Artėjant įsimylėjėlių dienai ne vienas vyras ar moteris suka galvą su kuo praleisti šią romantišką šventinę dieną. Vieniši asmenys vis dažniau ieško gyvenimo draugų įvairiuose skelbimuose ar interneto platybėse, bet jau visai greitai jie turės dar vieną progą išsirinkti antrąją pusę. Sostinėje įsikūrusiame airiškos virtuvės restorane „The Dubliner” nuo kitos savaitės pradedamas rengti greitų pasimatymų (angl. speed dating) vakarai.

„Artėjant Šv. Valentino dienai prisiminėme vienišius ir nutarėme prisidėti prie jų gerovės susirandant antrąją gyvenimo pusę. Lietuvoje yra daug žmonių, kurių gyvenimo kelias pasisuko taip, kad taip ir nesutiko savo antrosios gyvenimo pusės. Daugelis nedrįsta žengti pirmojo žingsnio, tad tai bus puiki proga jiems susitikti, nes kiekvieno pasimatymo metų galima bus susipažinti su dešimčia naujų žmonių”, – sakė „The Dubliner” savininkas Kevinas Handley.

Pirmasis greitų pasimatymų žaidimas įvyks vasario 12 d., vėliau romantiški vakarai bus rengiami kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį.

„Tikime, kad šis žaidimas patiks daugeliui, nes nebereikės sėdėti prie kompiuterio ir bendrauti su žmogumi, matomu tik iš nuotraukos. Gyvas bendravimas daugeliui yra daug priimtinesnis, tad tai turėtų būti tarsi pastūmėjimas žengti žingsnį, kad nebūti vienišam”, – teigė Viktorija Buivydė „The Dubliner” atstovė rinkodarai.

Greitojo pasimatymo veikimas yra gana paprastas: po 10 vyrų ir moterų susės prie ratu sustatytų stalų. Kiekvienas vyras su moterimi galės bendrauti po keturias minutes, kol nepasikalbės su visomis žaidimo dalyvėmis. Po kiekvieno pokalbio vyras ir moteris savo lape turės pažymėti „taip”, „ne” arba „galbūt”, pareikšdami, ar norėtų dar kartą susitikti ir pabendrauti. Susumavus rezultatus, bus atrinktos tos poros, kurių atsakymai sutapo ir joms bus įteikti vokai su išrinktų asmenų kontaktais.

Vienas bilietas į greituosius pasimatymus kainuos 20 lt. Renginio organizatoriai patikino, kad teigiamus atsakymus gavusių porų ateityje lauks nemažai staigmenų.

Views All Time
Views All Time
1835
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!