KAS PASAKĖ, kad „bučinys yra tik bučinys”, manau, gerokai suklydo. Bučiniai gali reikšti daug daugiau – jei tik jūs to norite, juk bučiavimasis puikiai gydo nuo susilpnėjusio libido, pakelia seksualinį tonusą, tais kartais, kai jus nuvilia erekcija, puikiai atstato susvyravusį ego, o neretai ir „prikelia iš numirusiųjų”. Paslaptis čia tik viena – bučiuokitės, nesustokite! Juk neretai žmonės po kokio „trečio karto” nebeteikia reikšmės bučiniams arba iš viso nustoja bučiavęsi. Taigi – karštai apsikabinkite, įsisiurbkite lūpomis, darykite tai nuoširdžiai, galvokite, kaip seksualiai jums tai pavyksta ir iš tikrųjų mėgaukitės.

Jokiu būdu netramdykite garsų – dejuokite, jei tik norisi. Įsikibkite pirštais į partnerio (-ės) nugarą, slyskite delnais aukštyn žemyn, lieskite pečius, kaklą, sėdmenis. Nesustokite 30 minučių – po tiek laiko jūsų smegenys bus prisotintos laimės hormonų – endorfinų, o galbūt užsinorėsite ir ko nors daugiau…

Kur moterys nori būti bučiuojamos:

JEI NORITE įgyti nepaprastai seksualaus meilužio titulą, atkreipkite dėmesį ne tik į tai, kaip, bet ir kur bučiuojate. Nebūtina prekiauti nekilnojamuoju turtu, kad atmintumėte: vieta – ypač svarbi.

Pačios jautriausios bučiniams moters kūno vietos – sprandas ir stuburas. Šios „karštosios zonos” kartais laikomos netgi jautresnėmis, nei lūpos. Indų tantros žinovai teigia, jog šitaip yra todėl, kad kadaise moters nugaroje tūnojo žaltys gundytojas, kuris bučiuojamas kaip mat atgydavo ir imdavo raitytis. Na, galite tuo tikėti, galite ne, bet kad lūpomis glamonėjant nugarą moterys dažnai kraustosi iš proto – tai tikrai.

Pradėkite nuo lengvų, virpančių bučinukų nugaros pusėje ties kaklo viršumi. Liežuviu glamonėkite viršutinį stuburo slankstelį, po to bučiuokite, laižykite, braukite liežuviu strėnų link. Bučiniai tebūnie švelnūs – vis dėlto daugumai labiau patinka, kai liečiate liežuviu tarsi plunksnele negu stipriai. Ypač jautri vietelė – sritis apie strėnas; taigi galite užsilaikyti čia ir ilgėliau. Po to vėl kilkite lūpomis aukštyn, tuo pat metu braukdami pirštais ar delnais per nugaros šonus. Galiausiai apiberkite daugybe maŽŲ bučinukų kaklą, skruostikaulį, pasiekite lūpas.

Views All Time
Views All Time
7672
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!