Apatinių kelnaičių tipai

  1. Koreguojančios kelnaitės (angl. „control briefs“) – tai tamprios medžiagos kelnaitės labai aukštu liemeniu (dažnai besibaigiančiu virš moters talijos), pilnai dengiančios moters klubus bei užpakaliuką ir suteikiančios moteriai dailesnes formas. Tokios kelnaitės dėvimos po prigludusiais rūbais, norint figūrai suteikti grakštesnes formas.
  2. Klasikinio kirpimo kelnaitės (angl. „briefs“) – tai kelnaitės aukštu liemeniu, pilnai dengiančios moters užpakaliuką ir klubus. Tokių kelnaičių juosmens linija baigiasi ties moters talija arba truputį žemiau, kojų angų kirpimo linija žema, besibaigianti truputį žemiau moters klubų.
  3. Klasikinio kirpimo kelnaitės su giliomis kojų angų iškirptėmis (angl. „high cut briefs“) – tai kelnaitės aukštu liemeniu, pilnai dengiančios moters užpakaliuką, tačiau nedengiančios klubų. Tokių kelnaičių juosmens linija baigiasi ties moters talija arba truputį žemiau, o kojų angų kirpimo linija atidengia klubus.
  4. Kelnaitės pažemintu liemeniu (angl. „hipsters“) – tai klasikinio kirpimo kelnaitės pilnai dengiančios užpakaliuką ir klubus, tačiau jų juosmens linija baigiasi ties klubais. Taigi tai tiesiog patrumpintas „klasikinio kirpimo kelnaičių“ variantas.
  5. Kelnaitės pažemintu liemeniu su giliomis kojų angų iškirptėmis (angl. „bikini“) – tai kelnaitės žemu liemeniu, pilnai dengiančios moters užpakaliuką, tačiau nedengiančios klubų.
  6.  Kelnaitės su siauromis juostelėmis šonuose (angl. „tanga“) – pilnai užpakaliuką dengiančios kelnaitės, ties šonuose turinčios tik plonas juosteles. Tokio tipo kelnaitės gali būti tiek aukštesniu tiek ir pažemintu liemeniu.
  7. Kelnaitės – šortukai (angl. „boyleg“, „boyshorts“, „boxers“) – tai kelnaitės pažemintu liemeniu, sukurtos pagal vyriškų apatinių kelnaičių modelį. Tokio tipo kelnaitės pilnai dengia užpakaliuką ir klubus, o kojų angų kirpimo linija labai žema. Kelnaitės šortukai gali turėti trumputes klešnytes.
  8. Kelnaitės su juostele (angl. „thongs“, „string“) – tai kelnaitės nugaroje turinčios labai nedidelį audinio plotelį ir nepilnai dengiančios užpakaliuką („thongs“) arba išvis jo nedengiančios, tokiu atveju kelnaičių nugaroje ir šonuose yra tik plonytė juostelė. Tokio tipo kelnaitės gali būti tiek aukštesniu tiek ir pažemintu liemeniu.

Moterims labiau patinka uždaros kelnaitės

Olandijos moterims labiau patinka praktiški, o ne seksualūs apatiniai drabužėliai. Pasak Olandijos apatinio trikotažo kompanijos “Body Fashion Promotion”, dauguma moterų Nyderlanduose pikantiškus drabužėlius, kuriuos per Kalėdas padovanoja jų partneriai, iš karto pakeičia paprastesnėmis ir ne tokiomis siauromis kelnaitėmis bei liemenėlėmis.

“Body Fashion Promotion” atstovės spaudai teigimu, vyrai mano, kad jų draugės apsidžiaugs gavusios dovanų seksualaus apatinio trikotažo, tačiau moterys nebūna ypatingai patenkintos ir dažnai iškeičia jį į kažką, kas labiau praktiška.

Apatinio trikotažo įmonės “Triumph” direktorius Robas Brandas sakė: “Vyras, perkantis apatinį trikotažą savo žmonai ar draugei, dažniausiai išrenka ne tuos gaminius, kurie joms patiktų, bet tuos, kuriais jis norėtų matyti jas apsirengusias”.

“Daug vyrų perka raudonos spalvos apatinį trikotažą, kuris, aišku, juos žavi. Tačiau moterys mąsto kitaip ir norėtų ne tokių ryškių spalvų. Žiemą jos nešioja daugiausia juodą apatinį trikotažą”, – pridūrė jis.

Šaltiniai:
Lilu.lt – apatinis trikotažas Jums!
www.ananova.com

Views All Time
Views All Time
1844
Views Today
Views Today
2
Jūs jau balsavote!