Patarimai, kaip gerai bučiuotis ir išvengti nereikalingo jaudulio ar nemalonių situacijų iš Links2love.com.

Pagrindiniai patarimai geram bučiniui

Geras burnos kvapas. Tai labai svarbu. Prieš pasimatymą stenkis visada išsiplauti dantis. Nėra nieko blogiau nei blogas burnos kvapas.

Jeigu per pasimatymą pirmiausia valgysite, pasirūpink mėtine kramtoma guma ar saldainiu, kurį įsidėsi į burną po valgio. Prieš bučiuodamasi nepamiršk kramtomos gumos ar saldainio išsiimti, juk nenori turėti kažką burnoje per pirmą jūsų bučinį.

Drėgnos lūpos. Geras jausmas, kai bučiuojantis lūpos būna drėgnos. Prieš bučinį perbrauk jas liežuviu.

Skanios lūpos. Būtų tikrai malonu, jei savo bučiavimosi partnerį nustebintum skaniomis lūpomis. Tam naudok vazeliną su skoniu. Tik naudok jį su saiku, kad lūpos netaptų per daug lipnios.

Padėtis. Atsistok arti partnerio. Kai jis palenks galvą į vieną pusę, palenk ją į priešingą.

Užsimerk. Prieš jūsų lūpoms susiliečiant, užsimerk. Kai kurie žmonės mėgsta bučiuotis atsimerkę, bet geriau visada pirmiausia sužinoti, kaip labiau patinka tavo partneriui.

Bučinys pravėrus lūpas. Švelniai praverk lūpas ir priliesk jomis partnerio lūpas. Nepamiršk kvėpuoti per nosį.

Bučinys sučiauptomis lūpomis. Toks bučinys tinka pirmą kartą, kad būtų galima pamatyti, kaip į artumą reaguoja partneris. Taip pat tai greitas ir patogus bučinys susitikus arba išsiskiriant.

Prancūziškas bučinys

Tai pats populiariausias bučinių tipas, kai liežuviu lieti partnerio liežuvį. Keli patarimai prancūziškam bučiniui.

Praverk lūpas. Praverk lūpas stipriau nei paprastam bučiniui.

Liežuvis. Liesk liežuviu partnerio liežuvį. Nekišk savo liežuvio per giliai į jo burną. Atsipalaiduok, mėgaukis jausmu ir eksperimentuok liežuvio judesiais.

Kiti bučiniai

Bučiuok lūpas. Tai gali būti itin gundantis bučinys. Tiesiog lūpomis bučiuok pirma viršutinę, o po to apatinę partnerio lūpą, švelniai liesk jas liežuviu.

Bučinys su įkandimu. Šį būdą naudok itin atsargiai. Tinkamai panaudotas, jis sukels neįtikėtinai malonų jausmą. Bučiuodama švelniai įkask partneriui į lūpą. Geriausia tai daryti ne pirmą kartą bučiuojantis su tuo žmogumi, kad neįvarytum jam šoko.

Views All Time
Views All Time
6702
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!