Ką daryti, jeigu nori prisipažinti meilėje, bet nedrįsti? Tau gali padėti delfinai. Šv. Valentino dienos proga Jūrų muziejaus delfinariume atidaroma Meilės tribūna. Tai reiškia, kad delfinų pasirodymo metu bus galima drąsiai žengti ant scenos ir sakyti tai, ką seniai svajojate pasakyti, bet niekaip nerandate žodžių. Delfinai meilės žodžius palydės serenadomis. Originaliausio prisipažinimo autoriams bus padovanoto romantiški pietūs … su delfinais. Ne, tai nereiškia, kad pietūs bus paruošti iš tos pačios žuvies, kurią valgo delfinai. Pietūs bus pateikti delfinariume fojė įsikūrusioje kavinėje „Jogundė“, o delfinai tik žvilgčios į pietaujančias poreles pro iliuminatorius.   

Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumas – vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Šiuo metu jame gyvena devyni delfinai – Juodosios jūros afalinos. Kiekvienas Klaipėdos delfinas turi savitą charakterį, pomėgius. Kiekvienas turi vardą. Tai: Argas, Glorija, Gilė, Bitė, Lima, Nojus, Premija, Gabija ir jos bevardis mažylis, kuriam dar tik pusė metų. Mažasis delfinukas maitinasi tik motinos pienu.

Afalinos – šiltųjų jūrų gyventojos, tačiau Klaipėdoje jos ne tik aklimatizavosi, susilaukia jauniklių, dovanoja žiūrovams nepamirštamus pasirodymus, bet ir dalyvauja didžiulio visuomenės dėmesio susilaukusioje delfinų terapijos programoje. Šie stebėtinai į žmones panašūs žinduoliai padeda vaikams, sergantiems psichikos ir kūno ligomis. Šie užsiėmimai rengiami šaltuoju metu laiku, kai pasirodymai vyksta tik savaitgaliais.

Views All Time
Views All Time
1946
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!