Švaraus, lengvo, išskirtinai švelnaus skonio ir aromato degtinė. Finlandia Vodka yra pagaminta tik iš “šešiaeilių” suomiškų miežių, išaugusių ilgomis Suomijos vasaros dienomis ir baltosiomis naktimis. Šiai degtinei gaminti naudojamas ledynų suformuotų moreninių uolienų vanduo. Jis toks švarus, kad naudojamas tiesiog natūralus, be jokios chemines filtracijos. Finlandia Vodka galima mėgautis tukstančiais būdų: suomišku stiliumi lediniai šalta degtine, kokteiliuose, kaip aperityvu, su vaisių sultimis, karštuose gerimuose ir net įvairiuose patiekaluose.

Talpa : 0.7 L
Kaina : 29.99 Lt

Kokteiliai:

Caipirosca: 40g Finlandia Vodka, 3-4 laimo vaisiaus griežineliai, 1-2 šaukšteliai cukraus, smulkintas ledas.

Bloody Mary (Kruvinoji Merė): 40g Finlandia Vodka, 10g citrinų sulčių, 80g pomidorų sulčių, 2 lašai Tobasco padažo, 1 šaukštelis Vorčesterio padažo, pipirai, druska, salieras.

Vodka Martini (Vodkatini): 30g Finlandia Vodka, 10g Martini Extra Dry, alyvuogė. Išmaišykite ir patiekite Martini taurėje.

Rajamaki gamykla, kurioje gaminama degtinė Finlandia, priskiriama prie vienų moderniausių ir higieniškiausių distilerijų pasaulyje. Aukščiausios kokybės, charakteringa ir švari Finlandia yra pagaminta naudojant geriausius naturalius ingredientus, pažangiausią technologiją bei griežtą kokybės kontrolę. Kiekvienas Finlandia butelis, nesvarbu kurioje pasaulio vietoje jis parduodamas, pagamintas Rajamaki distilerijoje, kuri garantuoja švarumą ir kokybę.

Views All Time
Views All Time
3628
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!