Meilės diena neatsiejama nuo romantikos, gėlių, daugybės šokolado, bučinių ir – geros muzikos. Ne vienas atlikėjas yra sukūręs dainų, kurias kritikai drąsiai įtraukia į geriausių pasaulyje meilės dainų sąrašus, o klausytojai ir gerbėjai, pašauti Amūro strėle, nenustoja niūniuoti jų melodijų, cituoti žodžių.

Alfa.lt pateikia dešimt gražiausių meilės dainų, kurios ypač gerai skambės uždegus žvakes, valgant romantišką vakarienę, žvelgiant į dangų ar tiesiog keliaujant automobiliu kartu su mylimu žmogumi ten, kur veda akys. O galbūt dar spėsite kurią nors vieną išmokti ir sudainuoti savo meilei patys?

Elvis Presley – Love me tender

Kas gi nežino šio legendinio atlikėjo, kadaise dar vadinto meilės karaliumi? Tikriausiai kas antra pasaulio moteris svaigo nuo jo dainų, stengėsi patekti į visus atlikėjo koncertus, o patekusios – klykti kuo garsiau tam, kad būtų karaliaus pastebėtos. Viena gražiausių jo dainų apie meilę – „Love me tender“.

U2 – Unchained melody

Daugelis šią dainą labiau prisimena ne dainuotą tikrųjų atlikėjų „The Righteous Brothers“, bet perdainuotą legendinių rokerių „U2“. Vis dėlto pripažinkit: kad ir kas dainuotų „Unchained melody“ žodžius, ši daina vis tiek savy slepia tiek aistros, kiek tikrai įsimylėjęs žmogus.

Elton John – Can you feel the love tonight

Eltonas Johnas – ne vienas itin mėgiamos ir klausomos meilės dainos autorius. Vis dėlto daugeliui ypač puikiai įsiminė jo daina „Can you feel the love tonight“, tapusi ir animacinio filmo „Liūtas Karalius“ garso takelio dalimi.

Sealas ir Heidi – Wedding day

Atlikėjas Sealas – vienas geidžiamiausių vyrų pasaulyje, kurio širdį užkariavusi supermanekenė Heidi Klum. Nors daugelis pavyduolių kaltina šią porą nebūtais dalykais, tačiau jiedu demonstruoja meilę ir ištikimybę vienas kitam. Viena gražiausių Sealo dainų – „Wedding day“ – prieš trejus metus buvo atlikta kartu su žmona „Victoria‘s Secret“ madų pristatyme.

The Bangles – Eternal Flame

„The Bangles“ – atlikėjai, puikiai pažįstami kiekvienam lietuvaičiui. Vyresnioji karta jų dainos „Eternal Flame“ žodžius jau kiek primiršę, tačiau jaunesni – puikiai atsimena ne tik žodžius, bet yra girdėję ne vieną bandymą perdainuoti šią legendinę meilės dainą.

Celine Dion – My heart will go on

Viena garsiausių pasaulyje meilės dramų, kurią žiūrėdami ašarų nesulaikė nei vyrai, nei moterys, buvo „Titanikas“. Tai kartu ir viena sėkmingiausių juostų kino pramonės istorijoje. Pagrindinę dainą šio filmo meilės scenoms sukūrė nuostabi atlikėja Celine Dion.

Whitney Houston – I will allways love you

Prisipažinkit, kiek jūsų dar nė karto nedainavo garsiosios frazės iš Whitney Houston dainos „I will allways love you“? Nuskambėjusi filme „Asmens sargybinis“, ši daina tapo ne vienos įsimylėjėlių poros meilės himnu. Gal tai ir jūsų meilės daina?

Enrique Iglesias – Hero

Enrique – vyras, kurio dainos žavi ir stipriąją, ir silpnąją lytį. Atlikėjas vieną po kito kuria naujas dainas, kurios pasiekia topų viršūnes, vis dėlto vyrukai, norėdami sužavėti savo išrinktąsias, pirmiausia uždainuoja: „I can be your hero baby“.

Savage Garden – I knew I loved you

Romantiški atlikėjai „Savage Garden“ savo diskografijoje turi ne vieną meilės dainą. Tiesą sakant, sunku būtų atskirti, kuri jų daina yra ne apie meilę, tačiau „I knew I loved you“ dainą artėjant Valentino dienai ima groti visos radijo stotys.

Olsen Brothers – Fly on the wings of love

Šie vyrukai iš Danijos iki pasirodymo „Eurovizijoje“ kone visam pasauliui nebuvo žinomi. Tačiau po jų pasirodymo konkurse trečdalis pasaulio atmintinai išmokę šios dainos žodžius traukia „Fly on the wings of love“.

Views All Time
Views All Time
2596
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!