Sunkiausia šiam pasaulyje išreikšti begalinę moters meilę. Ji nuoširdi ir užjaučianti, kantri ir pamokanti, dosni ir saldi. Besąlyginė. Tikra.

Jeigu jūs esate jos vyras, ji pereis vandenį ir kalnus dėl jūsų, nesvarbu kokius beprotiškus dalykus padarėte ar pasakėte, nesvarbu kiek jai prireiks laiko ir pastangų. Jei jūs esate jos vyras, ji jus padrąsina kai nesiseka, laiko jums už rankos kai sergate, palaiko jus nepaisant to, kad pasielgėte netinkamai.

Tokia yra moters meilė – jai negalioja laiko, logikos dėsniai. Ji nepaiso netinkamų aplinkybių. Tačiau vyrų meilė yra kitokia ir būtent šiame straipsnyje norime pristatyti tris bruožus, pagal kuriuos galima atskirti vyro meilę.

Remiamės nuostabia Styvo Harvėjaus (Steve Harvey) parašyta knyga “Ko nori vyrai”, kurią išleido “Alma Littera” leidykla.

Vyrų meilė kitokia

Paklauskite bet kurios moters, kokios meilės ji nori iš vyro. Atsakymas bus maždaug toks:

“Aš noriu įsiklausančio ir protingo, linksmo ir romantiško, jautraus ir gerų manierų, ir, visų svarbiausia, palaikančio. Noriu, kad jis žiūrėtų man į akis ir sakytų, kad aš graži. Noriu, kad jis verktų, kai kas nors susižeidžia, kuris myli vaikus ir gyvūnus, kuris susiplauna lėkštes nepasakytas. Ir jeigu jis dar turėtų nuostabų kūną ir daug pinigų ir gražius batus be įbrėžimų, tuomet būtų puiku.”

Deja, teks konstatuoti iš anksto, kad tikėtis tokios meilės iš vaikino, tokios tobulybės yra nerealu. Tokia meilė neegzistuoja jokiais būdais. Todėl, kad vyrai myli kitaip.

Nesupraskite neteisingai: nesakau, kad mes apskritai nemylime. Mes mylime, tačiau mūsų meilė yra kitokia – paprastesnė, tiesmukiškesnė. Noriu pasakyti, kad vaikinas, kuris tave myli tikriausiai neskambins tau kas pusę valandos pasakyti, kad tave myli.

Jeigu suprasite kaip vyrai išreiškia meilę, galėsite išsiaiškinti ar prieš jus stovintis vyras jus iš tiesų myli ir pasiruošęs viską dėl jūsų atiduoti. Kaip sužinoti ar tave vyras myli? Paprastai: jis daro tris toliau išvardytus dalykus.

Viešas pareiškimas

Jeigu vyras myli jus, tai jis norės tai pasakyti visiems. “Susipažinkite, čia mano žmona” – mylintis vyras ne kartą ištars tokius ar panašius žodžius. Vaikinas nori, kad visi žinotų, jog jūs esate jo mergina – jis tuo didžiuojasi ir sieja su jumis ateities planus.

Vyras, pareikšdamas viešai, kad tu esi jo mergina taip pat siunčia signalą kitiems vyrams: “Čia yra mano mergina, todėl nesidomėk ja.” Tai specialus signalas, kurį atpažįsta visi vyrai.

Jeigu jis supažindindamas su savo draugais pristatinėja tave kaip “draugę” ar vadina vardu, neturėkite vilčių, kad jis į jūsų draugystę žiūri rimtai. Giliai širdyje jūs pačios tai suprantate.

Taigi, jei jūs susitikinėjate tris mėnesius, tačiau dar nepažįstate jo motinos, nesėdėjote su jo šeima ir draugais, o jei ir sėdėjote, tai buvote pristatyta vardu, tikriausiai nesate jo ateities planuose.

Bet tą minutę, kai jūs gaunate “titulą”, pvz. “mano mergina”, “mano meilė”, jūs turėtumėte žinoti, kad esate šis tas daugiau nei paprasta draugė. Jis turi daugiau ketinimų su jumis, todėl ir viešai pareiškia, kad esate jo mergina.

Kitoje, antroje straipsnių ciklo dalyje aprašysime kitus du dalykus, kuriuos daro tikrai mylintis vyras bei pateiksime išvadas apie vyrų meilę.

Views All Time
Views All Time
5872
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!