Dabar imkime ir prisiminkime, kaip pirmą kartą pasibučiavome… Taip, nepamirštama…gėda. Buvo visko – vieni įsikando sau, kiti mylimam bučiuojamajam. Vieni apkabindami nuplėšė merginos suknutės sagas arba nervindamiesi ėmė beperstojo mirksėti. Jaunimo portalas links2love.com nusprendė pamokyti jaunuolius bučiuotis taip, kad visą gyvenimą nebūtų gėda.

Bučiuotis – kaip važiuoti dviračiu. Vieną kartą išmokęs, nepamirši niekad, o stebuklingo bučinio technika – ne toks jau paprasta dalykas.

Kai mokotės bučiuotis geriau būkite vienas. Na, blogiausiu atveju – tu ir veidrodis. Kitu atveju gali labai prajuokinti draugus, o tėvus – net supykdyti. Saugi aplinka padės išvengti bereikalingo nervinimosi ir trikdančių situacijų.

Geriausias bučinys turėtų būti įvairus: prasidėti nuo trumpo pakštelėjimo, pereiti į prancūzišką bučinį, gal net reiktų įsisiurbti į partnerio viršutinę.

Ir neapsiribokite tik lūpomis. Galite bučiuoti skruostus, smakrą, akių vokus, auskarus.

Pagrindinės bučiavimosi taisyklės

Malonus burnos kvapas – tai labai svarbu. Būtinai išsivalykite dantis prieš eidami į pasimatymą. Nėra nieko bjauriau, nei bučiuotis su žmogumi, kuriam iš burnos dvokia.

Jei per pasimatymą ketinate kažkur užkandžiauti, būtinai turėkite su savimi kramtomosios gumos arba mėtinį saldainį, kuriuo galėtumėte atgaivinti burnos kvapą iš karto po valgio. Bučiuojantis geriau nieko burnoje neturėti.

Drėgnos lūpos – geriau, kad bučiuojantis lūpos būtų drėgnos. Sudrėkinkite jas liežuviu. Nenaudokite lūpų blizgio, nes nuo jo bučinys taps per daug lipnus. O po bučinio atrodysite kaip riebaluoti paršeliai….

Geriau nenaudokite ir lūpdažio, nebent norėtumėte, kad pasibučiavus jo žymės liktų ant partnerio. (Tai jau primena teritorijos žymėjimą). Drėgnos lūpos palengvina bučiavimąsi ir padaro jį malonesnį.

Poza – stovėkite arti partnerio. Artėdami vienas prie kito truputį pakreipkite galvą. Jei matote į kuria pusę krypsta partnerio galva, nežymiai pakreipkite savo galvą į priešingą pusę.

Užsimerkite – prieš pat lūpom susiliečiant, užsimerkite. Kai kuriems žmonėms patinka bučiuotis atsimerkus, tačiau kol gerai nepažįstate partnerio ir nežinote kas jam patinka, o kas ne, geriau užsimerkti.

Praviros lūpos – šiek tiek praverkite burną ir lūpomis palieskite partnerio lūpas. Nesulaikykite kvėpavimo! Kvėpuokite per nosį. Kai lūpos susitiks, šiek tiek spustelkite jas prie partnerio lūpų. Jūs galite švelniai pajudinti lūpas.

Sučiauptos lūpos – taip bučiuotis galima su teta arba močiute. Užuot pravėrę lūpas, laikykite jas sučiauptas. Tokiu būdu dar galima leisti partneriui suprasti, kad tai viskas, ką jis gaus. Tai taip pat gali būti puikus pasisveikinimo ar atsisveikinimo su draugais bučinys bei pirmas bučinys, jei labai nervinatės.

Prancūziškas bučinys

Tai populiariausia bučinių rūšis. Taip bučiuojantis savo liežuviu liečiate partnerio liežuvį, kas gali sukelti didelį malonumą. Štai keletas patarimų, kaip teisingai ir gundančiai prancūziškai pabučiuoti.

Praviros lūpos – praverkite lūpas kiek daugiau nei paprastai bučiuojantis. Tokiu būdu bus lengviau įkišti liežuvį į partnerio burną.

Liežuvis – liežuvio galiuku palieskite partnerio liežuvio galiuką. Nekiškite liežuvio per giliai į burną. Jei norite, galite liežuvio galiuku sukti ratukus aplink partnerio liežuvį. Atsipalaiduokite. Improvizuokite, Tyrinėkite.

Lūpos – su liežuviu galite žaisti įvairiai. Pabandykite liežuvio galiuku perbraukti per partnerio lūpas. Darykite tai lėtai ir švelniai, tik liežuvio galiuku.

Čiulpiantis bučinys – tai labai gundantis bučinys, jei jis atliekamas tinkamai. Vietoj prancūziško bučinio, kai jūsų ir partnerio lūpos praviros, lūpomis įsisiurbkite į jo apatinę ar viršutinę lūpą, tik sekundei ar dviem. Tada grįžkite prie kitokio bučinių tipo arba pereikite prie kitos lūpos.

Bučinys su krimstelėjimu

Šį bučinių tipą reikia išbandyti labai atsargiai. Bečiulpiant partnerio lūpą, švelniai ją krimstelėkite, bet padarykite tai LABAI švelniai, kad nesukeltumėte partneriui skausmo. Toks bučinys tinka tik partneriui, su kuriuo jau esate bučiavęsi, antraip galite jį išgąsdinti.

Views All Time
Views All Time
2257
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!