Greičiausiai iš jūsų niekas neatkreipė dėmesio į tai, kad eame pripratę bučiuotis gal net keletą kartų per dieną. Nuo pat ankstyvos vaikystės iki gyvenimo pabaigos. Bučiavo mus, bučiuojame savo tėvus, kitus artimus žmones, net gyvūnus. Juk bučiniu galima išreikšti savo meilę, aistrą, prisirišimą, švelnumą, dėkingumą, susitaikymą.

Žmonės bučiuojasi, kad suteiktų ne tik sau malonumą

Tačiau šį kartą pakalbėsime apie suaugusių žmonių bučinius. Sutikite, dažnai norisi pasirodyti savo partneriui tik iš pačios geriausios pusės. Parodyti, ką sugebi, net nustebinti. Net jei ir patyręs Kazanova, pasitaikius menkiausiai progai, mėgo pagilinti savo meistriškumą, tai ką jau kalbėti apie mus, eilinius mirtinguosius, nuolat trokštančius švelnumo ir glamonių.

Juk žmonės bučiuojasi dėl to, kad suteiktų ne tik sau malonumą, bet ir kitam žmogui. Poreikis prisiliesti prie to, kas brangu ir artima, nugrimzti mylimo žmogaus glėbyje lygiai toks pats, kaip ir poreikis pavalgyti, gerti, mylėti ir būti mylimiems.

Kiek kartų per dieną žmonės bučiuojasi?

Neseniai atliktas tyrimas suteikė galimybę mokslininkams išsiaiškinti kai kuriuos įdomius faktus apie bučinius ir besibučiuojančių įpročius. Paaiškėjo, kad daug žmonių bučiuojasi du kartus per dieną. O štai 10 proc. žmonių apskritai nesibučiuoja. Be to, dauguma prisiminė savo aistringiausią bučinį, kai jiems buvo 17 metų. O kas trečias įsitikinęs, kad bučinys geriau už seksą.

Apklausoje dalyvavo 4 tūkst. įvairaus amžiaus žmonių. Kas penktas prisipažino, kad bučiuojasi ne tik su savo teisėtu partneriu. 54 proc. apklaustųjų bučiuojasi du kartus per dieną, o 5 proc. daro tai gerai progai pasitaikius.

Per tą pačią apklausą paaiškėjo, kad kas antras galvoja, jog bučiuojasi nuostabiai arba tiesiog gerai. Ir tik 2 proc. moterų ir vyrų įsitikinę, kad nemoka bučiuotis arba bučiuojasi prastai. Be to, norėdami pagerinti savo meistriškumą, kas trečias pasirengęs praleisti naktį su nepažįstamu ar nepažįstama su sąlyga, kad jis ar ji moka puikiai bučiuotis.

Mokslininkai taip pat išsiaiškino, kad pirmą kartą žmonės pasibučiuoja sulaukę 16–18 metų, o štai 1 proc. moterų ir vyrų pirmą kartą pasibučiavo būdami 30 metų.

Bučiuodamiesi rankomis pasinerkite į mylimo žmogaus plaukus

Turbūt daugeliui įdomu sužinoti, ką reikia padaryti, kad pirmasis „suaugęs“ bučinys išliktų visam gyvenimui?

Nesivaržykite. Net jei jums iki tol ir neteko nė karto bučiuotis, tai dar nieko nereiškia. O tai, kad jums svaigsta galva, dreba keliai ar net sudrėko delnai, – viso labo požymiai, kad esate įsimylėję. Tai – smulkmena, palyginus su tuo, kokį emocinį ir fizinį malonumą patirsite bučiuodamiesi.

Aišku, geriau, kad aplinka būtų intymi ir romantiška: žvakių šviesoje ar prieblandoje. Prieš bučiuojantis gerai būtų suvalgyti šokolado gabalėlį, egzotišką vaisių, tada bučinys bus ne tik saldesnis, bet ir seksualus.

Beje, bučiuodamiesi nesustinkite vienoje pozoje. Kas jums draudžia bučiuojantis rankomis pasinerti į mylimo žmogaus plaukus, paliesti ausį, paglostyti nugarą ar pečius, kaklą.

Kai bučiuojatės, tai dar nereiškia, kad turėtumėte tylėti kaip vandens į burną prisisėmę. Akimirkai atplėšę lūpas, pašnibždėkite savo mylimam žmogui ką nors švelnaus ir malonaus į ausį.

Svarbiausia, kad būtumėte atsipalaidavę, nes įtemptos lūpos gali net atstumi partnerį. Mat jis pagalvos, kad jums nemalonu bučiuotis.

Mergina dažnai laukia, kol mylimasis pabučiuos pirmas

Taip pat reikėtų paįvairinti bučinius. Daugumai vyrų patinka taip vadinamas „šlapias“ bučinys. Švelniai pakramtant ar pačiulpiant mylimo žmogaus lūpas, galima labiau sujaudinti nei paprastai „bendraujant“ su liežuviu.

Каip suprasti, kad mergina jau „pribrendo“ bučiniui? Gal ir nepatikėsite, bet dažniausiai ji tiesiog nenustygsta vietoje ir laukia, kol mylimasis galų gale išdrįs pabučiuoti pirmas. Dažnai taip atsitinka dėl to, kad vaikinas negali suimti savęs į rankas, jaudinasi, bijo, ypač jei jam labai patinka ta mergina. Tačiau jei ji ilgesingai žiūri vaikinui į akis ir nė nemėgina jų nuleisti, tai aiškiai leidžia suprasti, kad laukia, kol vaikinas pabučiuos, todėl nereikėtų ilgiau tempti gumos.

Dažnai geidžiamas rezultatas pasiekiamas „per kančias ir ašaras“

Kaip nustatyti, ar mokate gerai bučiuotis? Svarbiausia stebėti partnerio reakciją. Beje, turbūt žinote, kad bučiavimasis vyrus jaudina labiau nei moteris, nors bučiuotis mėgsta labiau moterys nei vyrai. Jei mergina tyliai paklūsta ir su malonumu atsiduoda vaikino lūpoms, tai jis iš karto supras, kad neprašovė pro šalį. O jei merginos žvilgsnis būtų, tarsi ji sėdėtų filosofijos paskaitoje, pagalvokite, ką reikėtų padaryti, kad ją pradėtų „vežti“.

Be to, nepamirškite, kad nėra nieko geriau, kaip pasiekti geidžiamą rezultatą „per kančias ir ašaras“ bei padarytas klaidas, norint išmokti erotiškai bučiuotis. Jei iš karto ir nepavyks, bet rytoj, poryt, o gal dar vėliau vyras taip pabučiuos savo mylimąją, kad ji bus pasirengusi ištirpti iš malonumo…

Pasitelkite visas savo fantazijas ir eksperimentuokite

Jei yra reikalas, moterys gali apsimesti ar suvaidinti, tačiau bučiuodamosios jos dažniausiai neslepia savo jausmų. Tačiau vyrai turėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kurie aiškiai pasufleruos, kad jie bučiuojasi prastai.

Pavyzdžiui, jei mergina bučiuodamasi ne užmerkia akis, o žiūri kažkur pro šalį, akivaizdu, kad jai kažkas nepatinka. O jei pasibučiavusi klausia, kiek valandų, tai aiškiai leidžia suprasti, kad taip besibučiuojantis vaikinas jai nepatinka ir neįdomus. Todėl reikėtų pasitelkti visas savo fantazijas ir pirmyn – eksperimentuoti, eksperimentuoti ir dar kartą eksperimentuoti.

Kita didelė vyrų klaida, kad jie bučiuojasi tarsi sau, galvodami, kad tokį pat malonumą patiria ir jų partnerė.

Jei vyrai galvoja, kad plačiai apžioję moters lūpas ir seilėdamiesi suteikia jai didelio džiaugsmo, labai klysta. Aišku, būna ir tokių, kurie bučiuodamiesi taip suspaudžia lūpas, tarsi darytų tai per prievartą.

Nuo bučinio į kaklą moterys patiria orgazmą

Žinoma, viskas ateina su patirtimi. Bet bučiavimosi specialistai siūlo vyrams išmokti bučiuotis… įsivaizduojant save besibučiuojantį. Kitaip tariant, pirmiau pasitreniruoti be partnerio. O padaryti reikėtų taip: patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti. Įsivaizduoti prieš save savo dievinamą objektą. Įsivaizduoti, kad prisiartina prie moters, suleidžia rankas į jos vešlius plaukus ir pradeda ją švelniai bučiuoti. Svarbiausia, kad šiose fantazijose netrūktų emocijų ir jausmų.

Bet bučiuotis vien į lūpas nepakanka, nes moterys turi daugybę kitų erogeninių zonų. Ačiū tyrėjams-sociologams, kurie išsiaiškino, kad 97 proc. moterų nuo bučiavimo į kaklą susijaudina daug greičiau nei į lūpas, o kartais net patiria orgazmą. Todėl tik tereikia prieiti prie mylimosios, tvirtai apkabinti ją iš nugaros, atmesti jos plaukus ir švelniai bučiuoti. Kai mergina ar moteris jaučia karštą vyro alsavimą į kaklą, jo pakandžiojimus ir bučinį – ji tiesiog pasirengusi ištirpti jo glėbyje!

Bučinys – tai palaima, kai susijungia dviejų įsimylėjusių žmonių širdys. Todėl bučiuokite savo mylimą žmogų taip, kaip kužda širdis ir visam laikui išsaugosite pačius gražiausius prisiminimus.

Views All Time
Views All Time
6210
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!