Norite numesti svorį? Pamirškite valios stiprybę, kalorijų skaičiavimą, angliavandenių apribojimą ir raumenų treniravimą. Visa tai beveik visada baigiasi niekuo. Jeigu norite atsikratyti antsvorio visam laikui, išsilaisvinkite nuo daugybės kasdieninių įpročių.

Jau ne vienas viršsvorio problemų kamuojamas žmogus savo kailiu įsitikino, kad dietos – pats neveiksmingiausias svorio metimo būdas. Apie 95 proc. pasiryžusių laikytis dietos vos po metų susigrąžina ankstesnįjį svorį arba dar daugiau pastorėja.

Pasibaigus šventiniam laikotarpiui, per kurį žmonės sau leido daugiau nei reikia, „stebuklingų“ dietų pasiūla pastebimai išauga. Jeigu kuri nors dieta pasiektų žadamą veiksmingumą, pasaulinė nutukimo epidemija jau seniai būtų įveikta.

Deja, realybė kitokia: daugiau nei du trečdaliai britų turi viršsvorio ar yra nutukę. Per pastaruosius 25 m. nutukusių žmonių skaičius išaugo daugiau nei 400 proc. Kas penkta britė laikosi dietos, panašus rodiklis ir paauglių mergaičių tarpe.

Gal atrodo ir neteisinga, tačiau ne visada liekna figūra džiaugiasi tik tie, kurie mažai valgo. Yra žmonių, kurie valgo tiek daug, kad turėtų būti panašūs į kalėdinį kalakutą, tačiau taip nėra. Tokiais atvejais sakoma, kad priežastys slypi genetikoje ir greitoje medžiagų apykaitoje. Tačiau retai išgirsi, kad ne paskutinį vaidmenį čia atlieka ir žmogaus psichologija.

Views All Time
Views All Time
7295
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!