TAJŲ MASAŽAS arba TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS – tai ištisas Senovės Rytų medicinos paslapčių pasaulis.

Tailandietiškas masažas vadinamas Nuad Phaen Boran – išvertus iš tajų kalbos „senovinis masažas“. Nuad Phaen Boran kilo iš karališkųjų rūmų, senovėje jis buvo prieinamas tik karališkajai šeimai ir dvariškiams. Vėliau šis masažas buvo naudojamas Tailando vienuolynuose kaip gydymo metodas, padedantis subalansuoti kūną, protą ir emocijas. Vienuoliai patys vienuolynų soduose augindavo gydomąsias žoleles masažui. Pirmasis šio masažo technikos su gydomosiomis žolelėmis aprašymas randamas iškaltas ant žymaus Bankoko vienuolyno Wat Po sienų.

Dabartinis Tailando karalius atgaivino senas masažo tradicijas ir padarė jį prieinamą visiems. Tajų masažas plačiai paplito ir yra garsus visame pasaulyje. Šis masažas apima įvairius metodus: ir galūnių tempimą bei lenkimą, ir kūno energetinių linijų ir taškų spaudimą, masažuojant naudojami įvairūs žolelių mišiniai ir aromatiniai aliejai.

Senovinis tajų masažas Nuad Phaen Boran – นวดแผนโบราณ

Šis masažas – tai tarsi pasyvi treniruotė, kurią už Jus atlieka meistras. Senovinis tajų masažas dar vadinamas „jogos masažu“. Jis atliekamas apsirengus patogiais drabužiais, aliejus nenaudojamas. Meistras masažuodamas ne tik rankomis, bet ir alkūnėmis, keliais ir pėdomis ritmiškai tempia, suka ir mankština Jūsų kūną, spaudžia energetinius taškus ir linijas.

Seanso metu atkuriama visų kūno sistemų pusiausvyra ir harmonija, pagerėja kūno lankstumas ir kraujo apytaka. Šis unikalus masažas maloniai atpalaiduoja ir suteikia energijos, didina organizmo tonusą. Tai galinga gydomoji procedūra, kurios teigiamas poveikis organizmui itin akivaizdus: ji mažina psichologinę įtampą, stresą ir nerimą, šalina fizinius blokus, didina sąnarių lankstumą, stiprina dvasinę pusiausvyrą.

Auksinis tajų masažas – นวดไทยน้ำมันผสมทองคำเปลว

Tai atpalaiduojantis viso kūno masažas, kurį atliekant naudojamas natūralus aliejus su įmaišytomis tikro aukso dalelėmis.

Šis masažas labiausiai veikia raumenų sistemą – atpalaiduoja susitraukusius nuo įtampos raumenis, atkuria odos elastingumą ir auksinį jaunystės švytėjimą. Masažas šalina sunkios dienos nuovargį ir nudažo tolesnę Jūsų dieną šiltomis spalvomis. Po masažo Jūs jausitės pailsėję ir atsigavę. Pagerbkite, palepinkite savo kūną ir paruoškite jį stebuklingiems pokyčiams! Rytojus bus dar nuostabesnis nei ši diena

Aromaterapinis masažas – นวดไทยอโรมา

Aromaterapija yra fizinių problemų gydymo eteriniais aliejais menas. Įmasažuojami aliejai prasiskverbia į kraujotaką ir ramina centrinę nervų sistemą, grąžina geriausius prisiminimus ir sužadina gražiausių minčių srautą. Eteriniai aliejai, naudojami mūsų salone, sukurti iš augalų lapų, gėlių ir vaisių, augančių Tailande. Masažui naudojamas natūralus kokoso aliejus su citrinžole, sandalmedžiu, jazminu, apelsinu, levanda, žaliąja citrina, taip pat kiti natūralūs aromatiniai aliejai ir jų mišiniai.

Aliejai, naudojami kartu stimuliuojant energetinius kūno taškus, teigiamai veikia Jūsų nuotaiką, pašalina toksinus iš odos ir raumenų, stimuliuoja kraujotaką. Leiskite sau pailsėti ir išsineškite giedrą nuotaiką!

Keturių rankų masažas – นวดไทยสี่มือ

Tai unikalus masažas, kuriame derinamas dviejų masažuotojų darbas. Jų rankos sinchroniškai juda Jūsų kūnu, panardindamos į neapsakomos palaimos būseną. Melodingas rankų judesių ritmas sukuria nepakartojamą jausmą, kuris toks malonus, kad Jūs trumpam atsiduriate tarsi anapus kasdienio pasaulio, kad vėliau galėtumėte naujomis jėgomis ir pailsėję į jį grįžti. Jūs galite pasirinkti keturių rankų masažą su aliejumi arba aromaterapinį keturių rankų masažą.

Karštasis vaistažolių masažas – นวดสมุนไพรประคบ

Masažuojant visą kūną naudojami vaistažolių ryšuliai, kurie šildomi garuose ir karšti dedami ant kūno. Šiluma itin atpalaiduoja raumenis, todėl šis masažas ypač tinka šalinti raumenų skausmą ir įtampą. Vaistažolių garai daro teigiamą poveikį juos įkvepiant ir per odą. Šis masažas turi ir kosmetinį poveikį – atveria odos poras, jaunina ir stangrina ją. Karštasis vaistažolių masažas naudingas gydant nugaros skausmus, artritą, chronišką stresą ir nerimą, virškinimo sutrikimus, migreną. Ypač tinka po įtemptos darbo dienos, šalina nuovargį, sušildo nejaukią pilką dieną.

Karališkasis pėdų masažas – นวดเท้า

Karališkasis pėdų masažas gerina energijos tekėjimą organizme, stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Šio masažo, atliekamo pagal unikalius tailandiečių metodus, pagrindas yra iš senovės atėjusi tiesa, kad visi kūno organai energijos kanalais susieti su tam tikrais mūsų pėdų taškais. Masažuojant šiuos taškus gerėja atitinkamų organų veikla, išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Masažuojama ne tik pėda, bet ir kiekvienas pirštas.

Tai švelnus prisilietimas prie jūsų pėdose slypinčios energijos ir jos išlaisvinimas. Trumpam sustokite ir leiskite savo kojoms pailsėti nuo gyvenimo tempo.

Egzotinis masažas su kokoso aliejumi – นวดน้ำมันมะพร้าว

Švelnus ir stipriai atpalaiduojantis viso kūno masažas, kuriame naudojamas natūralus kokoso aliejus, padedantis atnaujinti odą ir pašalinantis senas odos ląsteles. Oda tampa švelni kaip šilkas, pastebimai atjaunėjusi. Masažuojant mažėja riebalinis sluoksnis, nes veikiama viso organizmo medžiagų apykaita. Švelnus kokoso aliejaus aromatas nuneš Jūsų mintis į saulėtus egzotinius kraštus.

Nugaros ir pečių masažas – นวดหลังและไหล่

Šis masažas idealiai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą ar sunkų fizinį darbą, kai visa įtampa susikaupia viršutinėje stuburo dalyje, kaklo ir pečių srityje ir dėl to susiformuoja skausmingi raumenų mazgai. Be to, dėl netaisyklingos stuburo padėties dažnai skauda galvą. Periodiškai atliekamas nugaros ir pečių masažas padės atsikratyti dažnų nugaros ir galvos skausmų, atpalaiduos įtemptas raumenų grupes, jas stiprins, padės išsaugoti natūralią stuburo formą. Po masažo Jūs jausitės pailsėję ir energingi.

Galvos masažas – นวดศีรษะ

Tailande negalima liesti žmogaus galvos be reikalo, nes galvą tailandiečiai laiko dieviškąja ir labiausiai gerbiama kūno dalimi. Kitas kūno dalis galima mankštinti ir taip stiprinti kraujo apytaką, o galvos kraujo apytaką galima stimuliuoti tik masažu.

Atsargiai atliekamas galvos masažas tinkamai veikia galvos nervus, stiprina plaukus ir jų šaknis, naikina psichologinį nuovargį, padeda didinti proto skaidrumą ir koncentraciją bei subalansuoja jūsų emocijas. Galvos masažas yra ne tik labai naudingas, bet ir suteikia daug teigiamų pojūčių.

Rankų masažas – นวดแขน

Senovėje prižiūrėtos rankos buvo laikomos priklausomybės aukščiausiems sluoksniams požymiu. Būtent rankos pirmosios išduoda mūsų veiklos pobūdį, socialinį statusą ir amžių. Mūsų salone rankos masažuojamos pradedant nuo pečių ir baigiant pirštų galiukais, mankštinamas kiekvienas pirštas ir pirštų sąnarys. Po masažo jausite rankų lengvumą ir grakštumą, o rankų oda atrodys lygi ir švelni.

Veido masažas – นวดหน้า

Sakoma, kad sulaukę trisdešimties metų, mes turime tokį veidą, kokio esame nusipelnę.
Tačiau gamtą galima pergudrauti. Jaunystę išsaugantis veido masažas padeda odai ilgiau išlikti stangriai ir skaisčiai. Masažas lėtina odos senėjimą, stabdo raukšlių susidarymą, didina odos elastingumą, padeda jai atsinaujinti.

Masažas atliekamas švelniais pirštų galiukų prisilietimais naudojant veidui skirtą specialų aliejų arba kremą. Oda po masažo bus rausva ir švelni, ji atjaunėja ir švyti. Masažuojama veido, kaklo, galvos oda, stimuliuojami aktyvūs taškai, pasišalina negyvos odos ląstelės.

Sawatdi masažas – นวดไทยสวัสดี

Sawatdi yra tradicinis tajų pasisveikinimas, laikant sudėtus delnus. Išvertus iš tajų kalbos sawatdi reiškia „gerą sėkmę“. Tai sėkmės ir sveikatos linkėjimas.

Šis vidutinio stiprumo arba stiprus viso kūno masažas atliekamas greitais kapojamais judesiais, delno kraštu, taip pat kūnas glostomas ir energingai maigomas, trinamas. Masažas puikiai išjudina visus raumenis ir suaktyvina kraujotaką, todėl ypač tinka jaučiantiems stiprų nerimą, norint atsipalaiduoti ir susikaupti prieš rimtus susitikimus ar reikšmingus gyvenimo įvykius, pasiruošti svarbiems pokyčiams.

Masažas nėščiosioms – นวดหญิงตั้งครรภ์

Nėščiųjų masažas – grožio ir sveikatos procedūra visiems nėštumo mėnesiams. Šio masažo metu atpalaiduojami raumenys ir nuimama įtampa nugaroje ir juosmens srityje, sumažinamas rankų ir kojų tinimas, pašalinamas stresas, pagerėja bendra emocinė būsena. Masažas gerina viso kūno kraujotaką, o tai garantuoja geresnį vaikučio aprūpinimą deguonimi ir maisto medžiagomis. Kuo geriau jausis mama, tuo laimingesnis bus ir kūdikis.

Masažas toks veiksmingas, kad gali puikiai padėti valdyti stresą. Jis leidžia Jums geriau pajusti kūną ir mėgautis kiekvienu judesiu. Aktyvus masažas aktyviam gyvenimui!

Lieknėjimo programa – สลิมมิ่ง มาสซาส โปรแกรม

Specialus Tajų-ajurvedinio masažo metodas, remiantis Azijos senovine istorija, susideda is trijų pagrindinių elementų: masažo, mitybos ir mankštos. Jūs galite sureguliuoti savo svorį, palaikti kūno tonusą bei grožį derindami atpalaiduojantį masažą bei jogos technikos elementus.Programą sudaro atpalaiduojantis viso kūno aliejinis arba pudros masažas, stimuliuojantis kraujo apytaką ir cirkuliaciją. Tai padeda Jums jaustis tarsi naujai gimus – kupiniems energijos bei gaivumo! Ši programa, derinant masažą, mitybą bei mankštą mažina celiulito atsiradimo tikimybę bei cholesterolio kiekį kraujyje, padeda reguliuoti kraujo apytaką bei cirkuliaciją, taip pat sumažinti miego sutrikimus.

Salathai masažo salono lieknėjimo programa padės Jums atrasti kokybiškesnį gyvenimo būdą, rūpinantis savo išvaizda, grožiu bei sveikata!

Views All Time
Views All Time
2133
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!