Wing Tsun yra “tradicinis” kovos menas, tyrinėtas bei tobulėjęs daugiau nei 250 metų. WT sistemą sukūrė moteris, kad apsigintu prieš daug stipresnį užpuoliką. Ji sukūrė sistemą , kuri kartu panaudotų užpuoliko jėgą, o ne kovotų prieš ją. Būtent šis bruožas skiria Wing Tsun kung fu nuo kitų kovos stilių, kuriuose sėkmę lemia jėga, svoris ir ūgis.

Kai mokinys gerai įsisavina pagrindinius Wing Tsun principus, jo savigynos įgūdžiai ir fizinės savybės leidžia pasiekti dar aukštesnį lygį. Kiekvienas mokinys tada supras kokių reikia protinių ir psichologinių galių, kad apgintum save bei artimuosius, jeigu to prireikia. Geriausia, ką jūs gausite, tai įdomi treniruotė draugiškoje aplinkoje, susitikimas su žmonėmis besidominčiais tais pačiais dalykais, žinių gilinimas apie savo kūną. IWTA (International Wing Tsun Assosiation) yra didžiausia pasaulyje profesionali kovos menų organizacija, vien tik Europoje turinti virš 2500 mokyklų. Tarptautinė elito policija, karinės struktūros, tokios kaip FTB įkaitų gelbėjimo komanda, JAV laivynas mokosi ir praktikuoja Wing Tsun savigynos technikas.

Didžiojo meistro Leung Ting patobulinta WT sistema yra viena iš nedaugelio sistemų paruošiančių gintis kiekvienoje kovos stadijoje, kuomet ginamasi kojomis, rankomis, keliais ir alkūnėmis. Wing Tsun mokinys užuot traukęsis puola , tiesiog prilipdamas prie užpuoliko, neleisdamas tęsti puolimo.

Pažengę WT mokiniai tampa pavojingi patiems užpuolikams. O tai pasiekiama tam tikros sistemos pagalba, kuri leidžia instruktoriui sistemingai mokinti mokinį pagal individualų tempą, atsižvelgiant ir į asmens poreikius. Be pačių pagrindinių elementų dar yra daug kitų naudingų dalykų, įvairaus amžiaus ir gabumų mokiniams.

Views All Time
Views All Time
2974
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!