Su kvailele per gyvenimą

Bet ar iš tiesų vyrams patinka kvailos moterys? Ar jiems reikalinga tokia, kuri tik klausytųsi išsižiojusi ir kartotų: „Na, nieko sau!“, „Ką tu?“, „Eik tu sau!“ Po mėnesio kito kils noras jai drėbtelėti: „Užsičiaupk! Aš jau viską pasakiau!“

Ne, matyt, po žodžiu „kvaila“ slepiasi kai kas kita. Kuo stipriąją lytį traukia kvailelė?

 • Ji nuspėjama, visos jos mintys kaip ant delno (jeigu tai, aišku, ne klinikinis atvejis). Ji neapsimes, kad viskas gerai, o vėliau, driokstels: „Aš palieku tave!“
   
 • Ji nereikli, neims šnypšti: „Kada tu uždirbsi tiek, kiek kiti?“ Gal tik papūs lūpytes: „Noriu tokių pačių kailinukų kaip Editos…“
   
 • Į vyrą žiūri kaip į Dievą: nebando jo perauklėti ar pakeisti pomėgių.
   
 • Lengvai atleidžia ir užmiršta nuoskaudas, o ironijos ar sarkazmo visai nesupranta.
   
 • Emocionali, paprasta ir naivi kvailelė. Kaip vaikas – ji audringai džiaugiasi net gavusi dovanų „ežiuką“ unitazui valyti.
   
 • Ji buka – negali susigaudyti paprasčiausioje instrukcijoje, tuoj pat kviečia į pagalbą vyrą.
   
 • Jeigu mylimas vyras turi nemalonumų, ji nemoko, nepriekaištauja, kaip reikėjo (ir ką reikia) daryti, nepataria, kaip viską ištaisyti. Gal tik įbes nosytę į jo petį… Labiausiai tikėtina, kad paliks vyrą ramybėje ir nesipainios jam po kojomis.

Na, apsimeskite! Ką jums reiškia…

Kvailelė gera tuo, kad yra nepavojinga. Vyrai bijo moterų, nors, žinoma, jokiu būdu to nepripažįsta. Kai jie žaidė karą, mergaitės jau rezgė intrigas ir mokėsi manipuliuoti tiek bendraamžiais, tiek suaugusiais. Vyrai žino, kad moteris yra dvasiškai stipresnė ir labiau patyrusi. Ji vadovaujasi intuicija, kuri jos neapgauna. Ir panorėjusi gali paversti mylimo vyro gyvenimą tikru pragaru. O protinga moteris gali dar daugiau. Paprastai damoms siūloma apsimesti kvailelėmis, kad patiktų vyrams. Bet, kam save nuvertinti? Jeigu esate protinga ir išsilavinusi, tai jūsų niekas nemylės? Ir pagaliau, kad ir kaip beapsimetinėtum, proto nepaslėpsi.

Yra ir kitas būdas: nedemonstruoti vyrui savo intelekto ir pamažu jį prisijaukinti. Norint užkariauti mylimą žmogų, reikia leisti jam suprasti, kad jūsų bijoti nereikia, kad savo žinių ir proto jūs niekada nepanaudosite prieš jį. Tai ne apsimetinėjimas, o tik šiek tiek nuslepiama informacija. Kvailelė visada tokia bus. O protinga moteris gali tapti tuo, kuo panorės. 

Patarimai

 • Susipažinusios su vyru neužverskite jo pasakojimais apie savo pasiekimus: kiek institutų ir universitetų baigėte, kaip sukate verslą, vadovaujate darbuotojams. 
   
 • Niekada nedarykite to, ką už jus gali padaryti stipresnės lyties atstovas: nesipilkite sau vyno, neprisitraukite prie stalo kėdės.
   
 • Darbe esate protinga, reikli, daug dirbate, o namuose – silpna, švelni, moteriška ir reikia, kad kažkas jumis švelniai pasirūpintų. 
   
 • Niekada nenurodinėkite vyrui, ką reikia daryti, – tegul jis pats galvoja.
   

Ach, jau tie vyrai!

Kartą amerikiečių mokslininkai rodė vyrams moterų nuotraukas ir paprašė išrinkti pačias gražiausias damas. Vėliau tos nuotraukos buvo sumestos į krūvą. Vyrams buvo pasiūlyta nurodyti tas moteris, kurias jie norėtų pakviesti į pasimatymą. Pasirodė, kad gražuolės nebuvo pačios populiariausios. Peršasi išvada, kad vyrai lygina savo išvaizdą su gražuolės ir supranta, kad šalia jos jie jaus diskomfortą. Todėl ir renkasi ne pačias gražiausias, o tas, kurios jiems labiau tiktų. Tai vyksta ir kai vyras vertina moters protą. Su tomis, kurios daug už juos protingesnės, nejauku, o su tomis, kurios stipriai kvailesnės – liūdna. Dažnai vyras renkasi tokią moterį, kurios protas, intelektas ir išsilavinimas yra truputėlį mažesni už jo.

Vaistai nuo proto

Mokslininkų tyrimų rezultatai privertė damas rinktis – grožis arba protas. Pasirodo, kad populiariausias jauninimosi būdas – botokso injekcijos – veikia mąstymo procesą. Testas, kurį moterys atliko iki ir po procedūrų, parodė, kad po injekcijų joms reikia daugiau laiko išreikšti mintims ar suprasti, kas sakoma. Mokslininkai teigia, kad to priežastis – mimika. Juk botoksas paralyžiuoja raumenis, sunaikina emocijas veide. O normaliam smegenų darbui mimika yra būtina, nes ji stimuliuoja mąstymą. Tik kažin, ar tai sulaikys moteris?

Views All Time
Views All Time
2271
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!