Pirmieji žavingi pasimatymai – tai nuostabus pažinimo ir tramdomos aistros laikas. Nebūtina kiekvieną kartą vestis merginos į prabangų restoraną, juo labiau, kad jaukus pasisėdėjimas namuose su vakariene ir geru filmu ir pigiau atsieis, ir gali būti išties nuostabus. Tačiau tokio pasimatymo sėkmė daug priklauso nuo to kokį filmą pasirinksite: „Naminių gyvūnėlių kapinės” ar kažkas labai rimto, arba pernelyg erotiško tikrai netiks, rašo Askmen.com.

Pasirinkti tinkamą filmą – tai kaip pereiti minų lauką, tačiau mes pasiryžę jums pagelbėti. Tinkami pasimatymų filmai turi patikti jums abiems ­- patrauklūs aktoriai, romantika, veiksmas, juokas ir galbūt audringa meilės scena. Taigi įsitaisykite patogiai ir mėgaukitės filmu su savo širdies drauge, o mes jums pateiksime sąrašą juostų, kurias nedvejodami galite rinktis pasimatymui ir būsite įvertinti už originalumą.

„Džeris Magvairas”, 1996
Tomas Cruise’as, Renee Zellweger

Prieš galutinai išprotėdamas Tomas Cruise’as buvo daugiausiai žiūrovų sutraukiantis Holivudo aktorius, o šioje romantiškoje komedijoje charizmatiškasis aktorius kaip tik parodo visas geriausias savo savybes, leidusias jam užkopti į Holivudo aukštumas. „Džeris Magvairas” pasakoja istoriją apie kietaširdį sporto agentą, kurio širdies gyvenime viskas netikėtai apsiverčia ir jis nusigręžia nuo pinigais pertekusios industrijos.

Kodėl patiks jai: „Džeris Magvairas” turi visus kozirius – dar nekvanktelėjęs Tomas Cruise’as, meilės istorija, kurioje paprastai merginai tenka karštas vyrukas ir be galo mielas vaikutis, kurį tiesiog norisi pakibinti.

Kodėl patiks jums: puikūs sportiniai epizodai ir antraeiliai vaidmenys (Glennas Fry, Troy’us Aikmanas), be to, neįtikėtinai seksuali meilės scena su Kelly Preston (kiekvienas pasimatymų filmas turėtų tokią turėti).

„Butas”, 1960
Jackas Lemmonas, Shirley MacLaine

Norėdami kilti karjeros laiptais, galite sunkiai ir be proto ilgai dirbti bei laižyti viršininkams užpakalius, arba kaip šio filmo herojus Badis Baksteris galite tiesiog leisti viršininkams naudotis savo butu Manhetene jų uždraustiems pasimatymams. Tokia tat ši primiršta legendinio režisieriaus Billy Wilderio komedija („Džiaze tik merginos” taip pat jo). Badžiui viskas klostosi puikiai, kol jis neįsimyli savo viršininko meilužės.

Kodėl patiks jai: atsilikęs požiūris į moteris primins jai, kad dabar viskas kitaip ir kad verta dėl to džiaugtis, be to, ji juoksis iš veikėjų aprangos stiliaus, o lengvabūdiškas ir truputį palaidūniškas Shirley MacLaine herojės charakteris leis jai pajausti moralinį pranašumą.

Kodėl patiks jums: liūdna ir nykoka Lemmono herojaus padėtis leis jums naujom akim pažvelgti į savo situaciją ir pagalvosite, kad visada būna ir blogiau. Be to, žiūrėdami šį filmą pajausite nostalgiją seniems laikams, kai kabinete dar galima buvo rūkyti, o moteris vadindavo „poniomis”. Tikėtina, kad mergina teigiamai įvertins jūsų pasirinkimą, juk ši nespalvoto kino klasika tapo preliudu šių laikų pasimatymų filmams.

„Gražioji epocha”, 1992
Penelope Cruz, Miriam Díaz Aroca

Parodykite savo kultūrinį įvairiapusiškumą bei išprusimą ir išsinuomokite šią 1994 metų juostą, laimėjusią Oskarą už geriausią filmą užsienio kalba. Čia pasakojama apie ispanų kareivį, pabėgusį iš kariuomenės ir atsidūrusį viloje su menininku bei keturiomis gražuolėmis jo dukterimis. Ar rizikuoti gyvybe netoli fronto ar bandyti suvilioti merginas? Ši juosta išties erotiška, tačiau ne per daug vulgari, juokinga, tačiau nepereina į kvailus, banalius juokelius – kaip ir visi geri pasimatymų filmai.

Kodėl patiks jai: nuostabus Ispanijos kraštovaizdis ją sužavės (gal net sugalvosite ten kartu nuvažiuoti), ji neliks abejinga ir jausmingom meilės scenom bei šauniems vaikinams, kurių kalbėsena labai jauki.

Kodėl patiks jums: galima sakyti, tai dvi valandas trunkančios ūkininko dukters fantazijos, realizuotos kine. Be to, jei jūsų pasimatymą trumpam nutrauks gamtiniai reikalai, galėsite sustabdyti filmą su apsinuoginusia Penelope Cruz.

„Gyvenimas pagal jį”, 2002
Hughas Grantas, Rachel Weisz

Daugeliui moterų pasimatymas – tai lyg pokalbis, skirtas parinkti tinkamą vyrą į būsimo tėvelio vietą. Todėl jūsų mergina be abejonės stebės, kaip jūs vertinate Hugh Granto personažą šioje smagioje juostoje. Iš pradžių jis – tingus, moteris mylintis nesubrendęs vyrukas, tačiau netikėtai ir nenoromis pakeitęs išdykėliui berniukui tėvą, tampa pavyzdingu suaugusiu vyru.

Kodėl patiks jai: ji pamatys, kad vyras gali pasikeisti į gerą, be to, pagrindinė filmo herojė nėra tobulų formų gražuolė, o berniukas išties žavus ir mielas.

Kodėl patiks jums: pavydėsite Hugh Grantui jo viengungiško gyvenimo būdo, mėgausitės garso takeliu, atliekamu Badly Drawn Boy, bei grožėsitės Rachel Weisz.

„Ponas ir ponia Smitai”, 2005
Bradas Pittas, Angelina Jolie

Įsivaizduokite meilės sceną tarp Brado Pitto ir Angelinos Jolie herojų po to, kai 20 minučių jie bando vienas kitą nužudyti. Čia erotika jungiama su veiksmo filmo elementais ir tai išties viena tinkamiausių juostų pasimatymui. Puikūs aktoriai kelia didžiulius lūkesčius, tačiau režisierius Dougas Limanas puikiai susitvarko.

Kodėl patiks jai: gražiai apstatyti priemiesčio namai leis paganyti akis, viena didžiausių šių laikų kino įžymybių ekrane neleis atitraukti akių ir, be abejo, Bradas Pittas.

Kodėl patiks jums: naujausi ir įspūdingiausi ginklai, adrenalino prisotintos mašinų lenktynės ir, aišku, žavingoji Angelina Jolie.

„Pasakyk ką nors”, 1989
Johnas Cusackas, Ione Skye

Loidas Dobleris (Johnas Cusackas) šiuo vaidmeniu suteikė viltį ne vienam nevykėliui. Dobleriui išties nesiseka, tačiau nepaisant to jis atstoja tėvą savo mažajam broliukui ir daro tai taip mielai, kad pabaigoje jam nusišypsojusi sėkmė suvirpins net ir kiečiausią širdį.

Kodėl patiks jai: nei viena moteris negali likti abejinga jaunam ir žavingam Johnui Cusackui. Ją taip pat sujaudins gražūs tėvo ir dukters santykiai bei įspūdinga devintojo dešimtmečio mada.

Kodėl patiks jums: karštos pupytės, vilkinčios nuostabius devintojo dešimtmečio stiliaus drabužėlius, retro stiliaus garso takelis bei ateities sportas.

„Nepakenčiamas žiaurumas”, 2003
George’as Clooney, Catherine Zeta-Jones

Ne visi pasimatymų filmai turi būti perdėm romantiški, ypač kai juose vaidina vieni karščiausių aktorių. George’as Clooney čia vaidina skyrybų advokatą, pametusį galvą dėl vienos savo klienčių (Catherinos Zetos-Jones herojė). Čia pilna apgaudinėjančių vyrų ir turto besivaikančių buvusių žmonų, todėl jums gali kilti natūralus klausimas, kodėl ši juosta yra šiame sąraše. Ogi, todėl, kad tai viena šmaikščiausių komedijų, persunktų kvapą gniaužiančiu flirtu, puikiai tiksiančių jūsų pasimatymui.

Kodėl patiks jai: be abejo, jai patiks du kartus seksualiausiu planetos vyru išrinktas George’as Clooney, sumani ir aštrialiežuvė Catherinos Zetos-Jones herojė, nė per žingsnį nenusileidžianti suktiems teisininkams, o taip pat visi apgaudinėjantys vyrai, sulaukiantys užtarnauto atpildo.

Kodėl patiks jums: akis džiugins retas ir karališkas Catherinos Zetos-Jones grožis, eklektiškas brolių Cohenų stilius ir astma sergantis samdomas žudikas.

„Vestuvių dainininkas”, 1998
Adamas Sandleris, Drew Barrymore

Dažniausiai, vestuvių dainininkai būna tokie vyrukai, kuriuos norisi nusivesti kur nors slaptai ir pasmaugti mikrofono laidu, tačiau Adamo Sandlerio personažas Robis yra pakankamai šaunus, kad tokio likimo išvengtų. Jis kartu su mažiau nei paprastai erzinančia Drew Barrymore vaidina įsimylėjėlius, susižadėjusius ne su tais žmonėmis. Laukiame neišvengiamos laimingos pabaigos, kuri taps Sandlerio ir Barrymore herojų santykių pradžia.

Kodėl patiks jai: ji linksminsis ir ūš pagal nepakartojamą filmo garso takelį ir juoksis iš klaikokų pamergių suknelių.

Kodėl patiks jums: realistiškas filmo stilius, karštos pupytės (jei tik it povo plunksnos atrodančios šukuosenos ir visom spalvom šviečiančios palaidinės jus nors kiek jaudina). Be to, nudžiugsite, kad filmas trunka tik 95 minutes.

„Darhemo bulius” 1988
Kevinas Costneris, Susan Sarandon

Filmai apie sportą dažniausiai puikiai tinka pasimatymams, nes juose netrūksta nei veiksmo, nei romantikos. Tačiau ši juosta apie beisbolą išsiskiria iš kitų – čia ir kelios itin pikantiškos meilės scenos, ir pokalbiai gudresni nei įprastai. Kevinas Costneris vaidina vidutinišką beisbolą žaidėją, kuriam paskiriama treniruoti talentingą jauną beisbolininką, kurį vaidina Timas Robbinsas. Galiausiai jie abu pradeda kovoti dėl Susan Sarandon herojės miesčionės Anos Savoi dėmesio.

Kodėl patiks jai: merginai tikrai patiks laisvų pažiūrų pagrindinė veikėja, kuri įkvėps jai pasitikėjimo ir jėgos pojūtį, be to, bus kur paganyti akis, nes beisbolo žaidėjai – tikri saldainiukai. Ją sužavės Costnerio veikėjo svarbiausių dalykų gyvenime sąrašas, pradedant suktu kamuoliuko metimu ir baigiant „ilgais, lėtais, švelniais, drėgnais bučiniais, trunkančiais tris dienas”.

Kodėl patiks jums: kikensite iš klišėmis persunktų Timo Robbinso pokalbių ir su malonumu stebėsite gruboką, senamadišką, purviną beisbolą.

„Hičas – meilės specialistas”, 2005
Willas Smithas, Kevinas Jamesas

Gyvenime yra visokių sričių specialistų, pradedant treneriais, verslo konsultantais, karjeros patarėjais, siūlančiais savo paslaugas, tačiau ar nelaimėlis, kuriam visiškai nesiseka su moterimis, gali tikėtis sulaukti kažkokios pagalbos? Šiame filme pats Willas Smithas moko Kevino Jameso herojų įvairiausių subtilybių apie moteris. Jau minėjome, kad pasimatymui tinkantis filmas turi būti smagus, o šis toks su kaupu.

Kodėl patiks jai: aišku, Willas Smithas, taip pat prajuokins Kevino Jameso pastangos šokti, be to, ji pamatys, kas vyksta vyro viduje, kai jis ieško moters.

Kodėl patiks jums: grožėsitės Eva Mendes ir prisirinksite išties vertingų patarimų.

Kiek kartų filmo seansas namuose baigėsi aistringomis glamonėmis ant sofutės, apšviestos televizoriaus ekrano? Pasimatymas namuose su filmu – puikus sprendimas: paprastas, pigus ir daug žadantis. Svarbu tik pasirinkti gerą filmą, todėl ir pateikėme jums šį sąrašą. Visa kita priklauso nuo jūsų. Taigi pirmyn!

Views All Time
Views All Time
4953
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!