Trumpas aprašymas: Vakarienė žvakių šviesoje – nuostabi ir romantiška pasimatymo idėja, jei Jūs norite nustebinti, pamaloninti savo partnerį.

Finansai: ~40 Lt

Trukmė:  nuo 1 val. iki visos nakties

Reikės:

  • paruoštos vakarienės
  • aromatinių žvakių
  • romantiškos muzikos

Kelintas pasimatymas:  Nuostabi staigmena Jūsų mylimajai (-am), tačiau tinka ir norint sužavėti naują širdies simpatiją.

Ką daryti ir ko nedaryti: Pasistenkite, jog niekas Jums netrukdytų: mobilieji telefonai, televizorius, indaplovės burzgimas, o tuo labiau pašaliniai žmonės. Jei nemėgstate gaminti, vakarienę galite užsakysi iš restorano.

+ : Nėra moters/vyro, kurios (-io) nesužavėtų skaniai paruošta vakarienė. Kaip sakoma: kelias į širdį – per skrandį! Spragsinti žvakių liepsna sužadins jausmus ir garantuos malonų pokalbį.

– : Pasiruošimas reikalauja laiko ir pastangų, tačiau paaukoję porą valandų, pasimatymas ilgam išliks abiejų atmintyje.

Aprašymas:

Prieblanda, romantiška muzika, vynas, skanus maistas… Kiekvienos moters ir vyro svajonė.

Bet viskam reikia pasiruošti. Pirmiausia, išsirinkite jaukią, tinkamą vakarienei vietą namuose. Vakarieniauti galite ir parke ar kitoje Jūsų mėgstamoje vietoje. Pavyzdžiui: verandoje, ant kailinio kilimo, prie mažo staliuko, šalia židinio, akvariumo… 

Jaukiai vakarienei gražiai paserviruokite stalą. Stalą uždenkite staltiese, paberkite rožių žiedlapių. Svarbus romantikos akcentas – žvakės. Jos gali  būti įstatytos į didelę, senovinio stiliaus žvakidę, kad žvakių liepsnos degtų aukščiau Jūsų akių. Jų spalvą derinkite su staltiesės ar servetėlių spalva. Žvakes uždekite keletą minučių prieš pasimatymą, kad įėjęs partneris rastų jaukiai spragsinčią jų liepsnelę ir pajustų jų aromatą. Siūlome išbandyti jazminų, rožių ar levandų kvapus. Šie kvapai neerzins, leis atsipalaiduoti ir mėgautis vienas kito draugija.

Muzika taip pat labai svarbi romantiškos vakarienės detalė. Ji turėtų būti rami, atpalaiduojanti. Tačiau jei abu nemėgstate ramios, romantiškos muzikos, galite pasileisti savo mėgstamo stiliaus muziką. Svarbu, kad abu jaustumėtės patogiai, laisvai. Tegul muzika skamba tyliai, neužgožiančiai bendravimo.

Beje, jei Jums nesiseka gaminti, užsisakykite vakarienę iš kavinės ar restorano. Tačiau jei Jūs pagaminsite pati (pats), kai Jūsų partneris žino, jog Jūs nemėgstate  gaminti valgio arba nemokate, ji (jis) tai labai įvertins ir pasijaus pamalonintai, kad dėl jos (jo) Jūs taip stengėtės.

Views All Time
Views All Time
3715
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!