Meilės iš pirmo žvilgsnio nebūna

Meilės iš pirmo žvilgsnio nebūna

D. Britanijos psichologai pareiškė, kad meilės iš pirmo žvilgsnio nebūna! Be to, tų, kurie tvirtina, kad įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio vienas kitą jau per pirmąjį pasimatymą, santykiai pasmerkti nesėkmei.

Norint įsimylėti žmogų, pirmiausia reikia jį pažinti

Specialistai atliko ne vieną tyrimą, kuriame dalyvavo šimtai porų ir priėjo prie išvados, kad tiesiog negali būti meilės iš pirmo žvilgsnio, nes norint įsimylėti žmogų pirmiausia reikia jį pažinti.

Straipsniai 1 reklama

„Tiesiog kvaila tvirtinti, kad pakanka atsitiktinio susitikimo, norint įsimylėti“, – aiškino mokslininkai tyrimo rezultatus. Vienintelis jausmas, kuris gali kilti pirmojo susitikimo metu, yra simpatija arba aistra.

Vyrai – romantiškesni nei moterys

Tuo tarpu net 47 proc. amerikiečių tiki meile iš pirmo žvilgsnio, o 51 proc. neįsivaizduoja, kad galima įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Tvirtinama, kad 28 proc. JAV gyventojų turėjo galimybę asmeniškai tuo įsitikinti.

Apklausa, kurią atliko laikraštis „The Washington Post“, taip pat parodė, kad vyrai – gerokai romantiškesni nei moterys ir jie labiau tiki tuo pojūčiu.

Labiausiai linkę įsimylėti pasižymintys liberaliomis pažiūromis

Įdomu tai, kad jauni žmonės, kuriems 18–34 metai, daug rečiau galvoja, kad yra meilė iš pirmo žvilgsnio nei vyresnės kartos žmonės. Labiausiai linkę įsimylėti 45–54 metų stipriosios lyties atstovai, pasižymintys liberaliomis pažiūromis.

Savo ruožtu žurnale „Evolution and Human Behavior“ išspausdinti tyrimo rezultatai, kuriuos atliko Kalifornijos universiteto mokslininkai. Šio tyrimo duomenimis, moterys, kurios išteka už neišvaizdžių vyrų, dažniau užmezga romanus iš šalies, nei tos moterys, kurios sukuria šeimą su simpatiškais vyrais.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]