Turnyras Baltarusijoje

Gomelyje (Baltarusija) vyko Tarptautunis V.Kopytovo graikų ir romėnų imtynių jaunių turnyras. Geras tradicijas – grįžti iš varžybų su medaliais – tęsia Lietuvos olimpinio sporto cemtro auklėtiniai. Šįsyk Europos jaunių vicečempionas Edgaras Venckaitis (tren. R.Vartanovas) svorio kategorijoje iki 46 kg užėmė pirmąją vietą. Jis varžovams ir pogrupyje, ir finalo imtyse neatidavė nė vieno taško. Svorio kategorijoje iki 50 kg turnyro nugalėtoju tapo trenerio Remigijaus Gusto auklėtinis Aleksandras Kazakevičius. Įspūdingas buvo ir 76 kg svorio kategorijos atleto Laimučio Adomaičio (tren. R.Vartanovas) pasirodymas. Vienas Lietuvos jaunimo rinktinės lyderių finale aiškia persvara rezultatu 10:2 įveikė Baltarusijos jaunimo čempioną. Kiek nepasisekė Aleksejui Djakonovui (63 kg; tren. R.Vartanovas), kuris pusfinalyje gavo traumą ir negalėjo tęsti kovos. Galutinėje įskaitoje jis užėmė ketvirtą vietą. Penktoje vietoje liko trenerio Anatolijaus Bulatovo auklėtinis Andrejus Trukšinas (85 kg) iš Kauno. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Moldavijos ir Lietuvos.