„Nokia Plug In“ vakarėliai – muzika, vaizdai, garsas – jaunimo tarpe jau tapo kokybės ženklo sinonimu. Tačiau šiandien „Nokia Plug In“ išaugo iš renginio ribų ir virto judėjimu, propaguojančiu klubinę kultūrą bei skleidžiančiu jos naujoves. „Nokia Plug In“ muzika liejasi vakarėliuose, radijo eteryje, interneto svetainėje, ir greitai – mobiliuosiuose telefonuose.

Lapkričio 12 dieną, šeštadienį, Vilniaus „Galaxy“ klube vyksiantis „Nokia Plug In“ vakarėlis gyvai supažindins su autentišku house stiliumi, būdingu Ispanijos šokių muzikos scenai, kuriai atstovaus didžėjus David Penn. Sparčiai progresuojančios Ukrainos šokių muzikos nuotaikas perteiks DJ Sender – šiemet oficialiai paskelbtas geriausiu šios šalies didžėjumi. Lietuvos klubų scenos naujienas pristatys didžėjus Donatello.

Prieš mėnesį pristatytoje, visiškai atnaujintoje „Nokia Plug In“ interneto svetainėje jau dabar galima pasiklausyti artėjančio vakarėlio svečių muzikos, sužinoti apie įvairias akcijas, dalyvauti žaidimuose ir laimėti prizų. Be to, net ir didžiausi šokių muzikos žinovai čia ras įdomių tarptautinių naujienų ir nuorodų apie klubinę kultūrą.

Naujausia įvairių stilių šokių muzika kiekvieną penktadienį skamba ir „Power Hit Radio“ laidoje „Nokia Plug In Music“ – ją pristato Lietuvoje gerai žinomas didžėjus Marius Šmitas.

„Nokia Plug In“ judėjimo tikslas – jaunimo tarpe skleisti progresyvias ir novatoriškas klubinės kultūros idėjas“ – sako Raivara Aidietienė, „Nokia Lietuva“ rinkodaros vadovė. „Iš pradžių „Nokia Plug In“ buvo šokių renginys, kuriame Lietuvos jaunimui pristatėme garsius pasaulyje vardus – Sander Kleinenberg, Nick Warren, Lee Buridge ir kitus. Šiandien „Nokia Plug In“ išsivystė į šiuolaikinės šokių muzikos kultūrinį judėjimą, kuris jungia tris pagrindinius bendravimo kanalus – interneto svetainę, radijo laidą ir renginius. Pasitelkę šias bendravimo priemones supažindiname jaunimą su naujausiomis pasaulinės šokių muzikos tendencijomis, kurios veda klubinę kultūrą pirmyn. Ir dar – jau šio renginio metu „Nokia Plug In“ gerbėjams dovanosime skaitmeninį turinį jų mobiliesiems telefonams – „Nokia Plug In“ ekrano užsklandas ir skambėjimo tonus“.

Šviežiausias interneto svetainės naujoves artėjančio vakarėlio metu pristatys „Nokia Plug In“ komanda klubo hole įrengtame mobiliajame bare. Viena svarbiausių naujovių – galimybė į mobilųjį telefoną parsisiųsti melodijų, sukurtų pagal „Nokia Plug In“ vakarėlyje grosiančių svečių ir kitų garsių prodiuserių kūrinius, specialių telefono ekrano užsklandų, nuotraukų su įsimintiniausiais renginio vaizdais ar „Nokia Plug In“ muzikinį skirtuką. Vakarėlio metu šiomis mobiliosiomis pramogomis dalyviai galės naudotis nemokamai.

„Nokia Plug In“ renginiui ruošiama ir išskirtinė vaizdo sistema, kuri transliuos vidžėjų (vaizdo kūrėjų) gyvai kuriamas vaizdo projekcijas, priderintas prie grojamos muzikos. Projekcijos bus transliuojamos net ant „go go“ šokėjų pakylų – pasipuošusios specialiai „Nokia Plug In“ renginiui sukurtais kostiumais, jos šoks tiesiog ant švytinčių vaizdo ekranų. Šaltą rudens naktį „Galaxy“ klube liesis muzika ir vaizdai, kurie atneš Viduržemio jūros pakrančių šilumą.

„Muzikinėmis, vaizdinėmis ir mobiliosiomis priemonėmis „Nokia Plug In“ vakarėliuose siekiame sukurti modernią, bet kartu ir jaukią atmosferą, kurioje naujovėms atviras jaunimas sutiktų savo bendraminčius ir galėtų smagiai kartu pašėlti. Svarbu ir tai, kad vakarėlis nesibaigs iš jo išėjus – emocijas, nuotraukas ir muziką bus galima pasiimti su savimi,“ – sako Raivara Aidietienė.

Views All Time
Views All Time
4642
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!