Paklauskite jų: kaip vyrai išreiškia savo meilę?

Romantic couple crazy kisses and hugs in holi festival Straipsniai.lt

Mes draugaujame jau 6 mėnesius. Kartu praleidžiame daug laiko (net ir naktimis) ir dažnai diskutuojame apie savo gyvenimus.

Kad ir kaip būtų, jis visdar nėra pasakęs man, kad myli, ir aš pradedu nerimauti. Aš dar nesu mačiusi jo šeimos, tačiau pažįstu artimiausius draugus ir drauges.

Žinau, kad jis man jaučia prieraišumą. Tai akivaizdu, bet ar tai meilė, ar jis tiesiog puikiai žino, kaip elgtis su moterimis? Kaip aš galiu tai pamatyti? Kaip vyrai demonstruoja savo meilę?

Straipsniai 1 reklama

Jums atrodo, kad esate mylima, tačiau pakalbėkime apie tai, kaip vyrai parodo, kad myli.

Vyrai tikrai myli, tačiau… interpretuoja meilę kitaip nei moterys.

Trumpai tariant, vyrai meilę išreiškia veiksmais, o ne žodžiais.

Daugelis vyrų labai atsargiai elgiasi su pažadais ir įsipareigojimais. Taigi, tai, kas atrodo paprastai – tik trys žodžiai – vaikinui gali skambėti kaip labai rimta rizika. Ir rizikuoja jis tol, kol jaučiasi pažeidžiamas ir nepasiruošęs atsakyti tuo pačiu.

Ir aš asmeniškai galiu pridurti, kad meilė gali mane versti jaustis nepatogiai, kelti baimę ir emocijas, kurios gali būti stipresnės nei šiuo metu galiu pakelti. Vaikinui, kuris pripratęs pats valdyti savo gyvenimą, emocijas, likimą, tai gali atrodyti nesuprantama ir didelė problema.

Taigi, kai vyras prisipažįsta meilėje žodžiais, jis jaučiasi pasižadėjęs ir įsipareigojęs elgtis taip, kaip įsimylėjęs vyras.

Man meilė reiškia įsipareigojimą „iki gyvos galvos“. Tokiu atveju nemanau, kad turėčiau ją vesti, tiesiog tai reiškia, kad ji mano širdyje užima ypatingą vietą ir turiu be galo stengtis, nepaisant to, kaip vėliau pasisuks mūsų santykiai. Vadinasi, turiu būti jai geras, daug laiko praleisti kartu, o jei sulaužysiu pažadą, tuomet kentėsiu…

Vieni vyrai meilę suvokia žymiai paprasčiau ir ji keičiasi kas sezoną. O kitų suvokimas daug rimtesnis ir reiškia atsidavimą bei viso gyvenimo partnerystę. Meilės supratimas gali keistis, jos tikslai gali priklausyti nuo gyvenimo laiktoarpio.

Mano suvokimu, žodžiai – aš tave myliu – yra santykių įprasminimas. Bet visgi, vyras gali jausti meilę ir jus mylėti ilgą laiką nevartodamas tų trijų žodžių.

Taigi, kaip jums atrodo? Kaip vyrai parodo, kad myli?

Yra begalė standartinių vyrų meilės išraiškos būdų: gėlės, saldainiai, pliušiniai žaislai, atvirukai, ir pan. Bet tai nėra meilės ženklai, be kurių negalima apsieiti. Tai gali būti tradicija ar padėka, o gal tiesiog toks santykių suvokimas. Bet yra viena puikiausių dovanų, įrodančių meilę jums: jo laikas.

Jei vyras praleidžia daugiau laiko su jumis, nei su savo šeima ar draugais, tai jau ryškus ženklas, kad jis jus myli.

Yra ir kitų reikšmingų „dovanų“, kurias vyras dovanoja, norėdamas parodyti, kad myli: sudėtingais jums momentais, jis šalia; pastebi tai, kas jums svarbu; prieš planuodamas, pasitaria su jumis; kartu lanko jūsų šeimą, atlieka namų ruošos darbus vietoj jūsų. Tai visada reiškia jo meilę.

Iš tikrųjų, toks vyro elgesys parodo, kad esate mylima, ir jam atrodo, kad tikrai tai suprantate, bet deja, taip yra ne visuomet…

Vistiek reikėtų suprasti, kad jo veiksmai yra iš meilės, ir jis nori, kad tai žinotumėte.

Dar viena jo „dovana“ jums – atsidavimas. Kai vaikinas atsidavęs ir jaučia prieraišumą, tai dažniausiai jo meilės išraiška. Man asmeniškai tai tikra – jei aš kažką myliu, tai noriu dalintis gyvenimu su tuo žmogumi. Dalinuosi su mergina mintimis, jausmais, patirtimi. Vėlgi, net jei taip būna ne visada, vistiek tikiuosi, kad ji supranta, jog dalinuosi su ja viskuo, nes myliu, nes ji man labai svarbi.

Pristatymas yra svarbiausias dalykas, nusakntis jūsų santykių ateitį

Jei vyras supažindina jus su savo šeima, artimiausiais draugais, žmonėmis, kurie jam begaliniai svarbūs gyvenime, tai jau ženklas, kad jis nori, jog jie matytų – dabar jam svarbiausia – jūs. Jis jumis didžiuojasi ir nori parodyti tiems, kuriuos myli labiausiai, taip pat tikisi, kad jam reikšmingi žmonės pamils ir jus.

Kaip tik dėl šios priežasties, nenuostabu, kad moterys skundžiasi, jei ilgai bendraudamos su vaikinu, neturi galimybės susipažinti su jo draugais ir šeima.

Taigi, jūs galite pačios išsiaiškinti ir įsitikinti, kad vyrai meilę rodo savo veiksmais.

Tikiuosi, padėjo.

Vertė: Indrė Gadeikytė (anewmode.com)

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *