“Esu vedęs jau 15 metų, turime du vaikus. Visą tą laiką buvau ištikimas žmonai, nors kaip ir kiekvienam vyrui norisi patirti kažką nauja. Kartais jaučiu kitų moterų dėmesį, bet kai santykiai prieina tą ribą, apima kaltės jausmas ir atstumiu svetimą moterį. Viena jų net paklausė, ar viskas gerai tavo vyriškumui.

Su žmona myliuosi beveik kasdien, abiem mums patinka įvairūs žaidimai. Kaip peržengti tą ribą ir pabandyti su kitomis moterimis? Ačiū, Rimas.”

Sveikas, Rimai. Tikrai nepamokysiu tavęs, kaip tau peržengti šią ribą. Manau, kad tavo juntama kaltė šiuo atveju tau pasitarnauja ir apsaugo nuo kvailo žingsnio.

Ribos

Pats pagalvok, ar verta tau purvinti gerus, sėkmingus santykius su žmona dėl kažkokio nuotykio. Kaip tu po to jausies glamonėdamas žmoną, apkabindamas vaikus? Šlykšti apgaulė ir išdavystė tikrai kels nerimą, sumaištį, kaltę ir kitus nemalonius jausmus, o greičiausiai ir nusivylimą. Visko gali būti, kad po to tu vėl bandysi peržengti ribas, kol galų gale jų išvis nebeliks.

Nerimas

Bet visų baisiausia tai, kad nebeliks ir dar kažko brangaus ir švento, nebeliks pasitikėjimo, ramybės, džiaugsmo. Kam tau to dvigubo gyvenimo, melo, jei tu gali pasirinkti pagarbą žmonai, sau ir jūsų santykiams, ramybę, pastovumą, galimybę pasitikėti? Manau, kad būtent tas pastovumas, ištikimybė santykiuose su žmona ir leidžia tau mėgautis geru ir gausiu seksu, erotika bei neišsenkančia įvairove, o jei peržengsi tą ribą, greičiausiai nebeteksi to brangaus turto, kurį kūrei tiek metų. Kažkas neišvengiamai turėtų keistis, tai būtų žingsnis, griaunantis santykius, intymumą. Smalsumas tikrai nevertas to, ką turi dabar ir gali turėti dar daugiau.

Ieškojimai

Naujumo paieškos gali būti nukreiptos ne į išorę, o į vidų – į jūsų šeimyninius santykius – ieškant naujų intymumo formų bei tobulinant mylėjimosi techniką. Patikėk, labiausiai jaudina tai, kas yra diena iš dienos kuriama su tuo pačiu partneriu, vis atrandant kažką nauja, o ne ieškant seksualinių nuotykių “iš šono”. Būtent ištikimybė gali būti didžiausias seksualinio jaudulio šaltinis.

O su tavo vyriškumu tikrai viskas gerai: tą tau patvirtina geri seksualiniai santykiai su žmona. Juk iš tikrųjų didesnis moterų, kurias patenkinai, skaičius nepadės tau labiau pasitikėti savimi ir džiaugtis savo seksualine galia.

Views All Time
Views All Time
2021
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!