Sudėtis

Dozuota aerozolis 112 inhaliacijų dozių.
1 inhaliacija – 2 mg natrio nedokromilo.

Indikacijos

Preparatas rekomenduojamas bronchinės astmos gydymui, kai būtinas pastovus priešuždegiminis gydymas, ypač tiems ligoniams, kurių astma nėra adekvačiai gydoma (vien tik bronchodiletatoriais ar “esant reikalui”).

Farmakologinės savybės

Tilade – natrio nedokromilas – nesteroidinis priešuždegiminis preparatas. Patekęs į kvėpavimo takus, veikia priešuždegimiškai (sulaiko histamino ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų, sukeliančių uždegimą, išsiskyrimą iš ląstelių). Vartojant natrio nedokromilą astmos gydymui, sumažėja bronchų hiperaktyvumas, kosulys, bronchospazmas ir pagerėja kvėpavimas.

Dozavimas

Suaugusiems ir vaikams virš 2 metų skiriama po 2 inhaliacijas 2 kartus per dieną. Sunkių astmos formų gydymui – 2 inhaliacijos 4 kartus per dieną. Vaikams iki 2 metų nerekomenduojama skirti natrio nedokromilo, nes nėra patikimų duomenų apie jo saugumą.

Tilade skirtas pastoviam vartojimui, o ne priepuolio nuėmimui.

Įkvėpus preparatas nusėda ant plaučių gleivinės, absorbuojamas ir nepakitęs išsiskiria su šlapimu ir tulžimi. Natrio nedokromilas blogai absorbuojamas iš virškinamojo trakto, nemetabolizuojamas. Nesikumuliuoja organizme.

Kontraindikacijos

Žinomas jautrumas preparato sudedamosioms dalims.

Pašalinis veikimas

Dažniausiai pasitaiko galvos skausmas, virškinamojo trakto simptomai (pykinimas, vėmimas, dispepsija, pilvo skausmai), kosulys, bronchospazmas. Mėtinis skonis maskuoja preparato kartumą.

Pakuotė

Dozuotas aerozolis 112 inhaliacijų dozių.

Views All Time
Views All Time
2369
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!