Geriausias bučinys turėtų būti įvairus. Kitaip tariant, jis turėtų prasidėti trumpu pakštelėjimu, o vėliau pereiti į prancūzišką bučinį. Nereikėtų apsiriboti tik lūpomis, galima bučiuoti skruostus, smakrą, akių vokus, auskarus.

Jaunimo portalas Links2love.com pateikia pagrindines bučiavimosi taisykles.

Gaivus burnos kvapas. Tai itin svarbu. Prieš keliaudami į pasimatymą, būtinai išsivalykite dantis. Nėra nieko bjauriau kaip bučiuotis su žmogumi, kuriam dvokia iš burnos. Jei per pasimatymą ketinate kažkur užkąsti, būtinai turėkite su savimi kramtomosios gumos arba mėtinį saldainį, kuris atgaivintų burnos kvapą iškart po valgio. Bučiuojantis geriau burnoje nieko neturėti.

Drėgnos lūpos. Būtų geriau, jeigu lūpos bučiuojantis būtų drėgnos. Drėgnos lūpos palengvina bučiavimąsi ir padaro jį malonesnį. Sudrėkinkite jas liežuviu. Nenaudokite lūpų blizgio, nes nuo jo bučinys gali tapti pernelyg lipnus. Geriau nenaudokite ir lūpdažio, nebent norėtumėte, kad po bučinio jo žymės liktų ant partnerio.

Poza. Stovėkite arti partnerio. Artėdami vienas kito link truputį pakreipkite galvą. Matydami į kurią pusę galvą kreipia partneris, pakreipkite savąją į priešingą pusę.

Užmerktos akys. Prieš pat lūpoms prisiliečiant, užsimerkite. Kai kuriems žmonėms patinka bučiuotis atsimerkus, bet kol gerai nepažįstate partnerio ir nežinote kas jam patinka, o kas ne, geriau per bučinį būti užsimerkus.

Praviros lūpos. Šiek tiek praverkite burną ir lūpomis palieskite partnerio lūpas. Tik nesugalvokite sulaikyti kvėpavimo. Kvėpuokite per nosį. Kai lūpos susitiks, šiek tiek spustelkite jas prie partnerio lūpų. Galite švelniai pajudinti lūpas.

Sučiauptos lūpos. Taip bučiuotis galima su teta, mama, močiute. Užuot pravėrę lūpas, laikykite jas sučiauptas. Tokiu būdu dar galima leisti partneriui suprasti, kad tai viskas, ką jis gaus. Tai taip pat gali būti puikus pasisveikinimo ar atsisveikinimo su draugais bučinys bei pirmas bučinys, jei itin nervinatės.

Prancūziškas bučinys

Prancūziškas bučinys – populiariausias bučinio tipas. Taip bučiuojantis savo liežuviu liečiate liežuvį, kas gali sukelti didelį malonumą. Štai keletas patarimų, kaip teisingai ir gundančiai prancūziškai pabučiuoti.

Praviros lūpos. Praverkite lūpas kiek daugiau nei bučiuodamiesi paprastai. Taip bus lengviau įkišti liežuvį į partnerio burną.

Liežuvis. Jo galiuku palieskite partnerio liežuvio galiuką. Nekiškite liežuvio per giliai į burną. Jei norite, galite liežuvio galiuku sukti ratukus aplink partnerio liežuvį. Atsipalaiduokite ir improvizuokite.

Lūpos. Su liežuviu galite žaisti įvairiai. Pabandykite liežuvio galiuku perbraukti per partnerio lūpas. Darykite tai lėtai ir švelniai, tik liežuvio galiuku.

Čiulpiantis bučinys. Tai labai gundantis bučinys, jei jis atliekamas tinkamai. Vietoj prancūziško bučinio, kai jūsų ir partnerio lūpos praviros, lūpomis įsisiurbkite į jo apatinę ar viršutinę lūpą, tik sekundei ar dviem. Tada grįžkite prie kitokio bučinių tipo arba pereikite prie kitos lūpos.

Bučinys su krimstelėjimu. Šį bučinių tipą reikia išbandyti labai atsargiai. Bečiulpiant partnerio lūpą, švelniai ją krimstelėkite, bet padarykite tai itin švelniai, kad nesukeltumėte partneriui skausmo. Toks bučinys tinka tik tokiam partneriui, su kuriuo jau esate ne kartą bučiavęsi, kitaip galite jį išgąsdinti.

Views All Time
Views All Time
2650
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!