Šiandien aš antrą kartą gyvenime prancūziškai pasibučiavau. Kitais žodžiais tariant, šiandien aš „pasilaižiau” su Agne.

Viskas prasidėjo prieš porą dienų. Su šia mergina aš susipažinau per pažinčių portalą. Ji man pati parašė ir po neilgo susirašinėjimo susitarėm susitikti šeštadienį, paskui dar kartą sekmadienį ir šiandien.

Blogiausia yra tai, kad pats bučiavimasis man nebuvo labai malonus. Kišti vienas kitam į burnas liežuvius, keistis seilėmis? Truputi šlykštoka. Turėjau būti visą laiką labai susijaudinęs, bet turiu prisipažinti, kad to nepajaučiau. Gal dėl to, kad ji man nėra ypatingai patraukli? Ar tiesiog todėl, kad aš pripratau neturėti moters ir tiesiog jau negaliu savęs įsivaizduoti su jokia?

Seniau, kuomet aš studijavau universitete, net kuomet aš dar mokiausi mokykloje užtekdavo pažiūrėti į seksualesnę merginą ir tekdavo ieškoti artimiausios vietos, kur galima būtų prisėsti sukryžiavus kojas penkiolikai minučių, arba žiemą bėgti į speigą apsirengus marškiniais, kad atvėsčiau. Tokių dalykų jau nebepasitaiko. Būtent todėl ir reikia vyrui prarasti nekaltybę apie dvidešimtus gyvenimo metus. Tuo tarpu mano dabartinis seksualinis susijaudinimas yra tik buvusios šlovės šešėlis.

Agnė aiškiai pastebėjo, kad kažkas yra negerai. Vienintelis pasiaiškinimas atėjęs į galvą buvo tai, kad aš esu drovus. Kaip mes žinome, drovumas yra tik dalis mano problemų.

Sulaukiau poros tikrai gerų patarimų, kaip reikia elgtis su moterimis ir dėkoju už juos. Tikrai juos stengiuosi įgyvendinti, bet niekaip nesigauna. Ir šį kartą viską iniciavo Agnė. Dėl kažkokių nesuprantamų priežasčių aš esu jai labai patrauklus. Jinai užaugo labai griežtoje katalikiškoje šeimoje. Manyčiau, todėl ji ir negali pastebėti mano nevykėlio auros. Kita vertus, gal pastangos pritaikyti patarimus išeina į naudą.

Tiesa sakant ji mane tikrai nustebino, nes kaip jau minėjau, ji užaugo katalikiškoje šeimoje, kur ji buvo labai stropiai prižiūrima. Aš maniau, kad ji bus labai susikausčiusi, todėl bus saugu ją pasikviesti pas save namo.

Turiu prisipažinti, kad tikrai labai maloniai šiuo metu jaučiuosi, nes tikriausiai nėra geresnio vyrui jausmo, nei jausmas, kad tu nuoširdžiai patinki moteriai. Gaila, kad ji man neypatingai patinka.

Betkokiu atveju, kiek suprantu ji dabar mano, kad mes esam pora ar kažkas panašaus.

Views All Time
Views All Time
5473
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!