Kas nežino, kad vienas maloniausių pirmųjų pasimatymo akimirkų – bučinys. Britų sociologų tvirtinimu, būtent tada dauguma moterų jaučia, kiek ilgai tęsis jų tarpusavio santykiai. Britų mokslininkai mano, kad žmogus, bučiuodamasis atveria ne tik savo sielą, bet parodo ir charakterio bruožus bei seksualinį temperamentą. Juk bent pažinties pradžioje vyrai stengiasi padaryti įspūdį patikusiai moteriai. Ištariami gražūs žodžiai, palydint juos atitinkamais gestais. Kitaip tariant, vyras stengiasi elgtis taip, kaip pats norėtų save matyti, rašoma „The Daily Express“.

Atsargiai besibučiuojantys stropiai slepia savo kompleksus

Tačiau, kai vyrai įsisiurbia į moters lūpas, viską pamiršta. Didžiulis noras kuo greičiau intymiai suartėti padeda išsivaduoti iš susikaustymo ir tada jis atsiveria visu savo gražumu.

Tik iš pažiūros pasitikintys savimi vyrai dažniausiai bučiuojasi labai nedrąsiai ir atsargiai. Jie neskuba džiuginti moters aistringu bučiniu, o tai reiškia, kad tie vyrai – neryžtingi, stropiai slepiantys savo kompleksus po pasitikėjimo savimi kauke. Lovoje toks vyras greičiausiai bus neišradingas. Kitaip tariant, jis pripažįsta tik klasikines pozas. Tačiau labai išsigąstų, jei tuo metu iniciatyvos imtųsi moteris. Nors jis tam ir pasiduotų spontaniškai, bijotų prarasti, kad ir menamas, bet lyderio pozicijas. O jei ir moteris taip pat neryžtingai bučiuotųsi, tada – priešingai: ji norėtų, kad vyras būtų pakankamai aktyvus. Tai reiškia, kad jai labiau prie širdies aistringas ir labiau patyręs partneris.

Agresyvus bučinys – užkietėjusio egoisto bruožas

Kai partneriai bučiuojasi, liaudiškai kalbant, seilėdamiesi, tai – įrodymas, kad jie nepatyrę ir neišmano intymios sferos subtilybių. Tačiau šiek tiek pasitreniravę, tokie bučiuokliai gali tapti tikrais virtuozais. Be to, toks bučiavimasis liudija, kad partneriai perdėtai sentimentalūs ir emocionalūs. Kai jausmai tampa labai emocingi, vadinasi, partneriai nori kuo ilgiau išlaikyti aistrą „karščiausiame taške“.

Views All Time
Views All Time
6338
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!