Trumpas aprašymas: Muzikinis vakaras dainuojant žinomas dainas pagal fonogramą.

Finansai: 0 – 30 Lt (jei eisite dainuoti į kavinę)

Trukmė: 2 val.

Reikės:

  • karaoke sistemos (nebūtinai)
  • geriausios fonogramų kolekcijos
  • atsisakyti gėdos jausmo

Kelintas pasimatymas: Tinka visiems.

Ką daryti ir ko nedaryti: Jeigu Jūsų partneris nedrįsta dainuoti vienas, pasisiūlykite padainuoti drauge. Taip suteiksite vienas kitam pasitikėjimo, tad bus tikrai drąsiau ir net smagiau.

+ :  Muziką mėgsta beveik visi, todėl muzikinis ir dainingas vakaras turėtų daugeliui patikti. Bei tai puiki proga parodyti savo dainavimo bei šokimo sugebėjimus.

– :  Jūsų partneris gali nedrįsti dainuoti dėl įvairių priežasčių, tad gali tekti perlipti per jos/jo nusistatytus barjerus. O tai bus tik į naudą.

Aprašymas:

Pasitelkus moderniąsias technologijas vakarus galima leisti itin smagiai ir dainingai. Įsigijus karaoke sistemą ar tiesiog nuėjus į kavinę, kurioje yra rengiami karaoke vakarai, Jūs puikiai praleisite laiką. Juk su daina net ir dirbt lengviau, o dainuoti dviese itin žavinga. Griebiate mikrofoną, pasirenkate Jums patinkančią meilės dainą ir traukiate, kiek širdis ir plaučiai leidžia!

Vaikinai merginas gali pradžiuginti serenadomis. O vaikinams patinka dainuojančios merginos. 

Pabandykite padainuoti dviese. Juk dainuodami Jūs kvėpuojate vienu ritmu, patiriate tas pačias emocijas, o tai tik dar labiau suartina. Dainuoti galite rolėmis, ar duetu. Svarbiausia, kad Jums tai patiktų ir būtų smagu. 

Taip pat Jūs galite padaryti muzikos atlikėjų parodijų šou. Juk pasaulyje tiek daug dainininkų. Tad susiraskite dainų fonogramas, persirenkite „sceniniais” rūbais ir pirmyn ant scenos. Bus linksma Jums abiem.

Ir nesvarbu, jog nepataikysite į grojamą ritmą, ar praleisite porą dainos eilučių – juk lieka vietos Jūsų improvizacijai. Taip ir vaizduotė padirbės, o gal gims naujos dainos žodžiai?

Views All Time
Views All Time
1605
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!