Paslaptinga mėnesiena. Bendravimas su medžiais ir akmenimis. Vynas, atskiestas vandeniu. Po to – staiga pakitusi būsena. Visa tai patyrė psichologas 53 metų Arūnas Kuras, praleidęs parą Švenčionių rajone, ant piramidės formos kalno, rašoma “Lietuvos ryte”.

Ten jį senas pažįstamas buvo pasikvietęs papildyti energijos atsargų. Tačiau psichologas nepatikėjo, kad neįtikėtinai pakitusi jo būsena – vien šamaniško ritualo pasekmė. Vilnietis nedelsdamas kreipėsi į medikus. Šie jo organizme rado narkotikų.

To ritualo organizatorius vilnietis Gintaras Normantas paaiškino “Lietuvos rytui”, jog magiškoje vietoje per pilnatį kiekvienas gauna tai, ko nori: laimės, džiaugsmo. “Aš noriu, kad žmonės žinotų, kuo jie rizikuoja vykdami į panašias vietas, ir saugotųsi”, – kalbėjo “Lietuvos rytui” A.Kuras, sutikęs papasakoti visas šio keisto ritualo detales.

Narkotikų kontrolės valdybos viršininkas A.Kvainickas, šią istoriją išgirdęs iš “Lietuvos ryto”, pradėjo svarstyti, kokie galėjo būti tikrieji vadinamojo žynio tikslai. Pasidomėjęs, ar A.Kuras – turtingas žmogus, kokių gali turėti ryšių, A.Kvainickas spėjo, kad “žynys” galėjo tikėtis taip pasinaudoti jo, kaip psichologo, sugebėjimais daryti įtaką kitiems žmonės, per jį valdyti jo pažįstamus, nes kelis kartus buvo pasiteirauta ir apie A.Kuro santykius su buvusia jo žmona, kuri yra Seimo pirmininko Artūro Paulausko sesuo. Šios giminystės Kurų šeima yra nutarusi neafišuoti.

A.Kuras yra konsultacinės įmonės “Interverslas” savininkas. Į šį psichologą konsultacijų neretai kreipiasi įtakingi šalies verslininkai.

Views All Time
Views All Time
3304
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!