Kaip iškoduoti vyrų meilės SMS?

,

Jei moterys nusiimtų rožinius akinius, kuriuos užsideda pažinties ar meilės romano pradžioje ir paanalizuotų SMS tekstukus, gaunamus iš naujo gerbėjo, sužinotų apie jį kai ką įdomaus.

Vis daugiau vyrų (beje, kaip ir moterų) SMS žinutėmis flirtuoja, prisipažįsta, kad myli, praneša nutraukiantys santykius ar net išsisukinėja ir meluoja. Tokio populiaraus bendravimo pagrindinė priežastis ta, kad siuntėjas pirmiausiai išsivaduoja iš būtinybės išreikšti savo žodžius mimika ar gestais, o kita – turi galimybės neskubėdamas suformuluoti savo mintis. Tačiau nepaisant visokių „povandeninių srovių“, vis dėlto galima padaryti kai kurias išvadas.

1. Pažinties pradžioje jis niekada nesikreipia vardu.

SMS žinutę, prasidedančią žodžiais „miela“ „mažyte“, „vaikeli“ ar net „vienintele“, labai patogu siųsti visoms iš eilės. Todėl nereikėtų dėti didelių vilčių į vyrą, kuris taip kreipiasi į merginas ar moteris.

O jei vyras ir moteris kolkas „tiesiog pažįstami“, bet jis kreipiasi į ją tik maloniniu vardu, tai greičiausiai bus sėkmingai praktikuojantis mergišius, žiūrintis į moterį greičiau kaip į sekso objektą, o ne turinčią savo galvą ant pečių asmenybę. Tokie vyrai stengiasi apsukti galvas visoms jų kelyje pasitaikančioms moterims. Dėl viso pikto. Todėl reikėtų būti atsargesnėmis, nes jų tikslas – vien noras įrodyti savo vyriškumą ir dar kartą realizuoti savo ambicijas.

2. Jis mėgsta siuntinėti tas pačias SMS iš karto kelioms merginoms.

Tai – akivaizdu, kad toks vyras mėgsta skaičiuoti pinigus, nes žino, kad taip siunčiant SMS išeina maždaug du kartus pigiau. Bet gali būti ir taip, kad jie prie kai kurių tiesiog pripranta ir nebenori atsijungti. Iš esmės tai ne pats blogiausias tokio siuntėjo bruožas. Tačiau, akivaizdu, kad toks vyras – egoistas, nes pirmiausiai galvoja, kad jam būtų patogu ir gerai.

3. Jis negaili „saulučių“.

Iš esmės „saulutės“ SMS – taškų ir kablelių pakaitalas, kurios ne tik pakelia nuotaiką, bet ir perduoda siuntėjo emocijas. Tačiau jei jų tekste pernelyg daug, vadinasi, dailiosios lyties akiratyje – „didelis vaikas“, nepriklausomai, kokia gimimo data įrašyta jo pase.

Tačiau reikėtų gerokai didesnį dėmesį atkreipti į jo pajuokavimus tekste. Kartais po nevykusiu pokštu gali slėptis nepasitenkinimas savo asmeniniu gyvenimu. Pavyzdžiui, kad ir toks tekstas: „Tu – nuostabi :-)“ Tai – įprasta SMS žinutė. O štai „tu – mano nuostabus paršiukas“ – jau užuomina į tikėtiną moters problemą, nors gal tuo metu jos ir su žiburiu nematyti.

4. Jis atidžiai sudeda visus skyrybos ženklus ir netrumpina žodžių.

Тoks rašymo stilius būdingas tarp pedantų ir įkyruolių, mėgstančių visus mokyti, kaip teisingai gyventi. Todėl moteriai spręsti, ar verta pakęsti grynai formalius reikalavimus, (o jų bus tikrai daug) mainais į tokio vyrą stropumą, patikimumą ir sąžiningumą.

5. Jo SMS primena tvorą iš !!!!!!!!

Per pirmąjį pasimatymą mėgstantys statyti tvoras vyrai elgiasi pakankamai šaltai, tačiau nepriklausomai nuo to, bendraudami jie išduoda kai kurias savo paslaptis. Mat už pabrėžtino santūrumo dažnai slypi lengvai pažeidžiama ir greitai užsigaunanti būtybė.

6. Juokaudamas atsakinėja klausimu į klausimą

Jo atsakymai dažnai primena tarsi moterį apklausintų tyrėjas? Nepaisant jos didelių pastangų, vyras apie save nieko aiškaus taip ir neparašo, vien juokaudamas atsakinėja klausimu į klausimą. Noras pūsti miglą į akis ir paslaptingumas liudija, kad jis pernelyg pasitiki savimi, nes įsitikinęs, kad visos merginos dievina romantiškus vyrus. Tokiu būdu jis stengiasi pakelti savo reitingą jų akyse.

7. Jis ilgai neatsako į SMS

Tačiau moterims nereikėtų skubėti daryti išvadų, kad tam žmogui ji nieko nereiškia ar nepatinka. Viskas ne taip tragiška, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Mat vyras gali tyčia tempti gumą su atsakymu, kad suteiktų sau VIP statusą. Tačiau, jei jis į pirmą žinutę atsako labai greitai, o gavęs antrą moters žinutę, iš pradžių atlieka „svarbesnius darbus“ ir tik po geros valandos prisimena ją, tai – signalas, kad tokio gerbėjo ketinimai – nerimti. O jei vyras rimtai susidomi moterimi, tai SMS žinutes gana greitai pakeičia pasimatymai, kur jau nebebus galima maigant klavišus imituoti flirto.

Views All Time
Views All Time
5109
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

5 + 1 =