Vilnius, lapkričio 18 diena. Vienas iš naujojo Lietuvos Respublikos civilinio kodekso autorių, buvęs teisingumo ministras Gintautas Bartkus tapo advokatų profesinės bendrijos partneriu.

Jam, kartu su advokatu Gyčiu Kaminsku prisijungus prie advokatų kontoros „Jurevičius, Balčiūnas ir partneriai“ bei atsižvelgus į įstatymo pasikeitimus, keičiasi šios kontoros pavadinimas ir statusas.

Nuo šiol buvusi advokatų kontora „Jurevičius, Balčiūnas ir partneriai“ tampa advokatų profesine bendrija „Jurevičius, Balčiūnas ir Bartkus“.

Profesinės advokatų bendrijos partneriai taip pat yra Raimundas Jurevičius ir Gintaras Balčiūnas. Pastarasis taip pat buvo teisingumo ministru.

Nuo 2002 metų advokatų profesinė bendrija „Jurevičius, Balčiūnas ir Bartkus“ priklauso ir „EY Law“ tinklui, kurį sudaro nepriklausomai praktikuojančių advokatų kontoros, bendradarbiaujančios su „Ernst & Young“.

G.Bartkus yra vienas geriausių komercinės teisės specialistų Lietuvoje. Advokatas teikė konsultacijas, susijusias su didžiausių Lietuvos įmonių privatizacija ir įsigijimu. Vienas paskutinių sandorių, sudarytų tarpininkaujant G.Bartkui – AB „Vilniaus specialus autotransportas“ privatizacija. Sandorio vertė – virš 43 mln. litų.

Į kompanijos veiklą partnerio teisėmis įsijungęs G.Kaminskas – Europos sąjungos (ES) teisės specialistas. „G.Kaminsko įnašas į profesinės advokatų bendrijos veiklą suteikia galimybę dar greičiau ir efektyviau teikti klientams teisines paslaugas, susijusias su Europos Sąjungos teise, bei užtikrina stabilius santykius su Europos Sąjungos institucijomis“, – teigė vienas advokatų profesinės bendrijos partnerių G.Balčiūnas.

Advokato praktikoje – unikali tarptautinio arbitražo patirtis. G.Kaminskas buvo paskirtas arbitru vienintelėje byloje, kur Lietuvos Respublika buvo patraukta atsakove, kuomet Švedijos naftos bendrovė „Svenska Petroleum“ pateikė ieškinį Lietuvos Vyriausybei dėl „Geonaftos“ eksploatuojamų Nausėdžių ir Kretingos naftos telkinių bei sprendė tarptautinį ginčą tarp Lenkijos ir Ukrainos subjektų.

Pasikeitus advokatų bendrijos statusui bei įsijungus naujiems nariams, advokatų profesinė bendrija ypač sustiprėjo komercinės teisės bei ES teisės srityse. „Galime drąsiai teigti, kad advokatų profesinės bendrijos „Jurevičius, Balčiūnas ir Bartkus“ klientas gali visuomet būti tikras, kad ir kokioje šalyje jis būtų, jam visur bus suteiktos kokybiškos bei griežtus profesinius standartus atitinkančios paslaugos“, – pasikeitimus komentavo G. Balčiūnas.

Daugiau informacijos:
Toma Pagojutė
PR Service
Projektų vadovė
Tel.: +370 5 2332400, +370 5 2742424
Mob. tel.: +370 652 45701
El. pašt.: toma@prservice.lt

Views All Time
Views All Time
4310
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!