Sudužę svajonės Italijoje 🙁

Niekada nesitikėjau, jog šią vasarą nuvyksiu į Italiją ir ten sutiksiu savo gyvenimo meilę, tačiau svajonės kartais tikrai išsipildo.

Ten viskas prasidėjo nuo dviejų savaičių ašarų, nes nemokėjau kalbos, ir neturėjau nė vieno draugo, tačiau kai pirmą kartą išvydau TAVE mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

TU buvai tarsi saulės spinduliukas niūrią vasaros dieną, tarsi pluoštelis šilumos šaltą žiemos vakarą. Su manimi TU visada buvai draugiškas, malonus ir be galo švelnus, o tavo žvilgsnis priversdavo mano širdelę plakti greičiau. Tikrai nemaniau, kad mes tapsime tokie artimi ir patirsime tokių nuostabių akimirkų.

Tik dėl tavęs aš kiekvieną vakarą mokinausi Italų kalbos, tik dėl tavęs aš ateidavau į barą, kuriame TU dirbai, tačiau aš tikrai nesitikėjau, kad vieną vakarą TU pasakysi man ” Ti amo” – myliu tave. Tą vakarą pamiršau viską aplink save ir norėjau vėl ir vėl išgirsti tuos magiškus žodžius. Tačiau mano vasara Italijoje slinko vis arčiau ir arčiau pabaigos, o galiausiai likus vienai savaitei iki mano skrydžio i Lietuvą TU stipriai atšąlai. Vis išsisukdavai, kad esi pavargęs ar kad esi susitaręs su draugais, tačiau TU turbūt net nenumanei, kad man tokie tavo žodžiai kiekvieną kartą palikdavo po gilę žaizdą mano širdutėje.

Pagaliau likus dviems dienoms iki mano skrydžio TU apkabinai mane ir pasakei, kad nenori manęs prarasti ir nori, kad mes visada būtume kartu. Aš taip pat be galo to troškau, tačiau Lietuvoje manęs laukė mokslai ir mylinti šeima.

Paskutinį mano vakarą Italijoje, kai mane namo išlydėjo visi mano ten surasti draugai TU sėdėjai nuošaliai nuo manęs ir tik visiems pradėjus skirstytis namo TU priėjęs švelniai mane pabučiavai ir pasakei, kad aš esu nuostabus žmogutis ir, kad TU ilgai mane prisiminsi. Tačiau tą vakarą tu nebepakartojai tų magiškų žodžių “Ti amo”, bet giliai širdyje aš tikiu, kad buvau TAU begalo svarbus žmogutis, nes TU žinojai, kad esi man visas gyvenimas.

Net ir dabar praėjus beveik dviems mėnesiems aš prisimenu TAVE su meile, ašaromis akyse ir didžiule viltimi, kad galbūt mes dar susitiksime ir tuomet niekas mūsų nebeišskirs.

Ti amo (myliu TAVE) Dragan…

Sempre TUA (visada TAVO ) Edita…

Atsiuntė: Edita

Views All Time
Views All Time
1489
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!