Trumpas aprašymas: Romantiškas vakaras po žvaigždėtu dangumi skaičiuojant krintančias žvaigždes naktiniame danguje. Juk žvaigždės žada išsipildančius norus…

Finansai:  0 Lt

Trukmė: 1 val., tačiau šiltą vakarą gali trukti ir iki paryčių…

Reikės:

  • pledo
  • norų sąrašo
  • giedro dangaus
  • greitos reakcijos
  • termoso karštos arbatos

Kelintas pasimatymas: Žvaigždžių stebėjimas itin tinka pirmojo pasimatymo metu, tačiau tai puiki naktinė veikla ir įsimylėjėlių porelei.

Ką daryti ir ko nedaryti:  Būtinai prigriebkite pledą, kad būtų šilčiau. Tai puiki galimybė pabūti dviese taip arti vienas kito, kiek Jūs abu to norite. Mergina gali pasinaudoti situacija ir vyrukui pasiskųsti, kad jai šalta. Vaikinas tikrai neatsisakys progos sušildyti damos.

+  :   Puiki galimybė pajusti partnerio artumą, šilumą, bei romantiškai praleisti naktį. Bei tai nieko nekainuoja!

–  :  Galimas peršalimas. Taip pat sunku suplanuoti, kada dangus bus giedras ir matysis žvaigždės.

Aprašymas:

Šiltomis vasaros naktimis galima tiesiog stebėti naktinį žvaigždėtą dangų ir krentant žvaigždėms galvoti norus. Tai nieko nekainuojantis, įsimintinas, reikalaujantis fantazijos, kantrybės ir akylos akies pasimatymas.

Tik pagalvokite, atėjus giedrai žvaigždėtai nakčiai prieš akis atsiveria dangaus platybės… Jūs abu jaukiai įsisukate į pledą, susiglaudžiate ir gurkšnojate karštą arbatą. Jūs patys tampate romantiškesni, galite tyliai šnabždėti vienas kitam į ausį savo slapčiausius norus, troškimus, dviese skaičiuoti krintančias žvaigždes… Tik spėkite galvoti norus ir nuostabiai leisti laiką su partneriu!

Žvaigždės krenta retai ir labai greitai, tad reikia būti greitiems ir tiksliai žinoti savo norus. Norai gali būti susiję su veikla, kurią Jūs norėtumėte atlikti kartu ČIA IR DABAR. Kuo įvairesni ar erotiškesni norai, tuo jausmingesnė Jūsų laukia naktis ir didesnis partnerio pažinimas.

Žvaigždžių stebėjimą galite organizuoti kuo netikėtinesnėse vietose. Pavyzdžiui: ant automobilio stogo, kopose, Kernavėje ant piliakalnio…

Views All Time
Views All Time
2510
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!