Pirmasis pasimatymas

Šį pasimatymą atsimename geriausiai, nors jame nieko įdomaus dažniausiai neįvyksta. Abi pusės ateina pasipuošusios geriausiais, jų nuomone, savo rūbais. Merginos įprastai būna per daug prisidažiusios. Abiejų plaukai – švarūs ir blizgantys. Jis būtinai atneša jai rožę. Viskas vyksta lyg netyčia. Jis nuolat bando ją paliesti, o ji vis kedena savo plaukus. Pirmąjam pasimatymui žmonės kažkodėl dažniausiai pasirenka vietą, kurioje daug žmonių, pavyzdžiui koncertą, kad galėtų būti šalia vienas kito.

Trečiasis pasimatymas

Įsimylėjeliai šįkart išsirenka pačią atokiausią vietą. Tai gali būti ramaus parkelio alėja. Jiems reikia būti dviese. Galbūt jie net pasimylės. Jiems atrodo, kad jų romanas truks amžinybę. Šiuo draugystės laikotarpiu poros būna laimingiausios.

Devintasis pasimatymas

Įsimylėjeliai pagaliau gali sau daug leisti. Jiems nerūpi, ką apie juos mano aplinkiniai. Jie bučiuojasi visur ir visada, nekreipdami dėmėsio net į praeinančias bobutes. Viskas, ką jie daro, yra be proto nuostabu. Deja, kol kas jie beveik nesikalba. Kažkodėl šio etapo sulaukusioms poroms atrodo, kad jos viską žino apie partnerio gyvenimą. Atsisveikinimai – ilgiausia ir karščiausia pasimatymo dalis.

Šešioliktasis pasimatymas

Jis dažnai vyksta… telefonu. Abu vienas kito paklausia, kaip sekasi ir pasako, kad myli. Taip gera turėti antrąją pusę, bet mes juk tokie užsiėmę. Galų galę „balandėliai” nusprendžia, kad galbūt atėjo metas kur nors išeiti, bet nei vienas iš jų neturi laiko nupirkti bilietų, be to, laukia daugybė mokslų ir darbų.

Dvidešimt antrasis pasimatymas

Pora susitaria susitikti pas ką nors svečiuose. “Būsi pas Dovilę? Tai puiku, ateisiu šeštą.”

Ir ateina po aštuonių… Šis individas jau nebenori niekam įrodinėti, kad yra punktualus ir šiaip šaunus. Pasimatymai abiems pusėms – kaip vienas iš darbo reikalų. Susitikę jie net nesisėda vienas šalia kito. Susitinka užsivilkę chalatą, nes “Jeigu mane myli, tai ir kilogramas pleiskanų nesutrukdys.” Jie vis dar kartu, tačiau įdomu, kiek šie santykiai tvers.

Priešpaskutinis pasimatymas

Jie bando būti kartu. Tai juk ne jų kaltė, kad kažkas nepavyksta. Jie bando vienas kitą liesti, tačiau akys krypsta kažkur kitur. Kiekvienas iš jų žiūri savo pusėn. Ji stebisi, kad kiti vyrai žiūri į jos kojas. Jis stebisi, kad pasaulyje yra tiek nuostabių merginų. Kodėl seniau jis to nematė? Jie vienas kitam seniai atsibodę, tačiau juos persekioja baimė, kad daugiau nieko kito niekada nesusiras.

Paskutinis pasimatymas

Jie žiūri vienas į kitą su nuoskauda – jis man atėmė geriausius gyvenimo metus.

Views All Time
Views All Time
3626
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!