užtikrina, kad nuotraukose vaizdas neišsilietų, o dviguba LED kameros blykstė yra pakankamai stipri aukštos kokybės fotografijai ar vaizdo įrašui užfiksuoti.

“Skaitmeninių nuotraukų kokybė priklauso ne tik nuo megapikselių kiekio, bet ir nuo kitų optikos kokybinių savybių. “Nokia N86 8 MP” yra pirmas mobiliojo ryšio prietaisas, kuriame esančio fotoaparato diafragmos atidarymo plotį galima reguliuoti, ir kuris turi itin kokybišką “Carl Zeiss Tessar” objektyvą”, – sakė “Carl Zeiss” atstovas Helmut Heier.

Metalinio korpuso “Nokia N86 8 MP” telefonas turi 8 GB vidinę atmintį (gali būti praplečiama iki 16 GB su “microSD” kortele), į kurią telpa apie 4 tūkst. nuotraukų. Prietaisas taip pat turi ryškų braižymams atsparų OLED ekraną, galimybę sinchronizuoti nuotraukas su asmeniniu kompiuteriu ar prijungti telefoną prie televizoriaus. Į “Nokia N86 8 MP” taip pat įdiegta “Nokia Maps” programa (su 3 mėnesių nemokama licencija), telefonas suderintas su “Ovi” paslaugomis.

“Nokia N86 8 MP” taip pat yra puikus prietaisas žiūrėti vaizdo įrašus ar žaisti žaidimus. Galinga telefono baterija leidžia groti muziką be sustojimo iki 25 valandų.

Planuojama, kad “Nokia N86 8MP” rinkoje pasirodys antrąjį 2009-ųjų ketvirtį ir kainuos apie 375 eurus (~1295 litus) (be mokesčių ir subsidijų).

Papildoma informacija:

Visas “Nokia N86 8MP” technines savybes galite rasti http://events.nokia.com.

Apie “Nokia”

Kompanija “Nokia” yra pasaulinė mobiliųjų komunikacijų lyderė, vykdanti interneto ir komunikacijos pramonės kaitos ir plėtros politiką. “Nokia” kuria mobiliuosius įrenginius kartu su paslaugomis ir programine įranga, kurios suteikia žmonėms galimybę mėgautis muzika, navigacija, vaizdo įrašais, televizija, fotografija, žaidimais, pasinaudoti verslo mobilumo privalumais. “Nokia” siekia kurti ir siūlyti vartotojams interneto paslaugas, taip pat įvairių sprendimų bei programinės įrangos verslo sektoriui. Kompanija taip pat tiekia komunikacijos tinklų įrangą per “Nokia Siemens Networks”.

Views All Time
Views All Time
6833
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!